ротцвеники• 23 июня 2021
Художня реставрація і прикус
Хочу зробити художню реставрацію передніх верхніх зубів, Полтава. Порекомендувала найкращих в цій сфері - Аполонію. Попала на прийом, розповіла, що я хочу. І лікар запропонувала свій метод художньої реставрації - спочатку вони «піднімають» ВСІ зуби, так як у мене багато пломб, і лікар говорить, що вони «стерті», потрібно змінити форму кожного, тобто «жувальну поверхню». Особливо це стосується жувальних зубів. Потім як виведеться форма і правильний прикус, вони доробляють передні зуби, виводять довжину, форму, і, звичайно, художню реставрацію.
Для мене такий підхід у лікуванні - новий, звикла лікувати зуби по одному, по необхідності, а тут всі 28.
Спочатку я була в шоці, не могла зрозуміти навіщо займати всі зуби, але тепер задумалася, може дійсно з роками, мені 36, стерлася жувальна поверхня і може й правильно, що потрібно їх підняти. Звернулася до іншого лікаря порадитися, вона мене направила на консультацію до Остеопата, щоб порадитися з ним на рахунок прикуса, чи залишити вже все як є чи змінити. В кого була подібна ситуація, напишіть що ви думаєте по цьому поводу
Алиса в стране Советчица• 23 июня 2021
Да, все верно.
Хорошая компетентная клиника у вас.
Комплексный подход для вашего здоровья (прикус ооочень сного решает в нашем организме!)
Хорошая компетентная клиника у вас.
Нерадистка Кэт• 23 июня 2021
Мне тоже сказали исправлять прикус, потом лечить. Мне 42. Может, оно и правильно, но я не буду его исправлять. Прикус неправильный у большинства людей, ну и не хочу это делать. Ещё врач сказал, что зубы могут опускаться или подниматься, если, например, зуб, который напротив сломан или глубокая пломба, или стерт.
Раздражевская• 23 июня 2021
А вам озвучили стоимость всего лечения в Аполлонии? Предполагаю, что итоговая стоимость будет по цене ступени ракеты. Это очень-очень недешевая клиника, хотя реставрацию они делают хорошо.
По поводу того, надо или нет поднимать все зубы не подскажу, не специалист.
ротцвеники
• 23 июня 2021
Ответ дляРаздражевская
Наче 94тис без лікування, тільки реставрація. Я чуть «не попливла» від цінника. Але це мене заставило задуматися над прикусом взагалі, ніхто ніколи не озвучував такий підхід
Раздражевская• 23 июня 2021
Ответ дляротцвеники
Мда, зубы нынче дороги. По факту еще больше выйдет, потому как там больше материала пошло, здесь что-то еще надо сделать.
Просто красавица• 23 июня 2021
Я делала таким способом - супер! Выглядит все цельно, натурально и красиво. Правильный прикус очень положительно сказывается на лице, что большой плюс. Не нужно мучиться с брекетами - огромный плюс.
Минус цена, конечно. Ну и для меня ещё очень сложно было высидеть так долго с раскоряченным ртом..
Главное потом регулярно поддерживать и ничего не грызть ))) А не как я запустить до такой степени, что прийдется по новой ваять..
ротцвеники
• 23 июня 2021
Ответ дляПросто красавица
Але мені брекетів не потрібно. Я мала на увазі вирівняти прикус, підняти зуби трішки по висоті, так як з роками жувальні зуби стерті.
До вас питання, я в клініці передивилася такі роботи, дуже гарно. Але потім показали зуби клієнтів через 7-10 років, я засумнівалася. Так як всі зуби в полімері, з часом він втратив свою виразність, і я на фото вже побачила тьмяні зуби, навіть як в розводах.
Просто красавица• 23 июня 2021
Ответ дляротцвеники
Так я и пишу, что брекетов не нужно. Для меня это было очень важно :)
Ну смотрите: пока я их поддерживала, т.е. регулярные и соответственно своевременные починки сколов и отслоение - все было супер. Первые года 3 я все, что красящее пила через трубочку, даже чай )))
Сам по себе полимер не темнеет и не линяет, как материал. Не замечала, по крайней мере..