Гербария• 10 мая 2021

Турнір по бальним танцям без тренера

Закінчився карантин і тренер по бальним танцям пропонує турніри, що ну зовсім мені не подобаються (незручне місцерозташування - потрібно туди і назад на таксі - це в 400 грн вийде, також не має чітко категорії моєї дитини, а є категорія її по кількості танців, але там старші дівчата, тобто моя донька точно нічого там не виграє з призових місць). Причому будуть проходити турніри в досить зручних місцях і з точно нашими категоріями і більше того - це більш рейтингові турніри - не просто від когось одного з тренерів (власників клубів), а турнір що організовує федерація танців. І діти (клуб нашого тренера) вже не раз були на такому турнірі і призові місця у дітей і розташування гарне і все дітям відоме.
Ось хочу відправити свою доньку саме на той турнір від федерації.
Чи була у вас ситуація, що ви йшли на турнір не той, що рекомендує тренер? Чи краще взагаоі не йти тоді на жоден турнір за такої ситуації?
По ціні - то турнір мені обійдеться в 500грн (без таксі і снеків для дитини) - це участь диитни 300грн і мій вхід на одне відділення 200грн. (сукня 1500грн і взуття 900грн, все для волосся - це є, колготки здається потрібно нові, то там купимо - 100грн).

Хто мав досвід турніру без тренера?
Дама-мадама• 10 мая 2021
Я такого ни разу не видела.. обычно все мои знакомые возили детей на те турниры, которые тренер назначает

Усатая полосатая• 10 мая 2021
не ходим на междусобойчики.
но у нас и клубы, так скажем, федерациеобразующие.
Отполированный Артем• 10 мая 2021
А на турніри від федерації Ваш тренер точно не буде дітей вести? Може є зміст з тренером цей момент проговорити?
автор Гербария • 10 мая 2021
Ответ дляУсатая полосатая
не ходим на междусобойчики.
у нас на вибір є 3 турніри, але всі, як ви кажете ’междусобойчики’ чомусь. при чому, що є турніри від федерації.
але турніри від федерації не завжди найбільші чомусь виходять...
Усатая полосатая• 10 мая 2021
автор, если вы хотите ходить на хорошие рейтинговые турниры, наверное, вам нужно сменить клуб.
а ходить без тренера - ну это просто негласно не принято.
Моська-слон• 10 мая 2021
Ответ дляОтполированный Артем
краще на советциці, тут краще знають...
з тренером тільки після советцичі!
автор Гербария • 10 мая 2021
Ответ дляОтполированный Артем
точно не буде. не наш тренер визначає турніри, а головні два тренера нашої школи спортивних бальних танців.
і ці головні вже визначили три турніра до середини літа, в яких діти будуть приймати участь.
Усатая полосатая• 10 мая 2021
Ответ дляГербария
не всегда, потому что есть турнир федерации, а есть турнир со статусом всеукраинского или даже международного. и федераций сейчас развелось, как блох. у нас в городе тоже есть одна такая федерация, они танцуют исключительно в своем узком кругу, на другие турниры вообще не выходят, там танец совершенно не конкуретный. зато все мастера спорта.
автор Гербария • 10 мая 2021
Ответ дляУсатая полосатая
а як визначити - хороший турнір чи ні?
крім того, що я знаю, хто його організовую, то я нічого не знаю про турнір...

і так, я знаю, що без тренера не ходять, бо оцінки дуже часто залежать від того, в який клуб ходить дитини

автор Гербария • 10 мая 2021
Ответ дляМоська-слон
краще на советциці, тут краще знають...
з тренером тільки після советцичі!
а що говорити, якщо турніри вже визначені
і не наш тренер приймає рішення, а головні тренери школи.
я не зможу вплинути на їх рішення
Усатая полосатая• 10 мая 2021
Ответ дляГербария
а як визначити - хороший турнір чи ні?

