Бусурманша• 20 июня 2021

Розкажіть про свій досвід помсти))

Сьогодні день лікаря, хто з вас стикався з нечесними лікарями? Як Ви їх покарали?
Результат:
вже голосів: 36
17 (47.22%) Я не куди не скаржилася
11 (30.56%) Зустрічала тільки чесних
4 (11.11%) Наказав Бог
1 (2.78%) Наказала адміністрація лікарні
1 (2.78%) Поліція/прокуратура
1 (2.78%) Моя відповідь у коментарі
1 (2.78%) Написала скрізь відгуки
0 (0%) Зверталася у всі інстанції
0 (0%) Лікаря засудили/оштрафували
0 (0%) Скарга у МОЗ подіяла
Совбез• 20 июня 2021
Ненужную операцию

Просто болталка• 20 июня 2021
Ответ дляБусурманша
Хочу повернути гроші і більше ніколи не звертатися в державні лікарні
Тут Ви не праві. Ви думаєте, що у приватних - інші?
ДваДваВосемь• 20 июня 2021
Ответ дляБусурманша
Я б простила якби хоча б половину суми повернув
Сочувствую Вам, автор. Обычно все оплачивают после операции. И официально, и не официально - только после.
автор Бусурманша • 20 июня 2021
Ответ дляПросто болталка
Це, безумовно, не приємно. Такі нечесні на руку є в будь-якій професії. Але це не означає, що всі такі. Хіба Вас чи ваших близьких мало рятували лікарі? Не надали допомоги, коли Ви потребували? Там Ви по-людськи подякували лікарям, що самовіддано працювали?
Лікувати звичайно лікували, але не була в таких ситуаціях, щоб прям рятували життя, з таким не стикалася
автор Бусурманша • 20 июня 2021
Ответ дляСовбез
Сделал не нужную отцу мужа и взял нехилую сумму. Муж позвонил, пригрозил прокуратурой, очень серьезно поговорил, договорился о встрече с ним и тот вернул деньги.
Супер, рада за вас
автор Бусурманша • 20 июня 2021
Ответ дляКукарачка
Пишіть на нього письмову заяву в прокуратуру і головному лікарю.
Хай заяву вам складе грамотно адвокат
Боюся, що у мене немає доказів
автор Бусурманша • 20 июня 2021
Ответ дляПросто болталка
У приватній я б заплатила у касу, хоча б мала б чек про оплату послуги

автор Бусурманша • 20 июня 2021
Ответ дляДваДваВосемь
Я просто дурна
Кукарачка• 20 июня 2021
Ответ дляБусурманша
Боюся, що у мене немає доказів
Вам докази і не треба.
Хай він докпзує,що 17 числа ви не приходили до нього і не дали йому 1 тис.американських єнотів на операцію тьоті Марійці
ДваДваВосемь• 20 июня 2021
Ответ дляБусурманша
Я просто дурна
Я бы все равно написала заявление в прокуратуру. Пусть о потом доказывает, что ничего не брал. Думаю, что это с Вами врач такой храбрый, а как начнут проверять, куда его храбрость денется.
А Вы говорили врачу, который Вам порекомендовал этого афериста, что Вас так нагло кинули?
автор Бусурманша • 20 июня 2021
Ответ дляДваДваВосемь
Так, казала. Каже не може такого бути. Я вже думаю, що це був їх спільний зговір або в мене вже параноя. Порекомендував лікар з поліклініки лікаря зі стаціонару який типу міг зробити операцію і допомогти
автор Бусурманша • 20 июня 2021
Ответ дляКукарачка
Вам докази і не треба.
Я то напишу заяви, але вже не віриться
ДваДваВосемь• 20 июня 2021
Ответ дляБусурманша
Я просто дурна
Автор, может попробуйте еще раз поговорить с этим врачем. Скажите, что если не вернет деньги, то Вы будете принимать меры и пусть потом не обижается. Но не говорите, что именно Вы собираетесь делать. И лучше этот разговор записать на диктофон.
И обязательно позвоните на 1545 - Урядова гаряча лінія и
0 800 505 201 - Гряча лінія МОЗ
Если даже и не вернет деньги, то его там помурыжат в любом случае.
Пацелуйнитуда• 20 июня 2021
Ответ дляБусурманша
Так обідно, сиджу і плачу
автор вот не хочу обидеть, но не верю. Я ставила бабушке титановые суставы вне очереди, и конечно я платила и давала взятку и не малую. Суставы оплатила до, после оплатила операцию официально и вознаграждение отдельно.
автор Бусурманша • 20 июня 2021
Ответ дляДваДваВосемь
0 800 505 201 - Гряча лінія МОЗ
Дякую
Просто болталка• 20 июня 2021
Ответ дляБусурманша
Я Вам написала стосовно отриманих послуг від лікаря. Навпаки: у держлікарнях у лікарів набагато більший досвід, тому що пацієнтів значно більше. Хоча і в приватних лікарнях ті ж лікарі теж працюють. Тут немає приводу для дискусії, тому що Ви з 1 випадку робите висновки про всіх лікарів. Не узагальнюйте, будь ласка.
Блoшка-матрешка• 20 июня 2021
Врач, принимавшая мои роды, допустила ошибку, едва не стоившую нам жизни. После родов не сказала правду о всей серьезности ситуации. Деньги взяла как за благополучные роды. Не мстила и не жаловалась, было не до того. Спасали малыша и меня. Бог ей судья.