Стрекозей• 05 июня 2021
Может кто подскажет? Язык.
Купила язык. Сварила, почистила. Что с ним делать теперь? Полезла в интернет, куча рецептов салатов, но с майонезом. Я на ПП. Худею. Может кто подскажет салатик пп с языком? Буду очень благодарна!
Борисфенка• 05 июня 2021
Розвожу пачку желатину у бульйоні і заливаю порізаний на пластинки язик. Швидко і смачно.
А_я_ЛОЖУ!• 05 июня 2021
Мені дієтолог язик не рекомендував вживати під час схуднення, оскільки він дуже калорійний.
Ленне-Рейма• 05 июня 2021
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Однозначно, и жирный. Но вкусный..
А_я_ЛОЖУ!• 05 июня 2021
Ответ дляЛенне-Рейма
Однозначно, и жирный. Но вкусный..
Воно то так, але ж автор пише про ПП, а воно з язиком нічого спільного не має, імхо.