ну это только опыт. я в бальных танцах с 1999 года. старший 10 лет танцевал, теперь младший.
вы в каком городе? по географии могу определить для вас более-менее приличные турниры с нормальным судейством.
Отполированный Артем• 10 мая 2021
Ответ дляГербария
Тто оскільки Вам прямо нав´язують ’междусобойчики’, тоді є зміст змінювати школу. Оскільки за кордон такого роду змагань - Ви не вийдете...
Ваша прЭлесть• 10 мая 2021
Автор, вы типаж мама мозгоклюйка. Искренне жаль вашего тренера. Если для Вас эти суммы имеют большое значение, то даже не начинайте заниматься бальными танцами.
БТ это очень большие финансовые вложения родителей и полное доверие тренеру
Ваша прЭлесть• 10 мая 2021
Не доверяете тренеру, меняйте клуб, но не мутите воду
Усатая полосатая• 10 мая 2021
Ответ дляВаша прЭлесть
да, только не всякому тренеру можно доверять.
Усатая полосатая• 10 мая 2021
и пока вы танцуете соло, и ваши перспективы неизвестны, просто могу предупредить вас на будущее. серьезное спортивное танцевание в сильном клубе подразумевает не просто участие в турнирах, где скажет тренер, но и цвет и фасон платья, прическа - это тоже решение тренера.
если сказали шить на стандарт белое платье, значит, только белое. и к нему вот только так причесаться.
Сиреневая цапля• 10 мая 2021
Кошмар, какой бред...Это ж надо ввязаться по своей воле в такое наглое выкачивание денег.
П.С. Мы, как-то, ходили на бальные танцы, тренировки прямо в школе - очень удобно. Наши тренера - это образчик сути этого мероприятия. Для тех, кто брал индивидуальные занятия и ездил на конкурсы позволялось все, в том числе и буллинг новеньких. Тренера вобще не решали такие вопросы и прямо говорили ’ тебе показалось’.
автор Гербария • 10 мая 2021
Ответ дляУсатая полосатая
київ
які найближчі у нас ви б сказали з нормальним суддівством?
Онанимный пользыватель• 10 мая 2021
Ответ дляУсатая полосатая
Тут не всегда в тренере дело.просто не все дети тянут их.а каждая сама думает что у неё лучший ребёнок.Тренеру виднее

автор Гербария • 10 мая 2021
Ответ дляОтполированный Артем
ой, зачекайте, який закордон. на це ще не дивлюсь. ми в Києві маємо досить змагань.
Усатая полосатая• 10 мая 2021
Ответ дляГербария
київ
турнир миркина-буланого, панда, киев оупен
Отполированный Артем• 10 мая 2021
Ответ дляГербария
Маю на увазі не за кордон України, а за межу отих міжусобних змагань. Вибачте, не правильно висловилась!
Усатая полосатая• 10 мая 2021
Ответ дляОнанимный пользыватель
не всегда, конечно. много факторов.
автор Гербария • 10 мая 2021
Ответ дляВаша прЭлесть
ага.
пам´ятаю нашого попереднього тренера. дитина тільки почала займатись і тільки група одягнула туфлі танцювальні і тренер 2 місяці не помічала, що тіфлі у дитини завеликі (заширокі), а це видно лише в танці!!! поки я індів не взяла перед турніром. тільки тоді вона помітила!
знайшли інший клуб.
і деякі інші батьки пішли від того тренера по схожим причинам...
автор Гербария • 10 мая 2021
Ответ дляУсатая полосатая
а яка різниця який колір сукні, якщо соло?
щодо зачіски, то у нас стандарт - у всіх пучок і нічого більше.
Усатая полосатая• 10 мая 2021
Ответ дляГербария
я ж не про соло, я на будущее.
так же и написала - серьезное спортивное танцевание в сильном клубе.
Усатая полосатая• 10 мая 2021
Ответ дляГербария
ага.
знайшли інший клуб.
сейчас, увы, слишком много развелось ’тренеров’, которые сами максимум Д класс танцевали, не имеют никакого образования и их в принципе нельзя к детям подпускать.
автор Гербария • 10 мая 2021
Ответ дляУсатая полосатая
а ЛТУ?
Онанимный пользыватель• 10 мая 2021
Ответ дляГербария
ага.
знайшли інший клуб.
Ну так вы уже не одного тренера сменилии все вам не так.А вы сами почему такие туфли купили? Тренер при чем тут?она вам не может указывать что покупать,толерантный человек попался
Усатая полосатая• 10 мая 2021
автор, ну а честно говоря, в соло вам пока только танцевать на любом паркете.
вы планируете дальнейшую карьеру или так, ’для себя’?