Привіт)У когось була схожа ситуація?
Доня пішла у садочок, і зараз стало питання залишати її ще раз у молодшій групі або згодом двічі у старшій (пішла зі старшими дітками). Поділіться, будь ласка, досвідом.
Мария Литвинова• 01 июля 2021
Я бы в первую очередь поинтересовалась у воспитателя его мнением - он каждый день видит ребёнка и может оценить ее уровень по сравнению с другими детьми.
Natalya_1987• 01 июля 2021
В младшей, чтобы с ними же и выпускаться. Два раза выпускаться с разными группами так себе...
Ответ дляМария Литвинова
Вона доволі добре тягнеться до старших дітей, так вихователька говорить. Але з іншої сторони сама радить залишити ще раз у молодшій. Каже, що важко адаптується у старшій групі.
Ответ дляCharming
Я б лишила на 2 роки в молодшій, мені здається, що в старшій групі змінювати колектив дитині буде важче. А ще образливо буде, коли інші діти підуть в школу, а Ваша залишиться в садку.
Наша вихователька теж так аргументує, але доня добре тягнеться до старших дітей. А зараз, поки канікули у садочку, вона вдома. То все почала робити як молодший брат. І сильно переживаю, що буде повторяти за молодшими.
Ответ дляSasha1202
Усі молодші тягнуться до старших, це нормально. Моя донька тягнеться до сина і його однолітків, це ж не означає, що треба її в 4 клас віддати))) Якщо Ви переживаєте, що втратиться тенденція розвитку, то не варто, вони всі в кінці кінців виріввнюються до школи, особливо, якщо в садочку є заняття.
Моїй зараз 3,5. З ясел переходить в молодшу групу, я думала над тим, що віддати у садок швидше, вона в мене досить кмітлива дівчинка))), але якраз зупинило те, що їй тоді доведеться залишитись в старшій групі на 2 роки. По-перше - їй би було нудно проходити одні і ті самі заняття 2 роки підряд, по-друге - впевнена, що їй би було образливо, що подружки пішли в 1 клас, а вона залишилась в садку.
Ответ дляCharming
Ось і моїй 3,5 рочки. Закінчила молодшу групу якраз.
И там, и там есть плюсы и минусы.
В плане развития лучше быть со старшими.
У меня дочка осенняя, в неполные 3 был выбор идти в ясли или младшую. Заведующая наша в таких случаях рекомендовала быть 2 года в старшей, а не в младшей.
Так и сделали. Но, подвох в том, что к концу первой старшей группы эта заведующая уже уволилась, и воспитатели ’выпихали’ моего ребёнка в школу. Было очень сложно принимать решение под уговоры ’перерастёт, ей будет скучно и т.д.’
В итоге, мой ребёнок таки остался на второй год в старшей, как и планировалось изначально. Рада, что не сорвались в школу в неполные 6.
Но, пожалуй, будь у меня второй осенний ребенок, я б на такое больше не повелась. Не соглашалась бы на расклад 2 года в старшей группе.
Т.к. весь последний год сада я сомневалась, а правильно ли сделала. И да, 2 выпускных, почти вся группа ушла, а ваш ребенок остался, и эта адаптация в другой группе - такое...