Плакулька• 04 мая 2021
Десятий день температура у дитини без симптомів.
У сина 12 років уже 10 день тем.протягом дня від 37 до 38.Нічого не турбує і не болить.Єдине були у лікарки подивилась що задня стінка горла рихла,сказала катаральна ангіна. Але горло дитину не турбує.З суботи почала давати антибіотик уже другий день на вечір тем.36.4,а протягом дня від 37.Чи може так довго бути температура без симптомів,що ще перевіряти?Аналізи в нормі.
Жена_КотораяСтена• 04 мая 2021
Ответ дляПлакулька
Так вона після антибіотиків почала падати.Скільки днів дитина має бути з тем щоб не давати лікарства
Она может и сама упала бы.Вы ж не знаете.
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 мая 2021
Ответ дляПлакулька
Аналіз робили в нормі
при катаральной ангине анализ крови не может быть в норме.
Оцененная• 04 мая 2021
А анализы в норме - вы где их сдавали? Если в гос, то стоило перепроверить, тем более так долго темпа. Мне в гос и сахар находили, и еще что-то было...
Трусы с капюшоном• 04 мая 2021
Рентген сделать. У сына была бронзопневмония. Из симптомов только температура, ни кашля, ни хрипло, ни насморка, ни горло, ничего не беспокоило.