Праздничный сервиз• 14 июня 2021
Медсестра в дитячому садку?
Зараз наш садок черговий, тобто в нього приводять дітей з інших садків. Дітей багато. Цілий рік діти ходили нормально, а тут почалось. Лиш дзвонять заберіть дитину бо вона кашельнула, заберіть бо сопля вилізла... Я забираю, веду до лікаря, лікар дивиться як на дуру і дає довідку до дитина здорова, за пару днів знов заберіть... І так усім. Вихователі кажуть що їм все ок, але то медсестра робить зауваження. Як їх всіх поставити на місце? Десь чула що. Медсестра як має зауваження до дитини, то довідку має писати. Чи є таке? І взагалі, які права має медсестра? Дістали вже. :(
Праздничный сервиз
• 14 июня 2021
Та я так думаю, що то зава з нею за одно, бо дітей багато, ліжок не вистачає, от вони й придумують
Надувная пыль• 14 июня 2021
По закону если это гос сад,они не имеют право взять детей больше чем есть кроватей!!
Позвоните в горано,пусть сделают проверку,они обычно очень быстро реагируют!!
Весотехник• 14 июня 2021
Ответ дляПраздничный сервиз
Тогда не реагируйте, обьединяйтесь с др родителями
Весотехник• 14 июня 2021
Если что, скажите , что жалобу на некомпетентность медсестры напишите и в гороно
Праздничный сервиз
• 14 июня 2021
Цікаво, чи повинна медсестра писати якусь довідку, як повертає дитину.