Бесбардак• 19 июля 2021
Девушки, какой доход считаете для себя хорошим?
Если трезво оценить свои сыли, какая зп будет достойной за ваш труд?
Бауди на ауди• 19 июля 2021
Ответ дляНе стесняюсь
Ви теж в айті працюєте? 6-8 дуже класно. Чи це власний бізнес?
Сама мрію про 5k$. Але для такої зп уявляю або в айті або лише власний бізнес.
Так, Data Science, дуже довго вчилась, але на щастя знайшла в собі сили не втрачати віри
Хранительница чешки• 19 июля 2021
Ответ дляДама с собачкой
Жить надо там где родился. Что хорошего в тих переездах.
В Киеве больше зарплаты, но дороже услуги, проезд.
Жить намного сложнее. Не все так могут и хотят.
Да и не может вся Украина жить в Киеве)
Все советуют переехать, как-будто это так просто) и есть специалисты, которые в том же Киеве будут получать ту же зп!
Не у всех в Киеве зп 50-100 тыс.
Здесь сидят мечтатели, кто зарабатыает много не сидят на советцице- нет времени и другие интересы.
Я, когда жила в Киеве и работала, то не советчицы было.
Сейчас в декрете, захожу иногда)
Не у всех в Киеве зп 50-100 тыс.
Сейчас в декрете, захожу иногда)
Хранительница чешки• 19 июля 2021
Ответ дляПаспортный стол
Багато чого хочеться, але в Україні реальність зовсім інша...
Улыбнул смайлик возле суммы ЗП- как насмешка....
Хранительница чешки• 19 июля 2021
Ответ дляКолдунья-вещунья
сейчас 40 000
хочется 50-60 000, и я бы успокоилась
Захочется 100)))
Паспортный стол• 19 июля 2021
Ответ дляХранительница чешки
Це точно... Дуже сумно все це.
Хранительница чешки• 19 июля 2021
Ответ дляПаспортный стол
Це точно... Дуже сумно все це.
4 года назад, я что б заработать 35 тыс, в Киеве пахала как лошадь, жить некогда было...
За 7 лет руководящих должностей...я выгорела)
В 37 лет послала все к чертям и решила все поменять)
В итоге и страну сменила....
Пошаманю• 19 июля 2021
Хотя бы 30. Я очень практичный человек, с этой суммы могу и на отдых отложить и жить не бедно. С 15 лечу сына, заправляю машину, живу и мечтаю отдохнуть хотя бы в Одесской области.
Простоваля• 19 июля 2021
Ответ дляХранительница чешки
В итоге и страну сменила....
Круто. У вас семья? Муж/дети? Или одна)
Домовенок Кузя• 19 июля 2021
Ответ дляДама с собачкой
Кому надо?
Первая леди колхоза• 19 июля 2021
Ответ дляПаспортный стол
это как? минималка же 6500. Совсем офигели
Хранительница чешки• 19 июля 2021
Ответ дляПростоваля
Круто. У вас семья? Муж/дети? Или одна)
Муж и 3 детей)
В Киеве жила одна с двумя, была в разводе
Простоваля• 19 июля 2021
Ответ дляХранительница чешки
Муж и 3 детей)
Счастья Вам !
Крутышка-Пышка• 19 июля 2021
Уходила в декрет 9 лет назад с зп 1600долл. Это нормальная зп для 1 девушки, с учётом своего жилья. К сожалению, на додекретный уровень так и не вышла, сейчас зп 900долл, считаю очень мало для своей работы, и живём на эти деньги уже вдвоём с сыном. Киев, коммерческий банк.
Не стесняюсь• 19 июля 2021
Ответ дляДама с собачкой
Я в 16-му рванула сама з малесенького смт у місто міліонник, на роботу з зп 6000 тис. Батьки влаштовували істєріки, що я здуріла, що у місті жах жах, кому я там потрібна, я потім вернусь і буду проситись назад. Було пів року, рівно 5000 тис квартира+1000 життя. Потім чуть більше і більше.Перший рік було складно, але працювала, старалась, дуже боялась лишитись в смт на держ роботі з 3500 зп.
Зараз маю 1000-1200$. Половину на життя, половину відкладаю. За цей рік хочу вийти на 2-3к$.
Так ось обертаючись назад, дякую собі, що хоч в той момент я не забоялась, не послухала батьків і зробила той крок. Життя у смт ’как вспомню, так вздрогну’...і атмосферу на держ роботі.
Якщо сидіти рівно на попі і чекати, що вам принесуть хорошу зп з роботою, то звичайно у місті не виживеш, тобі ніхто не зобов´язаний нічим і щоб мати потрібно працювати: йти наикурси, вчити англійську, вміти комунікувати з людьми, набувати постійно нових навичок і т.д.
Бесбардак
• 19 июля 2021
Ответ дляНе стесняюсь
Дякую Вам за мотивацію! А яка сфера, якщо не секрет?
Не стесняюсь• 19 июля 2021
Ответ дляБесбардак
Комп´ютерна графіка, дизайн.
Бесбардак
• 19 июля 2021
Ответ дляНе стесняюсь
Комп´ютерна графіка, дизайн.
Ви після курсів почали це направлення? Скажіть будь ласка, чи можливотс 0 після курсів освоїти ui ux дизайн, чи є попит?
Простоваля• 19 июля 2021
Ответ дляНе стесняюсь
Вы молодец! кем работаете сейчас?
Не стесняюсь• 19 июля 2021
Ответ дляБесбардак
За попит не скажу, бо багато людей туди рвануло останнім часом. А з нуля все можливо. Є ж багато початкових курсів по дизайну від різних фірм, треба гуглити і писати, ДОУ читати. Від єпам були безкоштовні 2 роки назад.+Залежить від попереднього досвіду, зараз в багатьох професіях в іт пригоджується різноманітний досвід, типу економічний, а може людина художник чи ще щось цікаве.
Не стесняюсь• 19 июля 2021
Ответ дляБесбардак
Так після курсів, спочатку безкоштовний був курс з нуля, потім платний.
Бесбардак
• 19 июля 2021
Ответ дляНе стесняюсь
Дукую! А який час у вас пройшов до першого вашого заробітку?
Не стесняюсь• 19 июля 2021
Ответ дляБесбардак
Здається рік, але той заробіток був 6 тис. Бо завдання було ’зачепитись’ на нормальній фірмі, попасти туди. Ще через рік стало легше.