Помогалочка• 11 июля 2021
Подивіться аналіз крові дитини з сильно збільшеними лімфовузлами
Лімфовузли збільшені майже 4 роки,дитині 6.Аналіз здаємо для контролю
завжди_посміхаюсь• 11 июля 2021
В цілому нормальний аналіз,норма до років 7 збільні л/вузли у дітей
Головне їх не трогати,мацати,гріти і т.д
Помогалочка
• 11 июля 2021
В сина сильно збільшені,є один до 4.5 см,уздист та гематолог при нормальному ЗПК особливої проблеми не бачить
ГендиреХтор• 11 июля 2021
Провертесь на герпевирусы, вирус Епштей-Барра может давать такую картину.