Здрасьтенька• 21 августа 2021
Ви би пробачили зраду?
А саме походеньки щоразу з іншими? Якоїсь однієї постійної коханки не було, вини своєї не заперечує, але за його словами діставала дружина (суперечки, сварки, відповідно через це відсутність сексу), йшов з дому, а тут дівчата підходили, фліртували, він був злий, не стримувався і відбувались перепихони образно десь на лавочці в парку і після цього розходились, при цьому більше зустрічей/зідзвонювань з цими особами не було (щось нагадує зв´язок з проститутками). Зізнався, бо замучила совість, хотів почати разом все з нуля, жалкує і просить пробачення. Ви би пробачили таке? Як після цього вірити, що при наступній сварці чи проблемі знову не піде і не зрадить?
Здрасьтенька
• 21 августа 2021
Ответ дляТАЗератти
Представляю его анализ на зппп)
І мій(( Я ж про це і не здогадувалась
Гравицапа• 21 августа 2021
Никогда. Конечно ’баба всегда виновата’ , вечная песня про сварки и никто не даёт. Отмазки на все времена и единственное решение одно: бежать трахаться. Горбатого могила исправит.
Однозначно• 21 августа 2021
Какая связь между ссорам и с женой и сексом с посторонними? Жена на фоне сор почему-то не догадывалась отдаваться на лавочках прохожим..тупая отмазка у него..прощать нечего это неисправимо, мужик кобель был есть и будет
Голубая фишка• 21 августа 2021
Я бы нет. Моя мама простила, сестра тоже, жена моего любовника простила его. Все живут, вроде бы хорошо
Подумывающая• 21 августа 2021
Не пробачила б. Перестала розуміти де в його словах правда. Все заперечує , якби я дізналась-почала б нове життя.
Здрасьтенька
• 21 августа 2021
Ответ дляПросто звязда
Дети есть? Жаль Вас
Так. Я розтоптана( Я ж після цих сварок не йшла тр.хатись з кимось
когдадеЦкие• 21 августа 2021
Так в нього ще й самооцінка нижче плінтуса. Нахіба він вам такий треба?
Якби це була одна постійна коханка, спілкування з якою не позначалось би негативно на наших стосунках, то я б і не ображалась би. А пеніс не зітреться.
У вашому випадку - вже зібрала б свої речі....
Здрасьтенька
• 21 августа 2021
Ответ длякогдадеЦкие
Я чомусь думаю навпаки, що коли є одна коханка, то є якісь почуття, прив´язаність, щось спільне, а коли випадкові, то просто зняти стрес без відчуттів. Чи це вже я його так виправдовую(
Здрасьтенька
• 21 августа 2021
Дівчата, я тепер почала переживати за своє здоров´я, коли все це взнала, куди піти, і які аналізи мені здати? В шкірвендиспансер чи в приватну якусь лабораторію? Чи може до гінеколога?
Папина дочка• 21 августа 2021
Ответ дляГолубая фишка
Себе измену не простила бы...а у самой хватает наглости изменять?
когдадеЦкие• 21 августа 2021
Ответ дляКучерявочка
Тут більше справа не у зраді, а у тому, що він у вас намагається самоствердитись. Спочатку за рахунок тих разових перепихонів. А потім, за ваш рахунок, типу зізнавшись вам у цьому.
Мене ось саме цей момент найбільше напрягав би.
Мотористка• 21 августа 2021
Ответ дляКучерявочка
Це вже яка ваша тема?
Ви ще думаєте чи приймати його чи самій тягнути дітей?
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 21 августа 2021
Хай не пи@#₴&ь, шо баби на нього злого та нервого чіплялися самі на вулиці на були готові дати у парку.
ТАЗератти• 21 августа 2021
Ответ дляКучерявочка
К гинекологу идите, он всё назначит.
Осторожная• 21 августа 2021
Фантазии дело конечно нужное но иногда это перебор.
Прям психанул убежал из дома (очень по взрослому) и тут на него как напали малолетки прям не мог отбиться так его хотели и умоляли продолжать общаться.
Автор скорее всего вам эту информацию предоставляет мужчина с целью что бы вы задумались и знали какой он весь на расхват прям миллионер на паперти.
И ещё если вас задевает эта информация то явно мужчина достиг своего- сделать вам больно и вы сразу задумались а была ли это измена?
Если это происходит постоянно то это манипуляция чистой воды- как попугай Кеша,- о бо мне узнают о бо мне заговорят!
Голодаю• 21 августа 2021
И вы верите в такие сказки? Девушка подошла, нимфоманка что ли, и отдалась на лавочке.... Или он ей денег хороших дал, так нет, написали что девушки флиртовали, и отдавались из любви к процессу.
Думаю, цену себе набивает, типа половой гигант, что все в него влюбляются с 1 взгляда. И после перепихона разлюбляются.
Повосторгайтесь какой он крутой. Этого хватит.
годовасик• 21 августа 2021
Ответ дляОднозначно
Тоже не могу понять, за что прощать человека? За его натуру? За то, какой он есть, за его понятия, методы выхода из проблемных ситуаций? Это всё равно, что простить за то, что его месяц рождения август

Я бы даже и не обиделась из-за этого. Скорее удивилась почему я такая слепая или недалёкая)))

MacOS-ница• 21 августа 2021
Ответ дляОсторожная
Так, прямо топи дівчат чекають, що якийсь ображений мудак втече від жінки, щоб потрахатися з ним на лавочці. Самі прямо пристають. Казки.
Здрасьтенька
• 21 августа 2021
Я теж не знаю, як таке може бути, щоб дівчата самі приставали, та ще й мали з собою презервативи (за його словами).
Просто звязда• 21 августа 2021
Ответ дляКучерявочка
очень сомневаюсь, а он с вами с нпрезервативом спит?
Аноним Анонимыч• 21 августа 2021
Ответ дляГолубая фишка
А ви чому б не пробачили ?
Осторожная• 21 августа 2021
Ответ дляMacOS-ница
Вот и я об этом!
Мужчина хвастается тем что поимел кучу других женщин. Прям секс гигант мля.
Но женщина задумалась а была ли это измена?
То есть ЗППП автор не боится а измены боится?
Здрасьтенька
• 21 августа 2021
Ответ дляПросто звязда
Так, тільки з ним