Лыжи со вспышкой• 05 августа 2021

Как правильно сформулировать

Прошу звільнити з посади сестри медичної палатної терапевтичного відділення за доглядом дитини до чотирнадцяти років
На привозе• 05 августа 2021
А шо такое?

Живчик-счастливчик• 05 августа 2021
Звільнити? Може, надати відпустку у зв´язку з
Барабан для взрослых• 05 августа 2021
Прошу звільнити з посади палатної медичної сестри терапевтичного відділення у зв´язку із потребою у догляді за дитиною до чотирнадцяти років
Барабан для взрослых• 05 августа 2021
Это если вы именно увольняетесь. Если мед показания и вам нужен отпуск по уходу за ребенком, тогда пишете ’у зв´язку з відпусткою по догляду за дитиною до 14 років’
Ку-кусик• 05 августа 2021
По доглляду за дитиною до досягнення нею 14 років
Наращиваю_Интелект_Дорого• 05 августа 2021
Ответ дляБарабан для взрослых
Я, наверное, что-то пропустила. Какой статьей КЗоТ л ЗУ об отпусках такой отпуск предусмотрен?
*л = или
автор Лыжи со вспышкой • 05 августа 2021
Ответ дляБарабан для взрослых
Увольнение