Кривая спроса• 05 июня 2021
Перший раз за кордон
Дівчата, підкажіть, чи можна поїхати з чоловіком та дитиною 6 років до Туреччини, за 30 тис?
Ми із звичайної родини, для нас це великі кошти, але почали спілкуватись за турагентом, вона каже це не гроші і нема що там робити за таку суму....
Идеальная оптимистка• 05 июня 2021
в нас друзі зараз в Єгипті, 2 дорослих і дочка 5 років, на 7 ночей полетіли, заплатили трохи більше 20 тисяч
Лорка-хлорка• 05 июня 2021
Ответ дляАтаманша
Автор,я за 10 збираюсь.
І правильно робите, все залежить від компанії, їздили з подругою і крута компанія була і було весело і бюджетно
Марс атакует• 05 июня 2021
Согласна с турагентом.Это будут выкинутые деньги, потому что заграница на эту сумму ужас
Подкустовый выползень• 05 июня 2021
Ответ дляАтаманша
Автор,я за 10 збираюсь.
Не нужно советовать такой отдых в качестве первого.
Подкустовый выползень• 05 июня 2021
Ответ дляЛорка-хлорка
Тут семья с ребёнком. Нужно нормальный отель с бассейном, который чистят
Лорка-хлорка• 05 июня 2021
Просто треба реалістично все оцінювати і відпочивати а не вимахуватись)
Морковку дай• 05 июня 2021
Ответ дляАтаманша
Автор,я за 10 збираюсь.
С мужем и ребенком. За троих?
Лорка-хлорка• 05 июня 2021
Ответ дляПодкустовый выползень
Так може дитина в морі буде купатись
Khmelnichanka• 05 июня 2021
Можна й дешевше. Ми відпочивали втрьох за набагато меншу суму, хоч в нас всі йдуть як дорослі. Відпочили чудово ;). Теж їздили вперше.
Атаманша• 05 июня 2021
Ответ дляМорковку дай
С мужем и ребенком. За троих?
Так під ціною написана’ за 3- х з перельотом’
Атаманша• 05 июня 2021
Ответ дляПодкустовый выползень
Я не раджу автору,я показую що є і набагато дешевше і в ціну 30 тис можна вкластися
Малинка• 05 июня 2021
Можна, анекс тур подивіться там багато хороших пропозицій. Це звісно не люкс відпочинок, але побачити ішу країну за 30 тис можна, Турччина до того ж зараз дуже дешева :)
Подкустовый выползень• 05 июня 2021
Ответ дляАтаманша
С этим полностью согласна.
Басноплетка• 05 июня 2021
Я впервые в Турции побывала в 2019 с дочкой 12 лет. Присмотрела отель по моим финансам, но
только завтрак+ужин, и без алкоголя. Отзывы положительные были, рейтинг хороший. Пришла в агенство путевку покупать и началось...Как меня отговаривал мужчина турагент.. и место плохое, и трансфер на пляж ..и без обеда вы не сможете...Вышла, зашла в другое агенство, легко и просто купила этот тур. Отдыхом остались довольны, раз в Макдональд на обед зашли. Пошопились в flo,waikiki, kottone. Турагенты турагенту рознь. Не понравился один, идите к другим, у них сейчас жнива.
Смешнюча• 05 июня 2021
Є різні варіанти, нормальні, але думаю треба брати десь в межах за 2 тижні до вильоту і поки ще росія не поїхала, бо потім може стати дорожче
Кривая спроса
• 05 июня 2021
Ответ дляМарс атакует
Що Ви маєте на увазі?
Кривая спроса
• 05 июня 2021
Ответ дляЛорка-хлорка
Та ми нічого незвичайного не просили, ми перший раз... Я лише попросила по можливості не дуже далеко до моря і щоб більш менш нормальна їжа була, лобстерів не очікуємо)
Принцепесочка• 05 июня 2021
Озвучьте Ваши пожелания. Может агент не просто так отказала. Есть люди, желающие ехать за 30, но с требованиями на 150.
Смешнюча• 05 июня 2021
Ответ дляКривая спроса
А коли відпустка у вас?
Кривая спроса
• 05 июня 2021
Ответ дляСмешнюча
А коли відпустка у вас?
Тільки в червні можемо
Атаманша• 05 июня 2021
Ответ дляБасноплетка
І у нас також було На отпуск.уа знайшла тур в Бельдібі,на 2+3 на тиждень за 13 тис.Прийшли в одне агенство і почалось- друга лінія,нема анімації і т.д.В іншому продали без проблем.Прекрасно відпочили.І ті зекономлені гроші на екскурсію витратили.
Смешнюча• 05 июня 2021
Ответ дляКривая спроса
Тільки в червні можемо
Ціна дуже залежить від конкретних дат