Ксерокопия ночи• 30 апреля 2021

Колишня свекруха присмерті. Мої дії?

Розлучена оф. вже 6 років. Би залишив великі борги, щоб сплатити була вимушена виїхати на роботу за кордон. Забрала сина ( 11 років).Тут і залишилась. В нас нове щасливе життя. Бм аліменти не платить,з сином зв´язку не підтримує.
Свекри бачили внука один раз в житті, як йому було около 3х років. Вчора обявився бм, написав в вайбері,дзвонив. Його матір помирає. Дуже хоче бачити онука. Просить приїхати.Це її останнє бажання.
Я проти. Син не знає діда і бабу, тата теж майже. Зриватись з закордону і їхати в Харк.обл невідомо куди нема бажання. Але не хочу ,щоб і було це на моєму сумлінні.
Порадьте як вчинити
Слава Українi• 30 апреля 2021
Если я на своем месте - нет. Если поставить себя на место бабки - да. Когда-то и мы можем оказаться в таком положении. И внука увидеть не заслужим (

Тушь для2го класса• 30 апреля 2021
Хай вмирає собі, дитина тут при чому? Навіщо дитині бачити і спілкуватись з якоюсь чужою, старою, вмираючою жінкою, вона ще наплете йому дурні всякої, сина потім будете до психологів водити...
Тушь для2го класса• 30 апреля 2021
Ответ дляСлава Українi
Хочете сказати, що вони заслужили? Хлопець їм взагалі чужий.
Слава Українi• 30 апреля 2021
Ответ дляТушь для2го класса
Хочу сказать, что я могу не заслужить. Сейчас это был бы только мой поступок. Если бы был.
Подмигашка• 30 апреля 2021
Присоединяюсь к Вайберу или Зуму
Брюнетка в Мармеладе• 30 апреля 2021
Ответ дляКрасавица писяная
Всё верно пишут выше, но с другой стороны, мальчик вырастит и будет знать, что пусть и вот так, поздно, но бабушке он был не безразличен. Лучше так, чем понимать, что тобой вообще не интересовались, люди склонны на свою самооценку все вешать.
Ну тогда мальчику достаточно сказать, что бабушка о нем думала и любила, как умела. Всё. Бесплатно и не травматично.
Не за Будка• 30 апреля 2021
есть вайбер и все такое
мой ответ при исходных данных-нет!
Тушь для2го класса• 30 апреля 2021
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ага, вкладати в голову дитини таку хрєнь, що любила і ніколи не цікавилась, не спілкувалась і т.д. Потім син виросте і буде так і думати, що якась жінка його любить, хоч і морозиться і ставиться байдуже.
Ширли-Мырли• 30 апреля 2021
Ответ дляКсерокопия ночи
Він знає лиш дві бабусі. Мою маму ,і маму відчима яка теж піклується про мого сина
Мой сын тоже когда-то спросил кто этот дядя, на моего отца ( тот тоже от меня отказался, когда я на алименты в 18 лет подала, но с братом продолжает поддерживать отношения мы увиделись у брата в гостях). Я сказала что это мой отец, но он не твой дедушка. Дедушка у тебя в Кировограде, который тебя ждёт, любит, катает тебя на коленях когда ты маленький. А это просто человек, который жил с моей мамой.
На вашей совести ничего нет. А вот они могли бы и прощения попросить. Я свою бабушку ( маму отца) вместе с отцом так и не смогла простить. Бабушка год назад умерла

