Аноним_568• 01 января 2014

Пропоную копірайтерам написати кілька статей.

Вітаю!
Є пропозиція на написання 5-6 статей. 15 грн за статтю - 2100 символів. Туристична тематика. Рос.мова. Ключів нема, є лише тема, побажання - писати дуже цікаво. (підрозділи і списки обов'язково, як і в більшості випадків)
Велике побажання - не витрачайте мій та ваш час, якщо ви не в курсі, що це таке копірайтинг, якщо ви хочете спробувати, але ніколи не писали, або якщо ви хочете покритикувати темку, ціни і загалом цю пропозицію. Я хочу отримати лише конкретні листи із пропозиціями. Дякую за розуміння!
Пишіть в приват.
Деловитая• 01 января 2014
Ну и расценки... А чего не даром?

Всех анонимов аноним• 01 января 2014
С такими ценами - идите на Адвего. А ну там же комиссию платить надо)) Ню-ню
Всех анонимов аноним• 01 января 2014
пи...ц, как достали эти любители халявы. На шару - и хорошо, и интересно и пр.
Фрекен бок• 01 января 2014
15 грн
А давайте вы мне за 15 грн напишете?
автор Аноним_568 • 01 января 2014
Я не здивуюсь, якщо ви зараз підете на Адвего і братимете там ще дешевші замовлення. Удачі, аноніми! Я реальна людина і не шифруюсь навідміну від вас. є ціни ще дешевші, я плачу з власної кишені і завдання не складні. Це вам не сео і не продающі тексти.
автор Аноним_568 • 02 января 2014
Ответ дляФрекен бок
15 грн
А давайте вы мне за 15 грн напишете?
Ну так вперед, де ж пропозиції?????
Всех анонимов аноним• 02 января 2014
Ответ дляTanya_sun
У вас есть одно требование - писать очень интересно)) Тут любую статью зарубить можно. Очень интересно - это как померять, кто оценивать будет? Вы? Или тетя Маня?

Деловитая• 02 января 2014
Ответ дляTanya_sun
Не обижайтесь, но Вы сами пишете

Такие расценки могут заинтересовать только тех, кого Вы просите ’не втрачати мій та ваш час’.
автор Аноним_568 • 02 января 2014
Я так думаю, сюди пишуть з образами лише ті, хто себе не може реалізувати в цій сфері, бо не вистачає професіоналізму, і новачки зазвичай вас обходять такими замовленнями. Профі не будуть шастати тут і шукати якісь додаткові замовлення та ще й витрачати свій час в 00.00 на коменти такого плану. Мені вас шкода, всього хорошого! З новим роком! удачі на адвего, про яке ви говорите!