И_В_офигительных_штанах• 10 июля 2021
Девочки ,какую плиту посоветуете купить на улицу?
Мы живём в доме, сейчас летом домой заходим только спать. Хочу готовить на улице ,сейчас летом. Какую плиту купить? Желательно с двумя комфорками
Крошечка-хаврошечка• 10 июля 2021
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Да)
Я би купила саму елементарну по багатьом причинам.
А ще я здаю квартири подобово два рази купляла ці плитки як тимчасове рішення і обидва рази вони прекрасно пропрацювали по 5 років.
Пізніше ми ціле літо готували на ній дома поки був ремонт і не було кухні, тепер стоїть в альтанці, варю літом собаці на ній їсти
И_В_офигительных_штанах
• 10 июля 2021
Ответ дляБорисфенка
А якщо дощ???
А у меня в беседке ,есть зона барбекю, и тут есть столешница . Думаю поставить на столешницу ее , дождь не попадает сюда
Борисфенка• 10 июля 2021
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А електропроводка? Не знаю, я б не ризикувала.
А взагалі у мене на дачі газова плитка з балоном, готувати зручніше і води не боїться.
Крошечка-хаврошечка• 10 июля 2021
Ответ дляБорисфенка
Ви не знали що кабелем проводять електрику ?
И_В_офигительных_штанах
• 10 июля 2021
Ответ дляБорисфенка
Я хочу маленькую, переносную. Приготовила кушать, выключила с розетки.
Борисфенка• 10 июля 2021
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Нє, ну я бачила фотку, як у басейні на резинових тапках електроподовжувач поклали і якийсь електроприбор увімкнули, але це нагадує харакірі.
Кабель ізолювати треба, якісно. Дах є, а вікон нема. Злива почнеться - замкне і беседка згорить. Головне, вчасно вискочити, бо й розряд електрострумом отримати запросто можна.
Крошечка-хаврошечка• 10 июля 2021
Ответ дляБорисфенка
Ви щось таке дивне пишете у мільйонів людей є світло в будівлях які стоять у них в дворах, альтанках, гаражах, хлівах і тд
Оля_с_киркою• 10 июля 2021
2 индукционные плитки. 2 - потому что 2 шт по 1й конфорке - недорогие. У нас Хилтон больше 4х лет работает