Булку Дай• 15 июля 2021
Хочу подати на розлучення
У чоловіка мама розлучилася із за слухів а тепер він винен в цьому що і я краще зараз подам на розлучення. Суть проблем в його родичах. Вони привикли що вони брати і сестри можуть разом кинути своїх дітей на кого завгодно лиш побути разом наодинці. Потім чоловік сестри постійно занадився сюди ходити в туалет без присутності чоловіка також. Сусіди в мене через стінку дуже злобні і так слухи розпускають а тут такий повод, в любовники записати. Вирішила поки початок цих слухів розлучитися чим потім чоловік по його ж доброті що пускає його сюди скаже мені про слухи і піде сам. Я вже один раз була заміжня там і без повода ревнував до мого рідного брата щоб я не їхала до мами а тут не хочу повторів
Форточка с диоптриями• 15 июля 2021
Ви хоч так просто не здавайтеся, використайте того ’ходака в туалет’ по повній, щоб слухи не були безпідставними
І розводяться звичайно, Ви молода, все життя по переду, Вам ще розводитися і розводитися
Аноним Анонимыч• 15 июля 2021
Ответ дляПатриоточка
честно перечитала 3 раза и ничего не поняла(
Брат мужа автора ходит к ним в туалет. Соседи автора думают, что они любовники. Автор хочет развестись, а то шолюдискажуть, а она дипломат или из семьи графов, поэтому не хочет портить себе репутацию грязными сплетнями.
Булку Дай
• 15 июля 2021
Ответ дляФорточка с диоптриями
Мені чоловіки зараз всі огидні
Божья коровка• 15 июля 2021
Сплетни сопровождают человека всю его жизнь. Научитесь жить так, как вам нравится, не обращая внимания на слухи. Это ваша жизнь. Я не думаю, что из за этого нужно разводится. Просто поговорите с мужем о том что вас беспокоит. Умный- успокоит вас, а дураку и доказывать нечего.
Форточка с диоптриями• 15 июля 2021
Ответ дляБарабан для взрослых
Мені чоловіки зараз всі огидні
Та чого?
Патриоточка• 15 июля 2021
Ответ дляАноним Анонимыч
а как понима фразу ’ вони брати і сестри можуть разом кинути своїх дітей на кого завгодно лиш побути разом наодинці’? мне показалось, что там инцест в почете
Булку Дай
• 15 июля 2021
Ответ дляБожья коровка
Я говорила раніше а він боїться образити того Діму бо це ж сестри чоловік а мене як гряззю із за них поливають то це норма
Патриоточка• 15 июля 2021
Ответ дляБарабан для взрослых
валите из этого кубла
Булку Дай
• 15 июля 2021
Ответ дляФорточка с диоптриями
Та чого?
Бо перший на гроші кинув а другий тряпка
Форточка с диоптриями• 15 июля 2021
Ответ дляБарабан для взрослых
Ну я ж пишу, Вам ще розводитися і розводитися... Третій буде ліпшвший
Булку Дай
• 15 июля 2021
Ответ дляПатриоточка
Мій чоловік, сестра свою дитину залишає то з мамою то з кумою щоб з дому вирватися і ще один брат що взяв з дитиною жінку але тоже предпочитає гуляти без них. Втрьох збираються, обіймаються і сестру на руках носять. Я не раз замічала що ту сестру як і мене мацає
Опля Картопля• 15 июля 2021
На вас кидают чужих детей? Не соглашайтесь и своих никуда не спихивайте.
Жильё ваше, озвучивайте, кто где срёт.
Жильё мужа и муж мямля, озвучивайте мужу слухи.
Все мужики противны- зачем замуж шли?
Жильё ваше, озвучивайте, кто где срёт.
Все мужики противны- зачем замуж шли?
Патриоточка• 15 июля 2021
Ответ дляБарабан для взрослых
простите, но журналистом и писателем Вам точно не быть
Булку Дай
• 15 июля 2021
Ответ дляПатриоточка
ТА нічого переживу. Я зараз на емоціях
Патриоточка• 15 июля 2021
Ответ дляБарабан для взрослых
ТА нічого переживу. Я зараз на емоціях
у вас дети есть?
Булку Дай
• 15 июля 2021
Ответ дляИз Хацапетовки
Живите отдельно от родственников
Живемо окремо і треба ж було цьому Дімі ремонти почати у сусідки навпроти і ходити сюди як додому ср*ть
Из Хацапетовки• 15 июля 2021
Ответ дляБарабан для взрослых
Не пускайте к себе, пусть ходит в туалет к тем, у кого делает ремонт.
Булку Дай
• 15 июля 2021
Ответ дляИз Хацапетовки
Там відітє лі туалет розваляний а у нас на ладан дишащий лучше
Булку Дай
• 15 июля 2021
Ответ дляИз Хацапетовки
Ще і туалєтка дорога висить. То сахар йому до чаю дай, то телефон зарядити то вєрьовку. Достав. Замок стала вішати так не встигла з дому уйти і він знову тут бо моєму чоловікові подзвонив та той розрішив. Тепер бажання пропало кидись йти. Сиджу реву. Сьогодні вже дістало все. І говорити чоловікові надоїло