Гербария• 10 мая 2021
Турнір по бальним танцям без тренера
Закінчився карантин і тренер по бальним танцям пропонує турніри, що ну зовсім мені не подобаються (незручне місцерозташування - потрібно туди і назад на таксі - це в 400 грн вийде, також не має чітко категорії моєї дитини, а є категорія її по кількості танців, але там старші дівчата, тобто моя донька точно нічого там не виграє з призових місць). Причому будуть проходити турніри в досить зручних місцях і з точно нашими категоріями і більше того - це більш рейтингові турніри - не просто від когось одного з тренерів (власників клубів), а турнір що організовує федерація танців. І діти (клуб нашого тренера) вже не раз були на такому турнірі і призові місця у дітей і розташування гарне і все дітям відоме.
Ось хочу відправити свою доньку саме на той турнір від федерації.
Чи була у вас ситуація, що ви йшли на турнір не той, що рекомендує тренер? Чи краще взагаоі не йти тоді на жоден турнір за такої ситуації?
По ціні - то турнір мені обійдеться в 500грн (без таксі і снеків для дитини) - це участь диитни 300грн і мій вхід на одне відділення 200грн. (сукня 1500грн і взуття 900грн, все для волосся - це є, колготки здається потрібно нові, то там купимо - 100грн).
Хто мав досвід турніру без тренера?
Гербария
• 10 мая 2021
Ответ дляУсатая полосатая
я ж не про соло, я на будущее.
так же и написала - серьезное спортивное танцевание в сильном клубе.
звісно, що коли це пара, що колір сукні у дівчини підбирається разом з кольором одягі партнера і під саму пару.
але у нас хлопців так мало, що нам не світить хлопчик...
Усатая полосатая• 10 мая 2021
Ответ дляГербария
мои ювеналы, у партнера белый верх, черный низ. но платье партнерши обязательно согласуется с тренером.
Гербария
• 10 мая 2021
Ответ дляОнанимный пользыватель
Ну так вы уже не одного тренера сменили
и все вам не так.А вы сами почему такие туфли купили? Тренер при чем тут?она вам не может указывать что покупать,толерантный человек попался
як це?
я питала її які купляти? вона говорила тільки про довжину туфель - як повинно бути видно чи не видно пальчики. про те, що потрібно взяти ще і такі, що ширина змінювалась - і слова не було. взагалі.
я не займалась бальними. взагалі. звідки я знаю, що і як.
потім, коли купили туфлі, то питала - чи нормальні - відповідь була - так, нормальні, все добре. тільки дитина не вміє тримати рівновагу.
а не вміла, бо туфлі ж були широкі і нога вислизала....
Гербария
• 10 мая 2021
Ответ дляУсатая полосатая
автор, ну а честно говоря, в соло вам пока только танцевать на любом паркете.
вы планируете дальнейшую карьеру или так, ’для себя’?
дитині подобається.
планувати кар´єру я не можу.
це ж не моє бажання, а доньки. що вона обере. бо є ще один напрям гуртків, що їй дподобається. і поки ще молодша школа, то вона встигає працювати на два фронти. а потім будемо дивитись!
планувати кар´єру я не можу.
Усатая полосатая• 10 мая 2021
Ответ дляГербария
дитині подобається.
планувати кар´єру я не можу.
школа (аттестация) или уже Н класс?
Гербария
• 10 мая 2021
Ответ дляУсатая полосатая
сукню, яку ми купляли, то також обирали разом з тренером.
яка краще. але я як мама, також обрала ту саму, що і тренер. більше того і дитині вона сподобалась. хоч їхали зовсім за іншим фасоном і кольором, а обрали нашу сукню.
вже планую міняти сукню, то також радилась з тренером. і що і я бачила, що наша сукня краще, за нову (фасон зовсім не підійшов, хоч колір вдалий), що і тренер так сама сказала - не купувати ще.
Гербария
• 10 мая 2021
Ответ дляУсатая полосатая
школа (аттестация) или уже Н класс?
на наступний рік піде уже в Н клас
Гербария
• 10 мая 2021
Ответ дляУсатая полосатая
турнир миркина-буланого, панда, киев оупен
два з ваших рекомендує і наш тернер.
придивлюсь ще раз до них.
а як ви визначаєте, який турнір кращий по суддівству?
придивлюсь ще раз до них.
Усатая полосатая• 10 мая 2021
Ответ дляГербария
на наступний рік піде уже в Н клас
тогда я вот вам что скажу. если ребенку нравится, если тренер хорошо относится к детям, если вы видите, что атмосфера в клубе нормальная - расслабьтесь и получайте удовольствие от танцев дочери.
Усатая полосатая• 10 мая 2021
Ответ дляГербария
два з ваших рекомендує і наш тернер.
придивлюсь ще раз до них.
