фан L.O.S.T.• 02 августа 2021
Уехала знакомая на отдых...
Турция. Алания
Еебо дымом затянуто
Вонь невыносимая.
Плачет- ни фоток ни отдыха нормального
Причём полетели 2д назад те уже все горело
Хорошо что мы передумали
Еебо дымом затянуто
Вонь невыносимая.
Плачет- ни фоток ни отдыха нормального
Хорошо что мы передумали
Анонимба• 02 августа 2021
Ответ дляБлoшка-матрешка
Ми з Хорватії причесали,фотки -бомба,тьма фоток - у Фб вилодида одну де я зі спини і все,в Інстаграмі мене немає,чоловік дотепер не виложив жодної,на аві фото десь 5-6річної давності хоч були кілька раз в Італії і взагалі хмара гарних фото для себе.Не розумію цього життя для фото,напоказ,по факту нікому не потрібне але поки за тим женешся втрачаєш цінності життя
Как же вы правы. Я поехала с подругой. Она везде искала ’локации красивые’
Потом прл часа на фото, потому что нужно сделать ’удачное’. Чтоб там рука а там нога... На третий день такого отдыха я сказала что больше в этом не участвую)) И дальше отдыхала свободно))
БеллаДонна• 02 августа 2021
Мы на аоабатке медузы опять начали атаковать до обеда ещё можно купаться а потом печёт все (( и воняег медузы гниют на берегу, комары как слоны но они не так страшны как медузы.
Барышня_Смольный• 02 августа 2021
Ответ дляМороженная курица
з чого ви взяли, що фото для соц.мереж потрібно? В мене в Істаграмі і Фейсбуці фото тільки на аві, чоловіка там нема, не було і, судячи з його поглядів, не буде, але фотографіям наша сім’я надає великого значення - це збережені моменти нашого життя, пам’ять для нашої сім’ї
Люди по себе судят. Раз фоточки, значит для инсты 🤦
фрау Гитта• 02 августа 2021
Я, например, давно фото не печатаю лет 10....соц страницы у меня закрыты и только для близких друзей. Фото выкладываю с отдыха свои и семьи, как альбом- для хранения воспоминаний. Очень удобно - зайти и вспомнить про год или 5 лет назад о приятных впечатлениях. А вот те, что заливаю на диск для хранения по папкам - даже и не открываю(((
ХуАнита• 02 августа 2021
Ответ дляШумелка Мышь
2 дня назад ничего там не горело. Вчера прилетела сестра, отдыхали в Аланье.
Знакомые в Алании, ни дыма, ни вони. Автор что-то придумывает.
КошкинДом• 02 августа 2021
Ответ дляВесёлая морковка
ну как не могли? могли просто не поехать. понятно, что форс-мажор и всё такое... но упорно лететь дышать гарью и смотреть на всё то, что там творится... это надо уж совсем странными быть. то чего теперь плакаться, сами ж знали, куда летят
Ну, в принципі, ви праві. Гроші грішми, але то все рівно не відпочинок.
Блoшка-матрешка• 02 августа 2021
Ответ дляМороженная курица
Таких фотографій вистачає кілька і зазвичай на них часу багато не треба,ну і понятно що якщо для пам´яті то ця поїздка буде пов´язуватися з пожежами в той час і це теж пам´ять якби,хіба якщо фото напоказ то ландшафти на підканають
І да,для пам´яті 1000% стільки уваги фотографіям не надається,щолкнув собі щолкнув і відпочиваєш далі а не переживаєш ще не поїхавши на відпочинок що фото гарних не буде а не за гарний відпочинок для сім´ї - оце і показує в кого які пріоритети і хто за чим їде на відпочинок
Мороженная курица• 03 августа 2021
Ответ дляБлoшка-матрешка
Це ви так вирішили?
Є якісь норми, які регулюють кількість і якість фотографій на пам’ять?
Це особисто ваше ставлення, не більше. Ніякого відношення до інших людей ваша думка не має.
Особисто, моя сім’я надає багато значення фотографіям і відео, ми навіть на святкування д\р фотографів запрошуємо - це наша пам’ять про пережиті позитивні емоції, і переглядаючи фото, ми знову їх переживаємо)
Ну а негативні емоції (зіпсована відпустка, пожежі і т.п) будь-яка людина хоче забути, а не відфотографовувати собі в альбом - це також цілком нормальна реакція.