ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 20 мая 2021
Что в Прилуках бахкает?
час назад и потом через пол часа сильные звуки хлопков, дом трясся, люстра ходором, на улице у машин сработали сигнализации, ощущение удара воздушной волны, после взрывов в Ичне страшно
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 20 мая 2021
Ответ дляБорец за справедливость
На Підслухано Прилуки писали,що літак .
раніше такого не було, теж читала, звідки ті літаки узялися..
ВЫВсеВрете• 20 мая 2021
Ответ длявсемВсёИмного
Я тоже слышала 2 раза, пишут что самолёт
А че ему ночью стрелять в прилуках?
всемВсёИмного• 20 мая 2021
Ответ дляВЫВсеВрете
А че ему ночью стрелять в прилуках?
Звуковой барьер
Борец за справедливость• 20 мая 2021
Ответ дляВЫВсеВрете
А че ему ночью стрелять в прилуках?
Він не стріляє. Пишуть,що переходить на зверхзвукову швидкість.
Раніше,коли ще працював аеродром,то так було часто і всі звикли. Але зараз, особливо після подій в Ічні .... страшно.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 20 мая 2021
Ответ дляБорец за справедливость
а де літають, на якому аеродромі, не знаєте?
ВЫВсеВрете• 20 мая 2021
Ответ дляБорец за справедливость
А что в ичне? Извините, не знаю
Борец за справедливость• 20 мая 2021
Ответ дляВЫВсеВрете
А что в ичне? Извините, не знаю
,три года назад взорвались склады с боеприпасами.
Борец за справедливость• 20 мая 2021
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Ні. Я зараз за 1500 км від Прилук. Просто на фб читала про дивні звуки.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 20 мая 2021
Ответ дляВЫВсеВрете
А что в ичне? Извините, не знаю
в Ичне горели склады боеприпасов, земля гудела, всё грохотало, люди ночью бежали спасались
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 20 мая 2021
Ответ дляБорец за справедливость
декілька днів перед цим в день бахнуло й тряхонуло добряче, але коли це в ночі - страшніше