18 мнеУЖЕ• 13 июня 2021
Kirman, PGS, Queens park- 5 в Турции, хорошие отели?
Kirman Belazur, Queens park le jardin или PGS Kiris resort кто был ? Ваши впечатления?
Дюймовочка• 13 июня 2021
В столову треба заходити в масці, їх видають при вході, те, що накидає персонал їжу не напрягає, в минулому році теж так було.
Мотылек• 13 июня 2021
Ответ дляДюймовочка
Так он вам нравится, вы второй раз там?
Дюймовочка• 13 июня 2021
Перший, минулий рік Локеаніка, просто хотіла район Кемеру. Непривично, що багато людей, все ок, на мінуси можна закрити очі, море і природа все перекриває