Пурген• 01 июля 2021
Здається м.ч. виригав мій олів´є((
Вчора приходив в гості пізно,після 22. Вранці готувала цей клятий салат.До обіду стояв не в холодильнику,в кухні пекло,сонячна сторона.Він з´їв велику тарілку ,після роботи був голодний.Пішов о 2 ночі. Сьогодні вранці в 6 год йшла на роботу ,на 1 поверсі копичка клятого олів´є млинцем лежить((((
Хоча,є шанс,що не моє.В мене з ковбасою було, а там я її не бачила.
Мій знайомий розказував,що йому подобалась одна дівчина,до тих пір поки не поїв в неї дома її помиї,як він назвав її їжу((
Ось я цілий день думаю,ну що ,наші вдносини крякнули? Хоча,є надія ,що це трикляте олівє все- таки не моє((((((((((((
Само_достаточная• 01 июля 2021
треба було взяти трохи з того рвотного млина, та добряче роздивитися на роботі
Пурген
• 01 июля 2021
Ответ дляГомосноб
Фу ляяяя, я ела. Когда ж вы тролли угомонитесь
які тролі?
Кудесница_с_пургеном• 01 июля 2021
Ответ дляГомосноб
Пурген
• 01 июля 2021
Ответ дляГомосноб
Такой жирный..по ту сторону экрана
я не жирна!не кажіть дурниць.
Нарисовалось• 01 июля 2021
Как можно было додуматься оставить салат на солнечной стороне? И на фиг то оливье ,если овощи пошли
Астоновитесь!• 01 июля 2021
Когда уже этим оливье наедятся люди
Лето, огурцы, помидоры, кабачки и ТД Нафига оливье?
Пурген
• 01 июля 2021
Ответ дляНарисовалось
та знаю((сама себе пробачити не можу
Пурген
• 01 июля 2021
Ответ дляАстоновитесь!
Когда уже этим оливье наедятся люди
Ні,я майонезні салати їм і влітку.Дуже люблю.
Домовенок Зюзя• 01 июля 2021
Ответ дляПурген
які тролі?
Такие, кот. оливье с майонезом почему-то не поставили его в холодильник. Почему?
Вероятненько• 01 июля 2021
Ответ дляАстоновитесь!
Когда уже этим оливье наедятся люди
Некоторые не могут жить без майонезного хрючева
Пурген
• 01 июля 2021
Ответ дляДомовенок Зюзя
забула. і компот забродив (((
Кучерявочка• 01 июля 2021
Ответ дляПурген
забула. і компот забродив (((
Почитайте книгу вместо писания здесь. Хоть какую нибудь, хоть их школьной программы. Но не может же быть человек (!) таким примитивным
Пурген
• 01 июля 2021
Ответ дляКучерявочка
що не так?
КараПузовна• 01 июля 2021
вы рассматривали блевотину?
фу!
и ещё переживаете что он вас бросит?
совсем дно...
фу! и ещё переживаете что он вас бросит?
совсем дно...