Онанимный пользыватель• 18 августа 2021
Если вы вдруг захотите в Буковель то тут нашествие арабов, их просто нереально
Много, они повсюду.
Я не расист и не националист, но реально сауды до ужаса наглый народ, наглые, не пропустят, не уступят, орут на персонал, всех кто не арабы рассматривают как обсл персонал, жесть просто
Голубец• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
ми тут тоже недавно каталися по дніпру так наші красавіци так понапивалися шо обригали всю палубу
і нічо) нашим можна
Свое не пахне- это слышали? Вы такая рьяная защитница арабского мира, прям как адвокат. Своего обосрать и загнобить, а диких наглых людей в попу поцеловать. Молодец!
Муркамурковна• 18 августа 2021
Ответ дляКофе в лобби
’ваши´ это кто у вас ходил в крестовые походы?
Крестовыми походами в истории
называются военно-колонизационные
походы западноевропейских рыцарей и
феодалов стран Восточного
Средиземноморья в конце XI-XIII в. в
форме паломничества в целях
освобождения Свято земли
(Палестины) и Гроба Господня (в
Иерусалиме) от «неверных»
(мусульман)
чи шось не так?
называются военно-колонизационные
походы западноевропейских рыцарей и
феодалов стран Восточного
Средиземноморья в конце XI-XIII в. в
форме паломничества в целях
освобождения Свято земли
(Палестины) и Гроба Господня (в
Иерусалиме) от «неверных»
(мусульман)
чи шось не так?
Муркамурковна• 18 августа 2021
Ответ дляКракадэ
даже интересно откуда вы?
не ходила Киевская Русь в крестовые походы. ну не ходила и всё. И женщин красивых на кострах не сжигали.
в 11 веке, когда Западная Европа ходила мусульман убивать, у нас построили КИЕВО-ПЕЧЕРСКАЯ ЛАВРУ и СОФИЙСКИЙ СОБОР.
И потом нам указывают, что не так в носу ковыряем
Удалено администрацией...
Муркамурковна• 18 августа 2021
Ответ дляСпайдерВумен
ну.. на счет одежки мне вообще пофиг! а вот циганский табор и отдыхать с ним рядом ( вопли, крики, шум) не... это не для меня!
та ви шо
а наші циганські табори під вікнами в 3 ночі нормально?
а діскотеки з Владімерский централ. на наших морях в 3 ночі значіть нормально)
Муркамурковна• 18 августа 2021
Ответ дляГолубец
та ви шо))))
ану ще раз подробно відсортуйте і почитайте мене)))
я вже казала шо нікого не захищаю...
Муркамурковна• 18 августа 2021
Ответ дляМишка-шалунишка
Вони ще й в носках на пляжі ( жінки )
вони не загорають)) ви цього не знали?
зовсім, для них це негарно... тому вони себе захищають як можуть
в нихї чим біліша чим красивіша і носки шо б ноги не загорали)))
ничевока• 18 августа 2021
Ответ дляМишка-шалунишка
Вони ще й в носках на пляжі ( жінки )
Я бачила, що вони оті пляжні штани натягують максимально, мабуть, носки дома забула, тапочки закриті. А муж єйний в таких плавочках, почті стрінги. Но це не араби, це мєсні мусліми. Як то винести можна, тут і звичайні плавки неприємно, поки вони мокрі, а то вся ота амуніція.
Цыбулька• 18 августа 2021
Ответ дляМощныйШива
я на осокорках сидала на лавочке одна
лавочка недлинная, на 2 человека, чтоб не прикасаться.
2 бабы в платках ко мне двинули, размера так 52го и сели же, я еле успела чтоб не на меня..
и что мне -драться? ушла(
петарду оставить надо было
Мишка-шалунишка• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
вони не загорають)) ви цього не знали?
та я в Туреччині живу 3 місяці в рік ))
Ну, турчанкам що загорай - ще не загорай вони білі не будуть .
Ті,що білше світські загораюсь аж бігом .
В паранжі ,до речі ,там не дуже багато ходить,а ось в закритих купальниках ( штани + рубашка ,або леггінси + довга така типу футболка ) - більшість .Навіть ті,що не в паранжі в закритих купальниках переважно
Муркамурковна• 18 августа 2021
Ответ дляМишка-шалунишка
та я в Туреччині живу 3 місяці в рік ))
ми ж не тільки про Туреччину))
про мусульманських жінок
всі вони хотять бути білішими ніж є)
про мусульманських жінок
всі вони хотять бути білішими ніж є)
Мишка-шалунишка• 18 августа 2021
Ответ дляничевока
Ой ,да. Муж в таких міні - бікіні ,що от - от щось вистрибне )))
Голубец• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
та ви шо))))
я вже казала шо нікого не захищаю...