на больших турнирах судейство независимое (ну насколько это возможно), большая судейская панель. на междусобойчиках свои судят своих.
бывают примеры, когда танцуют две пары, а в панели три тренера из одного клуба и два тренера из другого. ну и еще парочка ’независимых’, которые тоже дружат с кем-то из тех двоих.
ну вам пока еще рано об этом думать, честно. в вашей категории не ’засуживают’.
Усатая полосатая• 10 мая 2021
и еще о судействе. на тех же больших турнирах первые утренние отделения с детками-аттесташками судят судьи клубов-участников. серьезных судей первой, высшей и международной категорий вы там не увидите, тем более - приглашенных.
Рекламама• 10 мая 2021
Автор, якщо коротко, то ви така далека від бальних танців! Ви не на те звертаєте увагу.
На вашому місці, я б ішла на змагання з тренером. Я думала ви в райзені чи оупені танцюєте, а це ще два притопа два прихлопа.
А суддівство на бальних танцях це окрема бесіда. До речі тепер бальні танці так помолоділи, що маленькі діти по 8 років 10 танців танцюють так професійно, що не віриш очам.
Усатая полосатая• 10 мая 2021
Ответ дляРекламама
да, старший в 8 лет Н класс танцевал, а младший уже всю десятку, пока Д класс, но с осени тренеры уже говорят идти в райзинг нужно, как минимум.
Гербария
• 10 мая 2021
Ответ дляУсатая полосатая
ну ось саме на турнірах ЛТУ я бачила, що не засуджують.
реально обиралась краща пара. реально ці діти чи соло чи пара були найкращими і найбільш вигіднішими (це я дивилилась звісно до Н класу включно, там далі вже я не можу так побачити нюанси всі).
а про інші турніри і що засуджують, то я знаю і дитини також налаштовую, щоб розуміла, що тренер не весь час на неї дивиться а тільки секунд 5, і це можуть бути невдалі 5 секунді тому низькі бали. хоч і весь інший час було все ідеально.
ці нюанси знаю.
Гербария
• 10 мая 2021
Ответ дляУсатая полосатая
дякую. спробую!
Усатая полосатая• 10 мая 2021
Ответ дляГербария
ці нюанси знаю.
ну вы верно мыслите. значит, хороший у вас тренер.
Гербария
• 10 мая 2021
Ответ дляРекламама
ок, підкажіть, на що потрібно звертати увагу більше?
я згодна, що можу помилятись і запропоновані тренером турніри кращі ніж ті інші, що я б хотіла.
просто ми вже були на тих, знаю де і що там і знаю все і місце розташування і категорії підходіть.
Гербария
• 10 мая 2021
Ответ дляУсатая полосатая
Н клас - це 4 танці? правильно?
Онанимный пользыватель• 10 мая 2021
Ответ дляГербария
як це?
Вы в магазине покупали,к продавцу претензии.В специализированных магазинах все четко подбирают.тренер при чем?вы же не у неё брали
Рекламама• 10 мая 2021
Ответ дляГербария
В першу чергу працюйте над технікою, беріть індіви. Їздіть по тих турнірах, що пропонує тренер. Купіть гарне плаття, з крісанівської тканини, ця тканина гарно рухається в танці. Це все необхідно для того, щоб вас замітили на паркеті мами хлопців. Тому, що бальні танці в категорії соло, це не танці, а сум. Бальні танці-це парний вид спорту.
По друге, ви повинні розуміти, що якщо у вас такий серйозний намір, то витрати будуть в дол, а не в гривнях.
В мене на місяць в середньому йшло до 1500 дол. Це в спокійному режимі. Якщо збори, змагання, пошив плаття, то бувало і більше 2000. Є тренери в яких індів коштує і по 100 євро 45 хв.
Це дуже дорогий і жорстокий вид спорту. Подумайте, на скільки серйозно ви ним хочете займатись.
Гербария
• 10 мая 2021
Ответ дляОнанимный пользыватель
ось про що ви пишете.
як я або продавець можемо побачити навантаження на стопу під час танцю (швидкого). дитина тільки вчилась.
тренер же бачила тренування і навантаження і що стопа сповзала на підлогу. і мені про це не говорила. і на питання, чи підходить взуття дитині - також не говорила що ні. сказала, що все ок!
я ж не була присутня на тренуванні!!!
до індиву. ось там я чітко вказала на це тренеру і запитала чи повинно так бути. і ось тільки тоді тренре сказала, що занадто широке взуття і тому такі проблеми, а до того 2 місяці все ок в неї було!
я б зразу замінила взуття дитині і дитина б не мучилась....
я ж не була присутня на тренуванні!!!
Гербария
• 10 мая 2021
Ответ дляРекламама
поки що займається дитина, бо їй подобається і без танців вона не може вже бути. турнір мінімум 1 в місяць ми беремо, а ось з індивами диво дивне - з ними чомусь дитина виходить на турнірах гірше ніж без них. не можу це пояснити. після серії індивів - результат на турнірі гірший, ніє якщо ми ідем на турнір без індивів. як таке може бути - ще не розумію.
