Ро30BbIu_CJIoHuK• 09 июля 2021

Достатньо, чи мало?

Сніданок, дітям 4 і 7
пу_пугренчик• 09 июля 2021
это на двоих?

вкрации• 09 июля 2021
Вы по детям своим не видите достаточно или нет ..
автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 09 июля 2021
Ответ дляпу_пугренчик
это на двоих?
Кожному
автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 09 июля 2021
Ответ длявкрации
Якби бачила, то не питала б, вони не можуть нормально сказати. Хочу думку мам, скільки їх діти їдять +/-
Мэри Попкинс• 09 июля 2021
мои бы это не ели. наваляли все остатки из холодильника.
нельзя просто оладьев, допустим, но в достаточном количестве с медом, сгущенкой или вареньем?
вы сами едите оладьи с черствым злебом, на котором глазунья?
Бибер-анонимер• 09 июля 2021
наверное вы бабушка?
по виду хватит.
автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 09 июля 2021
Ответ дляМэри Попкинс
У Вас марення, чи бурна фантазія? Мед, згущене молоко і варення така користь, чи Ви так жахливо готуєте, що без них Ваші шедеври неможливо їсти?
Кудесница_с_пургеном• 09 июля 2021
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
У меня трое, но я без понятия. Каждый берет, что хочет и сколько хочет.
автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 09 июля 2021
Ответ дляБибер-анонимер
наверное вы бабушка?
по виду хватит.
Ще ні, з такими дітьми як мінімум років 10 в мене є в запасі, хоча в моєму віці багато хто вже бабусі. Дякую за відповідь по темі.

Железобетон• 09 июля 2021
Мои едят +- столько же и такое же. Только в разном виде
автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 09 июля 2021
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Моїм потрібно все на тарілочці.
автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 09 июля 2021
Ответ дляЖелезобетон
Дякую.
сама себе прекрасная• 09 июля 2021
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
в смысле? Вы ограничиваете детей в еде?
Бабканадвоесказала• 09 июля 2021
моей 5,5 это очень много , старшей 11 -порция очень наесться ..
Соображалочка• 09 июля 2021
Моему 5, он бы столько не съел
Сыро_Ежка• 09 июля 2021
Мої такого не їдять, менший- кашу дитячу розчинну , старша - гранолу з йогуртом або бутерброд
автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 09 июля 2021
Ответ длясама себе прекрасная
в смысле? Вы ограничиваете детей в еде?
З чого Ви це взяли? Звідки такі висновки? Не зрозуміла Ваше питання.
Незнакомлюся• 09 июля 2021
На одного норм, а где компот?
автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 09 июля 2021
Ответ дляБабканадвоесказала
Дякую, 4 сину, часто пррсить перекуси, а основні прийоми їжі може саботувати, говорить я гололний, а коли, щось даю, то поводить сеье як неголодний.

автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 09 июля 2021
Ответ дляСоображалочка
Моему 5, он бы столько не съел
Мої їдять, чи не мало, думаю.
Нафаня Маня• 09 июля 2021
Если говорить об объеме порции, то моему 4летке это на 2 раза.
автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 09 июля 2021
Ответ дляСыро_Ежка
А мої гранооу не їдять, а йогурт і подавно, для каші дорослі трішки. На сніданок люблять ще молочні каші, особливо кукурудзяну.
автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 09 июля 2021
Ответ дляНезнакомлюся
На одного норм, а где компот?
Не п´ють нічого крім води, іноді чай можуть сьорбнути і какао люблять.
автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 09 июля 2021
Ответ дляНафаня Маня
Мій високий, але худий, доганяє 7 річну сестру. Їх всі погодками називають, іноді двійнятами.
emerald_88• 09 июля 2021
А как есть такое вот яйцо на хлебе? Вилкой? Так как ей хлеб ковырять?
Мне кажется, что многовато еды, но если дети не полные, то ок.
автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 09 июля 2021
Ответ дляemerald_88
В хлібі робиться отвір формою для печива, сьогодні зірочка, туди вбивається яйце і під кришкою запікається, їсти руками, як бутерброд.
emerald_88• 09 июля 2021
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Интересно, спасибо!
автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 09 июля 2021
Ответ дляemerald_88
Интересно, спасибо!
Вирізана серединка - зірочка, метелик, сердечко... поряд підсушується на сковороді, як гріночка.
сама себе прекрасная• 09 июля 2021
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
почему им нельзя мед, варенье и згущенку? почему не поставить на общем блюде и дать им право выбора что есть
КротоТо• 09 июля 2021
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Тобто не можуть сказати? Діти у 4 роки і, тим більше, у 7 років не можуть вам сказати наїлися вони чи ні?