Всім привіт,28 тиждень вагітності вже третій день як постійно тягне в туалет,як завжди мочовий повний,+ трішки більше виділень прозорі((((Дуже боюсь підтіканій вод,перша вагітність було підтікання народила 35 тижні.Ця вагітність була і низька плацентація і краєве передлежання плаценти, але по УЗД в 24 тижні все слава Богу добре,плацента піднялася і з дитинкою теж все добре 🙏🙏🙏!!!Можливо що дитинка давить на мочовий?І виділення від того більше?А то я вже панікую(((
бусинка1974• 03 июля 2021
У меня тоже было, плод давит на мочевой . Но врачу сообщите , чтоб не пропустить ничего
ksenia_ksenia94• 03 июля 2021
Конечно. Я на 9-м месяце бегала каждые 5 мин в туалет, и раз 10 вставала ночью
Ответ дляZwezda-3eea
Покупала бандаж без него не могла ходить.
І я думаю за нього)Що з ним легше буде
КомокШерсти• 03 июля 2021
У меня тоже так было. Выделения оказались не водами, а просто молочница так начиналась. Легко пролечилась свечками и количество уменьшилось. Но это доктор прописал после мазков.
Тест на воды купите. Снижает тревожность.
Сьогодні не мій день (У двох аптеках тестів тих нема(((Мій лікарь без звязку(((Але говорила з іншим то каже що виділення то норма + ставлю ще раз на день прогінорм геста і у малечі положення у низ ніжками то і давить на мочовий,сказав теж за бандаж що допоможе
Виктория 2013• 03 июля 2021
Я так тоже перепугались на 26 Нед.
Боялась даже в туалет вставать. Родила на 2 нед раньше, со старшим выходила гулять только во двор, и поликлинику себе.
Ответ дляВиктория 2013
Я так тоже перепугались на 26 Нед.
На якому терміні Ви родили?