интайм_не_предлагать• 30 июня 2021

Люблю лето)

Столько овощей, все вкусно и не дорого.Вчера иду на работу, бубульки с овощами, зельню, ягодами.Укроп огромный пучок 5 грн, кинза 8, молоденькие цукини 10 грн/кг, огурцы( уже не помню , вроде 17) Вечером зашла к подруге, она меня угостила шпанкой.Приготовила долму, цукини на гриле, салат, компот из ягод.Вроде все такое простое, но такое летнее, легкое.
автор интайм_не_предлагать • 30 июня 2021
В супермаркете овощи круглый год, но домашние, вырощеные на солнышке ни с чем не сравнятся.

Просто звязда• 30 июня 2021
а я малинку жру, как не в себя
лето рулит!
vihola• 30 июня 2021
Ответ дляинтайм_не_предлагать
В Польщі таких нема де купити. Навіть на базарі у всіх однакове, пластмасове.
Маруська Му• 30 июня 2021
А мне выйти надо только на огород
Ответ дляПросто звязда
а я малинку жру, как не в себя
лето рулит!
А я клубнику, остатки, уже о ходит( родители передали)Еще обощаю шелковицу, такую светло розовую, сладку-при сладкую.
Ответ дляМаруська Му
А мне выйти надо только на огород
Класно Вам)
vihola• 30 июня 2021
Знайомі в Німеччині свої помідори в горшках вирощують, хоч кілька кущів, зате справжні.
Маруська Му• 30 июня 2021
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Класно Вам)
Ну тут спорно
Ответ для vihola
А нет, как у нас? Чтоб своё продавали?Типа стихийных рынков.

Великий сатирик• 30 июня 2021
Ответ для vihola
Не плачте, можна купити будинок з городом і вирощувати натуральне.
AnnLipa123• 30 июня 2021
Ой, да. Это круто. Вышел- потратил 300 гривен и загрузил холодильник овощами-фруктами. И все красивое, цветное, яркое. Тоже люблю лето
Девушка Прасковья• 30 июня 2021
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Класно Вам)
Его ещё посадить надо. Сам не хочет расти(
vihola• 30 июня 2021
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Нема. Є базарчики, кілька палаток може бути в районі, або кіоск. І там ненатуральне, або гниль,
На базарі тільки в одному місці в місті мільйоннику знайшла яйця домашні.
Є ярмарки фермерів в тц двічі на місяць, або острівки стацонаині. Там копченості домашні, сири, джеми, мед, дуже смачні, але дорого, дорожче ніж в нас.
vihola• 30 июня 2021
Ответ дляВеликий сатирик
Не плачу, є будинок з городом в Україні і все натуральне). Тільки не хочеться щоб і в нас з часом бабульок порозганяли. Поки в мене не виросте, купую в них. Кавунів, диню, персики, абрикоси, огірок, помідор, полуницю, малину, чорницю в Польщі не купиш нормальну. Черешні смачні є.
Великий сатирик• 30 июня 2021
Ответ для vihola
Ми всі дуже співчуваємо вам і вашим знайомим з Германії і пропонуємо їхати з того клятого заходу у наші українські села. Тут вам і огірочок свіженький, картопелька смачна... поросятко виросте- сальце у роті тане. А молочко свіженьке на світанку, від своєї корівки! А пасіка- ще й медок. І головне, це все натуральне і абсолютно безкоштовно!
vihola• 30 июня 2021
Ответ дляВеликий сатирик
Та я вдома живу, в українському селі.
Тому, як завжди, мимо
Одна_на_всей_планете• 30 июня 2021
Ответ дляВеликий сатирик
Всё хорошо кроме последнего слова-безкоштовно. Нифига оно не безкоштовно, рассада денег стоит, семена, удобрение, химикаты, полив...
Сижу_и_плачу• 30 июня 2021
Ответ для vihola
А говорят что в Польше продукты лучше и дешевле...
Великий сатирик• 30 июня 2021
Ответ для vihola
Та я вдома живу, в українському селі.
Тому, як завжди, мимо
То ви нам з українського села про Польщу розказуєте? Чи хвалитеся, що ви у Польщі?

Великий сатирик• 30 июня 2021
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Сарказм, понимаете?
Одна_на_всей_планете• 30 июня 2021
Ответ дляВеликий сатирик
Сарказм, понимаете?
Да, че-то сразу не вчиталась))
vihola• 30 июня 2021
Ответ дляВеликий сатирик
Чим там хвалитись?
Може вам Польща сниться ночами, ми повернулись, нам вдома краще.
vihola• 30 июня 2021
Ответ дляСижу_и_плачу
Деякі продукти кращі й дешевші, деякі просто інші, для різноманітності набираємо.
Але фрукти та овочі гірші.
Женамужная• 30 июня 2021
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Люблю салат из теплых овощей с грядки, после холодильника уже не то. И на даче сварить суп из всего с огорода или икру сделать, вкуснотища
Великий сатирик• 30 июня 2021
Ответ для vihola
Але фрукти та овочі гірші.
То ви повернулись чи набираєте???
Женамужная• 30 июня 2021
Ответ для vihola
Вот эта первая польская клубника, вроде красивая целая, но такая гадкая кислючая.
Великий сатирик• 30 июня 2021
Ответ для vihola
Чим там хвалитись?
Ага, Польща прям верх бажань...
Великий сатирик• 30 июня 2021
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Да, че-то сразу не вчиталась))
vihola• 30 июня 2021
Ответ дляВеликий сатирик
То ви повернулись чи набираєте???
Коли там буваємо, робимо закупку продуктів яких тут нема, або дорожчі. Кава, оливки, нутелла, харібо, баріла, савоярді, маскарпоне, пармезан, брі, мілка.
Хочете на чомусь мене підловити та все не виходить. Запхайте свою їдь назад, звідки витікає).
Великий сатирик• 30 июня 2021
Ответ для vihola
До чого тоді тут в черешнях і малині Польща?