стосовно сукні, дякую, подивилась про крісанівську тканину, в наступній сукні буду зважати на це.
дівчинка в мене приваблива і хлопчаки на турнірах починають гратися з нею замість своїх партнерш, бо вона вміє спілкуватись з хлопцями.
але на сьогодні я не бачу її в парі. не має для неї партнера в нашому клубі. ті що підходять за зростом, то занадто старші, а ті що її віку, то малі для неї. вже перестала розмовляти з мамами хлопців про танці. танцює соло і дитині також подобається.
був у нас партнер, що злився в інший клуб досить некрасиво і хотів і нас перетягнути, але нам туди їхдити дуже напряжно (все було б в дорозі у дитини) - по 3 години туди і назад в день тренувань....
а потім, коли підросте і підуть вже сукні досить коштовні, то будемо вже потім дивитись і вирішувати чи залишатис в бальних танцях чи іти в інші. поки що не має поруч з нами клубу, де були б танці інші, що підходили, лиши бальні, хіпхоп і черлідінг. можливо з´явиться щось інше і дитина туди перейде.
на сьогодні бальні - це найкраще що є.
Усатая полосатая• 10 мая 2021
Ответ дляГербария
Н клас - це 4 танці? правильно?
правильно. и общий зачет
Пффф 100%• 10 мая 2021
У тренерові и организаторов турниров также часто бывает и взаимная неприязнь, и дружба, и взаимный интерес. Тут Вы ничего не сделаете. Если всё остальное устраивает, лучше не перечить, а идти туда, куда рекомендует, тем более, что это младший тренер в Вашем клубе.
Лично я не вникаю в взаимоотношения федераций, но подписалась когда-то по неопытности на ЛТУ, иногда они транслируют кусочки из своих турниров, это похоже на детские забавы. Самые топовые клубы и громкие тренерские имена там не замечены. Вам ещё рано об этом думать конечно в начинашках. Но, если серьёзные намерения, лучше ставить хорошую базу, чтоб не переучиваться
Гербария
• 10 мая 2021
Ответ дляУсатая полосатая
правильно. и общий зачет
що означає - ’загальний залік’?
Гербария
• 10 мая 2021
Ответ дляПффф 100%
так на турнірі ж вони танцюють так, як в клубі навчили.
я реально не знаю в чому буде далі іти дитина. мене також питають, чи серьозно ми налаштовані, а я не можу нічого відповісти (єдине. що знаю, що закордон для мене буде напряжно відправити дитину), а ось з тренуваннями, то точно, що серьозно.
хоча я інколи дитина лінується, але прогуляти або пропустити тренування - це для неї бути дуже велика біда. вона хоче іти на тренування хоч кожного дня.і на турнір хоч кожні вихідні.
але є і інший гурток, де також є завзятісь також.
і що буде обрано за рік два - я не знаю. це хай дитина обирає....
Усатая полосатая• 10 мая 2021
Ответ дляГербария
що означає - ’загальний залік’?
это означает, что танцы двух программ танцуют и оценивают в общем, а не отдельно стандарт и латину. отдельно с Е класса.
Онанимный пользыватель• 10 мая 2021
Ответ дляГербария
ось про що ви пишете.
я ж не була присутня на тренуванні!!!
Почему ваш Ребенок вам сам не сказал сразу что ему неудобно? У вас во всем виноват тренер.Мой Ребенок ходит на худ.гимнастику.Если моему ребёнка давят получешки,если ей скользко,неудобно и прочее,она мне об этом сразу говорит с 4 лет.Тренер не нянька.Она не может и не имеет право вам указывать что вам покупать.Это к своему ребенку притензии предъявляйте
Гербария
• 10 мая 2021
Ответ дляУсатая полосатая
так, зрозуміло. коли все іде як і у дебют і школа (зразу все разом танцюють і не переодягаються). одні переможчі. зрозуміла - загальний залік.
поки що дитині більше подобаться латиноамериканські, але на диво краще вдається стандарт... і бали більші за нього бере.
Гербария
• 10 мая 2021
Ответ дляОнанимный пользыватель
дуже добре, що ваша дитина з 4 років знає і говорить все це.
а моя в 4 роки не знала як правильно повинні сидіти на ніжках туфлі! і тільки у трьох дівчат в групі вони були! крім того, тренер сказала, що все добре і взуття підходить! - ви це читали!?
то тут мені пишуть довіряти тренеру, а ви тут, що сама дитина повинна вирішувати!?
то було перше танцювальне взуття дитини і реально ні я ні дитина не знали як воно повинно сидіти на ніжці. тоді іще і на жодному турнірі не були на той момент...