Перечитайте свои коментарии и освежите память. Это же каким мерзким человеком надо быть что бы так не уважать и ненавидеть свой народ? На каждый комментарий куча дерьма об украинцах.
Мишка-шалунишка• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
ми ж не тільки про Туреччину))
про мусульманських жінок
всі вони хотять бути білішими ніж є)
про мусульманських жінок
всі вони хотять бути білішими ніж є)
Можливо ,серед знайомих турок я ховаюсь від сонця,а вони як на прокажонну дивляться .
Я завжди з спф під рукою і в тіньочок іду
побольшомусекретику• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
і???? то їсть якшо прийде американець, достане ружжо і всіх повалить то нічо) а жінки в чорному одязі то чо
ну ок
Ой, яка ж ви далека. Діло не в жінках, а чоловіках мусульманах. Почитайте Коран чи що, хоча куди вам, ви його не зрозумієте, читайте катологи в метро краще.
Пожмаковна• 18 августа 2021
Ответ дляДжинцы на Флиси
Их в Борисполе толпы. Ищут новые места для переселения?))))
.... ля
Муркамурковна• 18 августа 2021
Ответ дляГолубец
в мене все добре з памятью
і я пишу правду, шо не треба всіх під один замес
бо по такому ж бидлу як є в нас про нас теж говорять шо ми бидло
ви говорите шо всі мусульмани звірі, а вони кажуть шо всі українки ша..ви....
Акуна_Матата• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
ну як це ШОО
це ж не Американці і не Німці, це АРАБИ ..вони не людииии і їм відпочивати не можна)))))))))))
они мусульмане.
кстати, в Японию мусульман не пускают, просто так да?
Муркамурковна• 18 августа 2021
Ответ дляпобольшомусекретику
да я далека дуже
а я впевнена шо ви перечитали вже весь коран
ви розумна жішка
ок
ви розумна жішка
ок
Муркамурковна• 18 августа 2021
Ответ дляАкуна_Матата
они мусульмане.
в Японію не всіх українців теж пускають
відать не просто так да)
Акуна_Матата• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
в Японію не всіх українців теж пускають
відать не просто так да)
судя по этому форуму правильно делают
Муркамурковна• 18 августа 2021
Ответ дляАкуна_Матата
судя по этому форуму правильно делают
ви шо
вище сказали шо своє не пахне
кожній з советціц можна все, бо вони не мусульманки
вище сказали шо своє не пахне
Голубец• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
в мене все добре з памятью
Нет, я вам конкретно писала о саудах, причем добавила что это не касается турков, египтян, тунисцев, мароканцев- они цивилизованные. А вы свое гнете вот украинцы хуже и все. Кто ж вас так обидел?
Голубец• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
Удалено администрацией...
Мадам похоже что вы читаете и не понимаете что пишут люди. Для вас все смешалось в одну бочку - мусульмане, арабы, турки.
Речь идет о конкретной нации, а не о вероисповедании.
Муркамурковна• 18 августа 2021
Ответ дляГолубец
ану ткніть де я казала шо українці ХУЖЕ
я пишу шо в кожному народі є своє бидло , абсолютне бидло
воно є серед всіх народів і всіх віросповідань
СпайдерВумен• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
та ви шо
я уж несколько лет этого не наблюдаю))) повезло!
Кыся-брыся• 18 августа 2021
Ответ дляКнопус
Прочитала только 1 страницу. Видно, что наши люди не знакомы с современным арабским миром. Какие аулы? Какие бараны в номере?
Они сидят на нефтедолларах, мировые производители под них шьют, варят и строят. С гигиеной там получше, чем у наших мужчин, однозначно. Большинство с маникюром, педикюром ( мужчины), прически, духи. Муж мой там работает. Смешно читать тему, чесслово!
то есть про барана фейк? я просто не в теме, зашла и охренела, успокойте меня, что барана и кишкок в унитазе не было
побольшомусекретику• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
да я далека дуже
ви розумна жішка
ок
ви розумна жішка
ок
Ну вам і перечитати не допоможе, там розуміння треба. Мусульман треба триматися далі, вони розуміють ТІЛЬКИ силу. Це вам якщо коротко, бо ви не в змозі прочитати, але висновки з каталогів робити в змозі.
Муркамурковна• 18 августа 2021
Ответ дляГолубец
це у вас про саудів
а я про всіх мусульман пишу
це як ортодокси у евреїв....
і шо... тепер всі євреї кончені люди? бо ті теж сруть і вогні палять посеред квартир?
це так само як я вже писала шо в нас є фанатіки віруючі, які навіть не пустять вас до храму бо ти не в юбці і з не покритою головою
а я про всіх мусульман пишу
це як ортодокси у евреїв....
Зубожиння• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
вони не загорають)) ви цього не знали?
ааа, то нікаб вони носять для того щоби не засмагати, а не через релігійні закони))
ясно- панятно