Атаманша• 28 мая 2021
Ищу отзывы Хендай Елантра 2011-2013 года?
Хочу купить машину Хендай Елантра 2013 года, механика. Комплектация базовая (без противотуманок). У кого есть? Хочу реальных отзывов! Еще рассматривала Шкоду Рапид... Но пока остановилась на этой.
Мейк-ап форева• 28 мая 2021
В мене така. Моя любов на автоматі. Двигун 1,6 але швидкість набирає дуже швидко. Великий салон, дуже мяка в їзді на ямках. Економна.
Лара Крофт• 28 мая 2021
В вашем случае надо смотреть что вообще есть на рынке адекватное
А не привязываться к моделям
Атаманша
• 28 мая 2021
Я смотрю тут знатоки машин собрались🤣 Удалите коментарии свои и не позорьтесь) Меня интересовало мнение владельцев этих машин, а не диванных критиков) Ох и умные... Спасибо, посмеялась от души🤣
Атаманша
• 28 мая 2021
Ответ дляМейк-ап форева
Який колір? Газ встановлювали?
Атаманша
• 28 мая 2021
У кого есть еще комментарии по теме - с удовольстием послушаю, а не ’аби шо ляпнуть’)))
Мейк-ап форева• 29 мая 2021
Ответ дляАтаманша
Який колір? Газ встановлювали?
Так, газ одразу встановили, бо економно.
Мейк-ап форева• 29 мая 2021
Атаманша
• 29 мая 2021
Ответ дляМейк-ап форева
Ось, знайшла фотку одну🙂
Шикарна) Встановлювали не в Києві?
Мейк-ап форева• 29 мая 2021
Ответ дляАтаманша
Не продаєте?
Ні, тільки як два роки їздимо. В Вінниці купляли. Чоловік продає теж прикольну машину. Кіа Сееd 2008 року.
Атаманша
• 30 мая 2021
Ответ дляМейк-ап форева
Так ви бу купували? Так важко її купити(
Мейк-ап форева• 31 мая 2021
Ответ дляАтаманша
Так, б/ у. Дуже важко, шукали довго. Багато битих, крашених, в поганому стані, наша коштувала дорого, в порівнянні з іншими машинами такими ж. Але при покупці пробіг був 37 тис.лише і стан класний.
Атаманша
• 31 мая 2021
Ответ дляМейк-ап форева
за ск взяли якщо не секрет? це майже нова машина з таким пробігом. я шукаю хоча б до 150 пробіг. До 100 тис дорогі дуже
Мейк-ап форева• 31 мая 2021
Ответ дляАтаманша
13 000 $ 12 рік.
Мейк-ап форева• 31 мая 2021
Ответ дляАтаманша
А ви на яку суму розраховуєте?