Чавонадо• 16 мая 2021
Правда что есть люди,которые видят нас обнаженными?
Однажды встречала такого ,но он без разных там помыслов видать была не в его вкусе) рассказал мне где и какие у меня родинки ,была в шоке.Гоаорил иду и вижу всех без одежды и расположение органов ,как и что.Для меня это было шоком.
Результат:
вже голосів:
165 (74.66%)
Не слышала
56 (25.34%)
Слышала о таком
Фиктивная• 16 мая 2021
Канешна!Я и сейчас вижу,как советчицы голенькие жрут и набирают коменты.А че такова,юбка теперь не спасет
СМСница• 16 мая 2021
Слышала, но не верю. Обычно подтвердить в эксперименте ничего не могут. А ваш знакомый, мог от кого-то узнать о ваших родинках, или из вашего профиля в соц.сетях.
Борисфенка• 16 мая 2021
Бачила таку людину, розповів багато цікавого. Але одяг він бачить, просто це не заважає бачити і внутрішні органи.
60 метров сметаны• 16 мая 2021
Один так фантазировал. Описывал мои родинки под одеждой! Но я считаю, что просто угадал.
Samostoyatelnaya• 16 мая 2021
Класі в 3-му однокласник приніс червону плівку і казав, що через неї всі голі.
Андрюха, якщо ти мене читаєш, ти пиздло!
Мир Мир Мир!• 16 мая 2021
Ответ дляБорисфенка
а розкажіть що він розповів...
Борисфенка• 16 мая 2021
Ответ дляМир Мир Мир!
а розкажіть що він розповів...
Про деякі дефекти внутрішніх органів, про які він знати не міг, бо ми були малознайомі. Були у хлопця цікаві здібності, просто дано.
Мир Мир Мир!• 16 мая 2021
Ответ дляБорисфенка
а так про світ розказав щось цікаве?
Борисфенка• 16 мая 2021
Ответ дляМир Мир Мир!
а так про світ розказав щось цікаве?
Про який світ, навколишній? То я не меньше його знаю, трохи про біоенергетику поговорили і вампірізм, але це ж несекретні знання, загольновідомі.
Ще щось цікаве зробив (забула, що саме) і говорить ’Зараз прийде та, що винна. За хвилину у двері позвонила сусідка.
Мир Мир Мир!• 16 мая 2021
Ответ дляБорисфенка
цікаво так..
я зараз активно працюю над своєю психосоматикою - і ніяк не подучається. копаю, читаю, стараюсь - і ніяк.
Борисфенка• 16 мая 2021
Ответ дляМир Мир Мир!
цікаво так..
Згадала ще одну цікаву жінку, також робила незвичні речі.
Мені про болячки сказала ’Їх є багато, але тут головне - маєш сила духу, щоб не загризли’.
Болячки не можна плекати, їх треба ігнорувати, тоді вони тихо сидять у закутках і не нападають. Це щодо психосоматики.
Мир Мир Мир!• 16 мая 2021
Ответ дляБорисфенка
у мене алергія, і щороку все сильніша, зараз уже в такому стані, що не гуляю/не хочу виходити на вулицю/боюсь цвіту/світу і людей..
курси психологічні, психолог, велика робота над собою, остеопат.. ефекту 0.
алергія і постійні ПА
Добрая свекровь• 16 мая 2021
А мне интереснее,есть ли люди, способные читать мысли))) обнаженка - так себе способность. Скучно же, у всех там все плюс-минус одинаково. А некоторых так вообще лучше видеть только в одежде))) А мысли ух забавные иногда в голове вертятся
Борисфенка• 16 мая 2021
Ответ дляДобрая свекровь
Як правило, ваші думки написані у вас на лобі. Хоч вам і здається, що ви їх ніяк не показуєте.
Борисфенка• 16 мая 2021
Ответ дляМир Мир Мир!
алергія і постійні ПА
Є у вас енергетичний дисбаланс і велика жалість до себе.
Знайдіть собі справу життя, поставте мету.
Бамбарбия! Кергуду.• 16 мая 2021
Ответ дляБорисфенка
А ’видящих’ видели реальных?
Мир Мир Мир!• 16 мая 2021
Ответ дляБорисфенка
а Ви не обговорювали з ним питання сутності цього світу?
мені цікаво чи ми таки в матриці, чи дійсно всі події зараз таки ’заговор’
Борисфенка• 16 мая 2021
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А ’видящих’ видели реальных?
Бачила. Але вони бачать зовсім не те, про що ви думаєте, хто коли заміж вийде, не розказують.
Бамбарбия! Кергуду.• 16 мая 2021
Ответ дляБорисфенка
А что и как они видят?
Мне интересно, есть ли они в принципе?
Мир Мир Мир!• 16 мая 2021
Ответ дляБорисфенка
вони мабуть ауру бачать, підключки..все в образах і без конкретики
Борисфенка• 16 мая 2021
Ответ дляМир Мир Мир!
Є багато різних теорій з цього приводу, і у кожної є свої прихильники. Однозначної істини не знає ніхто.
Мир Мир Мир!• 16 мая 2021
Ответ дляБорисфенка
про перехід зараз в 4 вимір я точно згодна.
особисто мене ковбасить останній рік так нормально
Борисфенка• 16 мая 2021
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А что и как они видят?
Мне интересно, есть ли они в принципе?
Ну це важко пояснити, не бачать, а відчувають чи розуміють. Насправді це всім дано, просто не всі вміють користуватися, та й недоцільно.
Уявіть, що у когось дуже тонкий музичний слух, а у вас наче й є, але нерозвинутий. Тому Паворотті співає, аж дух захоплює, а ви чи я тільки під уникати можемо, а так не заспіваємо.
Бачать вони багато різного, озвучують далеко не все і не всім.
Вони дійсно є.
Бамбарбия! Кергуду.• 16 мая 2021
Ответ дляБорисфенка
Вони дійсно є.
А как узнать что видящий - реально видящий а не сумасшедший, например?
Борисфенка• 16 мая 2021
Ответ дляМир Мир Мир!
Всіх ковбасить і коли це закінчиться, невідомо. А що робити - чекаємо далі.
Мир Мир Мир!• 16 мая 2021
Ответ дляБорисфенка
мені часом здається: ’вот воно - дно, далі ж має бути підйом’. а воно якось не піднімається))))
Борисфенка• 16 мая 2021
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Відящій одночасно і вміючий. За бажання він вам покаже на прикладах пару дуже незвичних вмінь.
А божевільні насправді також відящі, тільки дуже специфічні, у них негармонійне бачення, уривчасте. Але дещо вони можуть бачити.
Мир Мир Мир!• 16 мая 2021
Ответ дляБорисфенка
Вони дійсно є.
так, Ви праві.
Мені здається, немає особливих, ’видящих’. Ми всі маємо зв`язок з інформаційною системою про все на світі і поза ним, особливо в час сну. ми просто всі як ’спимо’.
Борисфенка• 16 мая 2021
Ответ дляМир Мир Мир!
А ви розслабтеся. Насправді потрібно попасти в унісон з всесвітом, тоді і попустить.
західний_діалект• 16 мая 2021
Ответ дляДобрая свекровь
Есть. Но не прямо мысли прямой речью, а общие помыслы. Например, что человека беспокоит в целом, о ком думает и тд