Королева красоты• 25 мая 2021

НУХТ чи КПІ, якщо хімтех?

Доброго вечора всім!
Прошу поради.
Син абітурієнт,вчиться добре, 2 ЗНО написав добре(перевіряли викладачі),мат і укр теж,думаю,напише на високий бал,атестат теж гарний.
Спеціалізацію вибрав хімтех.
Стоїть питання,на який вуз з цих двох "ставити" перший пріоритет(думаю,що по 1му й пройде; тоді другий "пролітає")
Переваги КПІ-престижніше,знання якісніші,але і вчитися важче.
З іншого боку,теоретичні знання-це одне,на виробництві потім треба все майже заново засвоювати)
Буду вдячна за ґрунтовну відповідь.
Дуже чекаю відповідей саме хіміків.
Результат:
вже голосів: 26
24 (92.31%) КПІ
2 (7.69%) НУХТ
автор Королева красоты • 25 мая 2021
Ответ дляЛюблю Поумничать
Подивіться минулий рік
https://abit-poisk.org.ua/rate2020/direction/72562...
Подивилася.
І звернула увагу на першу п´ятірку з 1м пріоритетом теж!

автор Королева красоты • 25 мая 2021
Йдуть не тільки ті,що більше нікуди не пройшли.
Йдуть і фанати хімії,з високими балами.
Перша дитина у списку могла б і в Шевченко йти,і в Могілянку.
Але вибрала собі КПІ першим пріоритетом.
автор Королева красоты • 25 мая 2021
До речі,Середній бал вступу (!) ,це означає,що ЗНО в середньому написано на 175 балів.
Ще враховується атестат і коефіцієнт.
Тут надолго• 25 мая 2021
Ответ дляКоролева красоты
Йдуть і фанати хімії,з високими балами.
Ви або труси зніміть або хрестик одягніть. Фанати хімії це більше про науку. А наука це більше про таки хімфак Шевченко. КПІ це більше про підготовку інженерів(що теж файно). Фанату хімії десь на заводі буде дуже сумно, всі процедури розписані і їм треба строго слідувати. Крок в право, крок в ліво -- розстріл.
PS: я не кажу що те і інше погано, і що людина не зможе після КПІ піти в науку чи навпаки. В КНУ більше фундаментальної підготовки, в кпі більше інженерної. Обидва вузи хороші.
Говорящая галограмма Чингисхана.• 26 мая 2021
З такими високими балами по хімії за першим пріоритетом діти вибирають Інститут високих технологій КНУ
Тут надолго• 26 мая 2021
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Їв ІВТ краще йти уже на магістратуру, а то його програма дуже розрізнена. Не можна на однаково хорошому рівні вчити фізику хімію і математику.
выходные пролетают• 26 мая 2021
Ответ дляТут надолго
ИВТ вообще для вундеркиндов, думаю для них не проблема интегрированное изучение нескольких наук.

Тут надолго• 26 мая 2021
Ответ длявыходные пролетают
Проблема в протилежному, курс фізики буде більш поверхневий ніж на фізфаці, курс біології ніж у біологів, а курс хімії ніж у хіміків. Як на мене, ІВТ дещо розпіарений і переоцінений(хоч, напевне поганим і не є). Простіше вчити всі дисципліни скопом ніж одну але глибоко.
Атаманша• 26 мая 2021
конечно КПИ! Без обид, но по знакомым вижу, что у ребят из КПИ уровень знаний и компетенций повыше, чем из НУХТа. А если вдруг что-то не понравится, то можно потом в магистратуру на ИВТ в КНУ. И если сын прям фанат химии, всё равно на Енамин попадет рано или поздно :)
выходные пролетают• 28 мая 2021
Ответ дляАтаманша
На Енамине, КНУ химфак уже с первого курса вовсю батрачит