Барабан для взрослых• 01 июля 2021
Чоловік та ремонт. Як домовлятися?
Робимо ремонт. У чоловіка побажань до стилю небагато, його влаштовує те, що я обираю. Але іноді як упреться - хоч помри. Забажав плитку до санузлу. Страшне, чорне, під мармур, чорний унітаз, чорні крани, скомбінувати з деревом. Кажу - буде як в склепі, не пасує взагалі до квартири (все світле, білі двері, біла підлога). Він психує - "то що я взагалі не можу нічого обрати?" Диван також побачив в меблевому магазині та "закохався". Сіро-синій, не розкладається, але з підголів´ям, зручно телек дивитися. Мені аж моторошно від цього одоробла, а він в захваті. Нічого більше й шукати не хоче, тільки той диван йому треба. Ще й коштує близько 60 тисяч, а йому начхати, беремо! Гроші будуть!
Як домовлялися, дівчата? Наполягали на своїй думці чи закривали очі та купували те, що голова родини забажав?
ПироженкА• 01 июля 2021
Он в курсе, что черный санузел придется постоянно убирать? Вот он этис и будет заниматься
Барабан для взрослых
• 01 июля 2021
Ответ дляПироженкА
В нас є прибиральниця)) Унітаз доречі сам миє без нагадувань. Та натирає сантехніку якоюсь хімією для хрому
Дама_из_рекламы• 01 июля 2021
Підпишіть з ним договір, що мити чорне буде він. Я серйозно.
Не погоджуйтеся на бзік чорного туалету, поки не будете мати той договір на руках. Хоч не буде до вас чуплятися.
У мене чорна стільниця, чи як там зветься на умивальнику. То вічна моя біль. А про унітаз. Я б поперек лягла, а чорного унітазу не дозволила. Як і кранів.
Форс мажор• 01 июля 2021
Как назло, правда? Молчит - молчит, потом выдает чудеса, поучаствовать он хочет в общем деле, но невпопад. Сочувствую.
Барабан для взрослых
• 01 июля 2021
Ответ дляФорс мажор
Так. Все йому моє гарно. Все подобається. Все супер. А потім херак та пре домому чорний сральник за 15 тисяч...
Дама_из_рекламы• 01 июля 2021
Ответ дляБарабан для взрослых
Ваш пре.
А мій мало того, що пре, то ще й сам встановлює.
2 роки, 2 дурних роки, ми ставимо ванну!
Мені вдалося домовитися щодо того, що це буде не джакузі, але відстояти розміри не вдалося. Тепер у нас ванна на 265 л і новий бойлер на 300 з чимось літрів до неї. Бойлер вже рік стоїть, а ванна не знаю коли буде поставлена. Куплена теж більше року тому.
Форс мажор• 01 июля 2021
Ответ дляБарабан для взрослых
(( У нас как-то нормально, договариваемся, сходимся. Но вот сделал муж без меня в ванной краны низко, а я не могу мыть голову под душем, и в руке не могу держать, а другой мыть, мучение какое-то. Мне удобно под напором двумя руками. Так и живём, не переделал. Это я уехала, приехала, сюрприз. Ложили новые трубы, и краны низко. Ни у кого гладко все не проходит. Но ваш уж совсем психанул (
Дама_из_рекламы• 01 июля 2021
Приюрехала. Щойно глянула тех характеристики 420 л
Не піду на бойлер дивитися, щоб спати спокійно
Барабан для взрослых
• 01 июля 2021
Ответ дляДама_из_рекламы
В нас така ванна зараз є. Велика кутова, в ній можна втрьох качечками гумовими бавитися. Останній раз я в ній собаку мила більше року тому... Його дешевше до салону відвезти на миття, аніж ту ванну набрати
Форс мажор• 01 июля 2021
О, ещё вспомнила. Сестра в частном доме, муж ее занимался домом. У них кухня в 2 раза меньше ванной. В санузле большая ванна, рядом раковина, в углу унитаз, машинка, и хоть конем гуляй. Зато в кухне *опами толкаются. Как можно так запроектировать, непонятно. Причем, семья большая, часто гости собираются, у них своя коптильня, любят поесть, погулять, а на кухне невозможно толком приготовить, так бы забиться в уголок и сидеть. И вот он хозяин, он лучше знает, как надо, слова не скажи.
СкрипяСердцем• 01 июля 2021
Це дуже складно. Робимо ремонт з дизайнером, але багато питань вона узгоджує з нами. Як ми складно плитку обирали. Мій дуже впертий. Каже, що я хочу щоб по моєму все було. А я просто хочу, щоб було нормально..
Ми вже робили 1 ремонт, де я особливо не сперечалась (якраз вагітна тоді була). То там далеко не все було нормально..
СкрипяСердцем• 01 июля 2021
Ответ дляДама_из_рекламы
Ваш пре.
Ого. А якщо ви наймете людину, яка це зробить, то чоловік дуже образиться?
Влад и мир• 01 июля 2021
Темное забирает место, т.е. визуально становится комната меньше. Проверено на собственном опыте: плитку на кухне и в коридоре положил темно-коричневую. Теперь жалею. Вы скажите ему об этом.
Почемучечка• 01 июля 2021
Сложно порой договориться. Я сейчас методом выжидания. Жду пока он прислушается ко мне и моим желаниям.
Для начала найдите ему картинки с интернета как выглядит чёрная сантехника после того, как смыли воду и просто оставили без вытирания. Это будет очень показательно. Соли остаются всегда. Ладно кухонная мойка, которую хозяйка может тереть вечность (есть такие
), но вот с унитазом так не получится. Ну, и подождите день-два, неделю, чтобы обдумал и примите решение спустя время.
Что касается дивана. У меня почти такая же ситуация. Муж хочет дорого и красиво, а я практично. Жду
, пока не приняли решение, так как покупаем другое.
У меня сейчас спор в отношении матраса, месяц уже я жду, а он непоколебим. Но, время поджимает, лёд подтаивает, но не сильно
но я доведу начатое
), но вот с унитазом так не получится. Ну, и подождите день-два, неделю, чтобы обдумал и примите решение спустя время. Что касается дивана. У меня почти такая же ситуация. Муж хочет дорого и красиво, а я практично. Жду
, пока не приняли решение, так как покупаем другое. У меня сейчас спор в отношении матраса, месяц уже я жду, а он непоколебим. Но, время поджимает, лёд подтаивает, но не сильно
но я доведу начатое
Обнемашечка• 01 июля 2021
С дизайнером договорилась в этом случае. К тому же и я в стиле не эталон, хоть и неприятно признавать. Советую, в итоге только выиграю.
Некомильфо• 02 июля 2021
вы же не договариваться хотите, а делать так, как хотите Вы. Договариваться - это про другое.