Сладкий лимончик• 09 мая 2021
Яка Ваша зараз найбільша проблема з?
У мене непорозуміння з чоловіком,серйозні,на фоні того,що став частенько знімати стрес алкоголем.Важко,плачу
Ягодка опять• 09 мая 2021
Невиліковна хвороба дитини на сьогодні найбільша проблема. Саме проблема,бо її не вирішити ніяк. Пам´ятаю як я важко пережила розлучення ( коханка завагітніла ,а у мене одні викидні були на той час і чоловік відібрав все ,бо весь бізнес ,майно,авто були дуже ´розумно´ оформлені ,а я не мала сил боротись ні за копійку). На той час я вважала що гіршого вже не може статись,але на сьогодні якщо знову буде мати місце розлучення,то реакція буде вже іншою. Треба жити сьогодні та зараз і не витрачати себе на такі дурниці як переживання через друга половинку. Все що можна змінити на краще треба змінювати,а не страждати поруч не з тими людьми,працюючи не на тій роботі, треба жити в задоволення
100pudov• 09 мая 2021
Ответ дляЯгодка опять
Какая болезнь?
100pudov• 09 мая 2021
Ответ дляЯсноВидящая
Дочка . Ее будущее . Дочка с особенностями развития
Какие особенности?
Ягодка опять• 09 мая 2021
Ответ для100pudov
Какая болезнь?
Пошкодження цнс неоперабельне ,звідти епілепсія ,всілякі вади розвитку та інвалідність
Сладкий лимончик
• 09 мая 2021
Ответ для100pudov
Когда ушел было 1 год и 4 года
Ще маленькі(А Ви самої думки не сприймаєте про вітчима?Може,просто,ще не найшовся саме той?Ви ж би не змогли чоловіка назад прийняти?
100pudov• 09 мая 2021
Ответ дляЯгодка опять
Сколько лет ребенку, муж с вами?
ЯсноВидящая• 09 мая 2021
Ответ для100pudov
Какие особенности?
Инвалидность по психиатрии и много сопутствующих .
100pudov• 09 мая 2021
Ответ дляСладкий лимончик
Мне от самой мысли выворачивает. Для меня семья это родные дети, родной папа и родная мама. Все отчимы, феи и БЖ, новые жены это все не для меня
Дюймовочка• 09 мая 2021
Ответ для100pudov
Гулял? А где вы живете? Сколько деткам лет? Возмодно вам помощь нужна?
Гуляв.Таке відчуття,що просто гостював у мене.4 і 10.Не у Києві.Та яка допомога?Хіба роботу ще одну знайти..але вряд чи дітей самих вночі лишу.Можливо дистанційну.
100pudov• 09 мая 2021
Ответ дляДюймовочка
А кем вы сейчас работаете? Ну может детские вещи надо.
Сладкий лимончик
• 09 мая 2021
Ответ для100pudov
Діти підростуть,будудь дорослішати і віддалятися.Можливо,тоді?
100pudov• 09 мая 2021
Навернре самое страшное когда болеют родные, а если детки, тпк вообще сложно это все. Все остальное решаемо.
100pudov• 09 мая 2021
Ответ дляСладкий лимончик
Возмодно, но хочется полной семьи для деток.
Дюймовочка• 09 мая 2021
Ответ для100pudov
Я у школі.Дякую.Ходжу на секонди,там і одягаємось.
Сладкий лимончик
• 09 мая 2021
Ответ для100pudov
Я розумію,але Ви така хороша і порядна,що мусите бути щаслива!
Ягодка опять• 09 мая 2021
Ответ для100pudov
Сколько лет ребенку, муж с вами?
Майже 11. Так ,чоловік поруч і все зроблено по максимуму для реабілітації дитини,але самостійно навряд чи вона зможе жити ,хоча надії ніхто не втрачає та рухаємось далі ,але щодня болить ,що буде коли нас не стане
Сладкий лимончик
• 09 мая 2021
Ответ дляЯгодка опять
Про другу дитину не думали?
СернаМоисеевна• 09 мая 2021
Конфликт на работе. Похоже стала ’мальчиком для битья’. Идти туда не хочется, мысли об увольнении плотно засели в голове. Мне 46. Какие перспективы, хз?
Сладкий лимончик
• 09 мая 2021
Ответ дляСернаМоисеевна
Може ще все налагодиться?Не завжди зміна роботи- це на гірше
СернаМоисеевна• 09 мая 2021
Ответ дляСладкий лимончик
Может. Я устала , хочется отдохнуть и ни о чем не думать. Лето бы провести как на каникулах)))
Ягодка опять• 09 мая 2021
Ответ дляСладкий лимончик
Про другу дитину не думали?
Ні. Давно вирішила, що максимально підтягну цю ,а не для другої дитини обузу на все життя залишу
100pudov• 09 мая 2021
Ответ дляША все! я пришла
Полное одиночество. С семьёй раздор и не общаюсь.
Почему? Что такое случилось?
ША все! я пришла• 09 мая 2021
Ответ для100pudov
Почему? Что такое случилось?
Мужа, детей нет. Мамы уже тоже. С сестрой и ее семьей в сильном конфликте. Отец принял сторону сестры. Как-то так