Белоснежко• 30 апреля 2021
Ответ дляКсерокопия ночи
Оригінал потрібен лиш від особи яка надає дозвіл. Свідоцтво і мої дані можуть бути ксерокс.
Як ви думаєте чоловіки які за кордоном пересилають своїм жінкам дозволи? Йдуть з своїм паспортом до нотаріуса і мають ксерокс інших документів
Скільки років БМ ? Може він паспорт змінив,при вклеюванні фото,чи загубив? Ксерокопія при перевірці може видати недійсний документ. Вам потрібні ці проблеми? Нехай бабця сама приїзжає, заодно і аліменти привезе. Заблокуйте усі невідомі номери з України, на місяць, та й не переймайтесь. А якби їй приспічило щоб приїхали саме ви,та просили пробачення за щось там? Сину навіть не кажіть про це. Забудьте та забийте.
fikke• 30 апреля 2021
Отправьте фото и видео внука.
РозаФиалковна• 30 апреля 2021
Ответ дляКсерокопия ночи
Добре,що ви додумуєтесь до всього самі...жах,а не вирази у вас.
Це що,немовля? Що взяв і показав.
Дорослий хлопець не буде мати бажання спілкуватись через камеру з незнайомою людиною. Я свого сина знаю
ТОгда какой к ам вопрос, если своего сына знаете лучше???
Апрель Ивановна• 01 мая 2021
1. Описать ребенку ситуацию и спросить хочет ли он увидеть свою бабушку?
2. Если вдруг он возжелает таки встречи, переводить стрелки на БМ: папа́ должен оплатить перелет в обе стороны, тестирование, проживание. Не может? Ну на нет - и суда нет: благо 21 век на дворе и видеосвязь доступна практически в любом уголке земного шара.
автор Ксерокопия ночи • 01 мая 2021
Ответ дляРозаФиалковна
Питання було поставлене в шапці профіля. Про сина там нічого о не було. Це вже тут порадили вийти на зв´язок по відео,на що я відписала,що син цього не робитиме
Скільки толкових порад,а одній вам щось не ясно. Мабуть варто задуматись вам
Летчица• 01 мая 2021
Перечитала ваши комментарии. Я не знаю, как будет лучше. Думаю, наиболее важно поступить так, чтоб вес потом не мучила совесть. А поедете вы или нет, будет видеосвязь или нет, решать вам.
Из ваших ответов я понимаю, что ехать вы не хотите, и в этом я вас поддерживаю, знаю, как не просто из страны в страну ехать. И, как я понимаю, видеосвязь маловероятна, потому что сын не захочет общаться с незнакомым человеком. Думаю, для себя вы уже решили.
Поэтому поступайте так, о чем не будете сожалеть через 5-10лет
Брюнетка в Мармеладе• 01 мая 2021
Ответ дляТушь для2го класса
Читаємо - як уміла. У нас тут багато хто вважає, що бє - значить любить, що в глибині душі хтось гарний і т.п. Насправді воно так і є, і так значно легше жити. Просто треба для себе розуміти, що та любов, яка на відстані і без проявів людині або підходить, або ні. Хтось цінує вчинки, хтось красу, хтось гроші. Всі різні.
Так і тут - є бабуся, яка в даний момент якимось чином тебе з переляку любить, ти можеш ознайомитися з цією аномалією, але краще просто сприйняти, пропустити мимо вух і жити далі. Любов різна, і чим раніше прислухаєшся до себе і зрозумієш, що з усього цього різноманіття ти вважаєш прийнятним для себе - тим краще.
Белая и пушистая• 01 мая 2021
зум, вайдер, телеграмм, гугл мит - вариантов увидеть внука масса
Эта_Шикарна)• 01 мая 2021
Ответ дляКсерокопия ночи
Ну дивно оправдуватимь перед нею і ще щось пояснювати. Вона ж не пояснювала свою відсутність в житті внука
Тоді навіщо Ви питаєте тут поради? Ви ж і так все вирішили - їхати не маєте бажання.
З приводу думки дитини...
Давайте по чесному: якщо б Ви хотіли Ви б і сина вмовили.
Це є дитина 11 років, навіть не підліток. Та й взагалі.... Для нього нічого не значить слово/прохання матері?
Эта_Шикарна)• 01 мая 2021
Якби Ваш син не знав, що в нього є біологічний батько - тоді так - тут навіть думати нічого - однозначно не везти.
Але (!) так як Ваша дитина знає, що у нього є батько (тобто фізично є, він не помер, не зник без вісті) , тоді син повинен вже у свої 11 розуміти, що у батька є свої батьки, є мати.
Чому Ви приймаєте рішення за власного сина, як Ви написали - вже не однорічну дитину! Чому Ви знецінюєте те, що він наполовину так скажімо «складається» з Вашого колишнього чоловіка, а значить з батьків його чоловіка, його сестер/братів, якщо вони є.
У мого чоловіка така сама ситуація з батьком. І
Батька біологічного він і знати не хоче. А от з бабусею - його матір’ю були нормальні відносини, хоч і бачились вони за життя декідька разів. Проте чоловік, який вже давно не дитина, досі згадує бабусю.
Те, що вони не хотіли бачити онука, не означає, що ВАШОМУ сину не важливо побачити рідних, тим паче , якщо ця зустріч у них буде останньою (так як бабця при смерті)

Эта_Шикарна)• 01 мая 2021
Ви готові взяти собі на душу таке рішення за сина?
РозаФиалковна• 01 мая 2021
Ответ дляКсерокопия ночи
Перечитала ваши комментарии. Пришли к народу за советами, и так всем хамовито и агрессивно отвечаете... Попейте валерьянки, если, конечно, деньги на неё есть )))))
автор Ксерокопия ночи • 05 мая 2021
Ответ дляРозаФиалковна
Не судіть по собі всіх. Якщо у вас фін.труднощі,не перекладайте через це агресію на інших. Працюйте більше
РозаФиалковна• 05 мая 2021
Ответ дляКсерокопия ночи
Опять с агрессией, и опять ни о чём..
Закрывайте уже тему. Видите - никому не интересны выдуманные ваши истории ))))))