Весела пiсенька• 16 ноября 2025
Шикарні нічні канапочки, у вас що там
Взагалі вночі я не їм, але оскільки пів ночі я проплакала-можна закусити))
Весела пiсенька
• 16 ноября 2025
Ответ дляА я нівроку
Иду делать каву и читать книгу
Я від книг на ніч засипаю
Весела пiсенька
• 16 ноября 2025
Ответ дляА я нівроку
Я теж, але вже ранок😁
Ви десь дуже далеко?
Зараз 5.38 ще ж темно.
Так, я за океаном
А я нівроку• 16 ноября 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Зараз 5.38 ще ж темно.
Так, я за океаном
Я люблю ранок, пробудження природи, поодинокі звуки на вулиці, нова надія, що все буде добре
Весела пiсенька
• 16 ноября 2025
Ответ дляШвидка Настя
Не їм ні авокадо, ні рибу, а від шинки з сиром не відмовилась би.
А я не їм ні шинки, ні сиру . До речі, може в кого є ідеї що спекти/приготувати з сиром, ми його ніколи не зʼїмо
Весела пiсенька
• 16 ноября 2025
Ответ дляА я нівроку
Я теж дуже люблю, тому не читаю в такий час бо засну
Весела пiсенька
• 16 ноября 2025
Ответ дляОпля Картопля
А чего вы плакали?
Ай …..муж не цінує
Дикая Роза• 16 ноября 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Ай …..муж не цінує
Так вам смешно? Почему тогда плакали?
Весела пiсенька
• 16 ноября 2025
Ответ дляДикая Роза
Так вам смешно? Почему тогда плакали?
Вже попустило, насправді він реально нормальний, просто період складний зараз, якось все назбиралось. Ну і він не так відреагував як я собі запланувала, короче, треба було виплакатись. Попустило, зранку ще в зал піду і все вийде.
Ряженка• 16 ноября 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Я від книг на ніч засипаю
Ну працюйте над собою. Після сотої сторінки може затягне?
Мама Карло• 16 ноября 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Добре, що можетеиплакати, психотерапевт казала, що це корисно
Кидстаффовна• 16 ноября 2025
И я теперь хочу такое, теперь ждать 30 минут, пока магазин откроется
уже аж желудок гудит
Мама Карло• 16 ноября 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Я від книг на ніч засипаю
В мене є вже друга така, книжки одної серії , духовний розвиток, дві сторінки прочитати і я сплю. Можна книжку поруч покласти і вже дрімаю , правда спрацьовує це виключно вечером.
Весела пiсенька
• 16 ноября 2025
Ответ дляМама Карло
Це дууууже рідко, але, мабуть таки корисно. Реально, попустило
Лупаю цю скелю• 16 ноября 2025
Ответ дляКидстаффовна
уже аж желудок гудит
Хаски будете отвязывать?
Весела пiсенька
• 16 ноября 2025
Ответ дляКидстаффовна
уже аж желудок гудит
Я вибачаюсь.
А що там вам потрібно в магазині?
Весела пiсенька
• 16 ноября 2025
Ответ дляРяженка
А до сотої, як по вашому дойти?)))
Заюшка_хозяюшка• 16 ноября 2025
Утро, пью кофе без ничего. Потом еще одну выпью. Завтрак будет, как ребенок встанет.
наКоблучках• 16 ноября 2025
Ответ дляМама Карло
я згадала. Коли я навчалася в інституті, у мене теж було таке снодійне - електротехніка. Засипали на другій сторінці. Це з урахуванням того, що там малюнки були на півсторінки.
Кидстаффовна• 16 ноября 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Я вибачаюсь.
А що там вам потрібно в магазині?
Рыбка как у Вас, уже в пути
Мама Карло• 16 ноября 2025
Ответ длянаКоблучках
Електротехніка теж чудово заходила для сну, і я згадала подібне, лиш в мене теорія радіотехнічних сигналів, коли ще перед сесією , давно це було 28 років назад
наКоблучках• 16 ноября 2025
Ответ дляМама Карло
28 - це недавно. Майже вчора.
У мене було 45 років назад.
І ще ж було багато нудних предметів - промелектроніка, вентиляція і кондиціювання, і т.д., але вони не вирубали.
А електротехніка - 100%
У мене було 45 років назад.
А електротехніка - 100%