Просто каралева• 25 июня 2021
Аеропорт Львів парковка стоянка
Доброго вечора!
Можливо хтось знає вартість стоянки в аеропорту?
Чула таке що там ніби не одна стрянка, можливо хтось знає яка дешевша?
Потрібно залишити авто на період відпочинку на 10 діб. Плюс в нас велика компанія, їдемо 3 автомобілями. Думаємо можливо найняти бус, щоб нас завезли. Але хотілось би, все-таки, їхати на авто. Їдемо з Луцька
Просто каралева
• 28 июня 2021
Ответ дляІнна26
Точно не пам´ятаю ціну, десь приблизно 100 грн в день, але часто немає місця на ній. Була раніше ще одна стоянка, але її закрили. Можете залишити авто на іншій стоянці, пвд´їдете на таксі до аеропорту.
Дякую за відповідь!
А ви зі Львову? Якщо не буде місця на стоянці біля аеропорту, чи не підкажете де є стоянки з охороною недалеко? Не хочеться в то день витрачати час на пошук
Ответ дляПросто каралева
Дякую за відповідь!
Я з Луцька теж. Одного разу як летіли і була зайнята стоянка, ставили біля супермаркета ’Арсен’
Просто каралева
• 28 июня 2021
Ответ дляІнна26
Зрозуміла, дякую)