соева-сысоева• 16 июля 2021
"пакунок малюка" протягом якого часу на карту отримали кошти?
Ще в червні подала документи на отримання допомоги по народженню і на грошову компенсацію пакунка малюка, який мені не дали в пологовому. Допомогу по народженню виплатили 6 числа, а карта пакунок малюка порожня. Скільки ви чекали на виплату?
Капризуля• 16 июля 2021
Я в январе подавала документы, в марте деньги пришли. Киев, Шевченковский р-н.