Пишу_граммотно!• 26 июля 2021
Дані касового чеку і декларація з ПДВ
Дівчаточка будь ласка хто працює в ТОВ, підкажіть як показувати дані РРО в декларації з ПДВ, чи то є загальна сума чи там є товар та кількість? дякую
Пишу_граммотно!
• 26 июля 2021
я ФОП загальна система з ПДВ, хочу працювати з РРО, а не знаю як це все...
Тоскующая• 26 июля 2021
Ві сумму штрафов видели? Читайте статьи, ищите бухгалтера или идите на курсі
Пишу_граммотно!
• 26 июля 2021
Ответ дляТоскующая
До чого тут штрафи ?? В тих статтях чорт голову зломає, по суті хотіла консультацію, а ви тут зразу ...
Прячусь от Всех• 26 июля 2021
При продажі товарів через РРО складають зведену ПН за щоденними підсумками операцій. А в декларації вказують податкові зобовязання не по товарам, а у розрізі податкових кодів контрагентів.
Пишу_граммотно!
• 26 июля 2021
Ответ дляПрячусь от Всех
Точніше підсумкова ПН. Погугліть зведені та підсумкові ПН.
дякую величезне