Точный сантиметр• 02 июня 2021

Кількість піци?

Скільки штук треба для 12 дітей (11-13 років), крім того буде попкорн, десерти, напої , піца стандартного розміру
Результат:
вже голосів: 141
71 (50.35%) 6 шт
39 (27.66%) 8 шт
13 (9.22%) 10 шт
9 (6.38%) 12 шт
9 (6.38%) Р-т
автор Точный сантиметр • 02 июня 2021
Ответ дляКусочек Сыра
Ну так подзвоніть і запитайте)
А до цього коли буде останній прийом їжі? Якщо в обід, то розраховуйте, що це буде повноцінна вечеря
На 16 прийдуть
Кусочек Сыра• 02 июня 2021
Ответ дляМошеЙница
На 16 прийдуть
Обідатимуть перед цим? Я б розглядала вашу пицца як вечерю - 300 гр на кожного
автор Точный сантиметр • 02 июня 2021
Ответ дляКусочек Сыра
Не знаю, вони з дому прийдуть
Кусочек Сыра• 02 июня 2021
Ответ дляМошеЙница
Не знаю, вони з дому прийдуть
Все одно, у вас на святі - вечеря. З цього й виходьте
Ангелочек с рожками• 02 июня 2021
Ответ дляКупипупсичек
Случая не было или не вкусная у вас!
Ну да, ну да 🤣🤣🤣 ждем ваши темки о том как посадить ребенка на диету
Купипупсичек• 02 июня 2021
Ответ дляАнгелочек с рожками
Не дождетесь! В нашей семье нет людей с лишним весом. Питаемся хорошо и разнообразно.
Сплюшка• 02 июня 2021
Ответ дляБулькаю
Я думаю, що штук 7-8. Комусь вистачить 3 куска, а хтось захоче 6. Водила сина з друзями на піцу. Було 4 хлопців: троє десятиліток і одному тринадцять років. Ода піца була маргарита, для хлопчика-вегетаріанця, а одна з м´ясом для решти. Вегетаріанець з´їв сам цілу піцу, а ті що їли з м´ясом - залишили 2 куска. Потім всім буще була картопля-фрі.
Боже ребенок-вегетарианец,родители куку