Бейлис• 04 августа 2021

Як ви умудряєтесь щось продавати в інтернеті?

Дівчата, як ви взагалі умудряєтесь щось продавати через інтернет в сучасному світі? Без предоплати ж стрьомно відправляти, а раптом людина не забере? А покатушки оплачувати не хочеться. З іншого боку й покупцеві важко довіритися будь-кому і кидати гроші ризиковано - шахраїв розвелося тьма тьмуща. Якесь замкнене коло.
Продаю одну річ і вже стільки часу потратила на переписку з різними людьми - питають, цікавляться, а коли чують про предоплату - зникають. Тут, на Кідстаффі хоч рейтинги є, якось надійніше. Я продаю через фейсбук, сторінка в мене не фейкова, давно створена, є вся інформація про мене, а люди бояться все одно скинути передолату. З іншого боку мені теж стрьомно відправити людині, в якої сторінка створена торік, замість фото - якась квіточка, особистої інформації - нуль. Що з такої людини потім візьмеш, якщо не забере посилку?
А вам щось вдається продавати?
NesmeyanaYa• 04 августа 2021
олх-доставка

kittenkat• 04 августа 2021
Не ваш клиент просто. У меня 80% продаж наложенным платежом без предоплаты. Но и много тех, кто оплачивает на карту. Сам изъявляет такое желание. И платят не 100 грн, а от 2500 до 20 000. И не боятся. Всё зависит от человека.
А вот и Я• 04 августа 2021
1. Олх-доставка
2. Пром-доставка
3. Наложка
roza_kolu4ka• 04 августа 2021
а что вы сможете взять с человека, который создал страницу 10 лет назад, выложил свое личное фото и написал кучу информации о себе??
НИЧЕГО!! как и он с Вас)

я думаю, вы говорите о личных вещах каких-то, то тут наверное просто смириться и отдать родственникам, знакомым. ну или ждать своего покупателя.

если же о перепродаже чего-то, то просчитать наценку с учетом покатушек или стоять на своем, тоесть на предоплате, хотя бы 150 грн на доставку

мы вначале работы пробовали работать с наложкой, но люди есть недобросовестные.. мягко говоря..3 года работаем по предоплате, и то бывают возвраты.. так что тут каждому свое..
автор Бейлис • 04 августа 2021
Ответ дляА вот и Я
1. Олх-доставка
2. Пром-доставка
3. Наложка
Траплялося, що наложкою по товар не приходили?
мимозка• 04 августа 2021
Пишите, что предоплата 100 грн и наложенный платеж. Так все делают. Если товар не подходит и едет обратно, то эта сотка на оплату пересылок. Если человек забирает товар, то оцениваете наложенный платеж на 100 грн меньше. Вот и все.
chehol_ipad• 04 августа 2021
Олх доставка. Самовывоз в Вашем городе. Или предоплата равна стоимости покатушек в обе стороны. Никому под честное слово не верю).
автор Бейлис • 04 августа 2021
Ответ длямимозка
Дякую за пораду. Просила 200 грн предоплати, бо габаритний товар - коляска, 100 грн у випадку чого витрати не покриють. Але навіть 100 грн мабуть гарантія того, що в людини наміри забрати товар.
OhJerusalem• 04 августа 2021
У вас тема не анонимная, никто не напишет точно
Продаю все подряд по всем рубрикам олх, люди часто берут сразу несколько позиций.

Dominica Gatta• 04 августа 2021
Продавайте на офиц площадках олх, Кидстафф, шафа. Я ничего не покупаю в фейсбуке, инстаграме
Лена-гарне взуття• 04 августа 2021
Ответ дляБейлис
Да, в мене не забирали. То зараз тільки передплата, гроші на карту і все. А ні, то краще хай товар лежить, ніж за нього платити покатушки, або в моєму випадку-я товар просо не забираю на почті
Харьков Наталья• 04 августа 2021
Покупаю и продаю только на сайтах с рейтингами и отзывами. На олх могу купить что-то дешевое.
автор Бейлис • 04 августа 2021
Ответ дляroza_kolu4ka
НИЧЕГО!! как и он с Вас)

Що можна зробити? Попсувати репутацію. :) Дівчата чула, що друзям недобросовісних покупців і продавців писали, і навіть так гроші повертали.
А от про наложку ви все правильно пишете, от і мен стрьомно на недобросовісних нарватися. Продаю коляску, покатухи будуть дорого коштувати.
автор Бейлис • 04 августа 2021
Ответ дляЛена-гарне взуття
А пошта потім прензій не виставляє, якщо не забираєте? Ви ж все одно рано чи пізно туди приходите і в базі може бути ваша ’кредитна історія’ :) так би мовити...
Лена-гарне взуття• 04 августа 2021
Ответ дляБейлис
ні, там та посилка ’ висить’, а потім вони її утилізують тіпа. Нормально все
ключ из желтого металла• 04 августа 2021
Ответ дляNesmeyanaYa
олх-доставка
Вчера хотела купить по ОЛХ доставке. Напугала продавца. Еле-еле уговорила продать мне без нее. Продавец снизошла, сказала, что отправит через неделю. Ощущение, что только мне нужно купить, а ей продать не нужно.
SpiritStar• 04 августа 2021
Ответ дляБейлис
Є база тих покупців, які не забирають посилки з наложеним на пошті:
https://blackbox.net.ua/
Можете перед відправкою додатково перевірити.

Також можете попередити того покупця, що не забирає, що про нього додасте туди інформацію.