Пез Году Неделя• 23 августа 2021

Як ваші відносини змінюються з роками?

Ми 20 р разом, спостерігаю, що чоловік стає «важчим» з роками. Якщо я попереджую чи пропоную піти на якійсь концерт/виставку, то це зазвичай ні, плюс куча аргументів, чому мені теж туди нетреба йти. Це мене бісить страшенно: ну не хочеш, то й ладно, але він постійно намагається прив’язати мене до дому і до себе. Через це ми починаємо сваритися. І це з’явилося зовсім недавно. Старіє? Наче 40-ще рано))
Пенсіонер• 23 августа 2021
Квартира его?

Глаза_в_3_карата• 23 августа 2021
Характер моего мужа становится все тяжелее с годами. Правда, к себе не привязывает, я довольно свободна в своих перемещениях. У нас вообще какое-то параллельное времяпрепровождение.
Утка_в_тапках• 23 августа 2021
Знаете...мне мой з роками заявил, что наша встреча была по молодости и по глупости
Кондуктор троллейбуса• 23 августа 2021
Ми з роками стаємо ближчі, притираємося, менше сваримося і менше виясняємо стосунки
автор Пез Году Неделя • 23 августа 2021
Ответ дляПенсіонер
Квартира его?
Наша
Пенсіонер• 23 августа 2021
Ответ дляПез Году Неделя
Наша
Тогда находить общие решения.
Леди Г• 23 августа 2021
Мой с годами начал трахать секретаршу, в итоге свалил к ней, и слава богу
Викасикрет• 23 августа 2021
Ответ дляУтка_в_тапках
Може сказав правду,таке буває.Я теж так рахую,по відношенню до свого човвка,ми,як показало життя,різні і почуття пройшли.
автор Пез Году Неделя • 23 августа 2021
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Так як в вас краще. Бо насправді, сам він ходить куди хоче, я не тримаю його. Але він просто максимум в пивнушку з другом шастає або з тим же другом допомагає йому по роботі. Але варто мені кудись піти-прям трагедія. А ще бісить, що якщо я так само виходжу з подругою полялякать, то він теж проситься і ображається, що я його не беру із собою.

Фрикаделька• 23 августа 2021
Ответ дляПенсіонер
Квартира его?
Главный вопрос этого форума
Викасикрет• 23 августа 2021
Ответ дляФрикаделька
Главный вопрос этого форума
Основна проблема.Не знаєш,як поділити,вроді і не гвалт,так і далі живеш.
автор Пез Году Неделя • 23 августа 2021
Ответ дляФрикаделька
Главный вопрос этого форума
Ага))) мабуть в старт пості треба це одразу вказувати)))
parele• 23 августа 2021
Мой муж не переносит большие тусовки и концерты, поэтому я его туда и не тащу. Идём или с дочкой, или с подругами. А он меня в ответ не тянет на рыбалку, за что я безмерно ему благодарна. Ищем компромиссы, и так уже 15 лет.
Повелительница лампочек• 23 августа 2021
Развелись
Русалка на ветвях• 23 августа 2021
За 25 лет проявился очень деспотичный характер, стал неуступчив, переживает за своё здоровье, безразличен к семье. Да, и у нас наоборот, он хочет бегать с огнём в одном месте, а я более домашняя
Викасикрет• 23 августа 2021
Ответ дляРусалка на ветвях
Куди біжить?
Русалка на ветвях• 23 августа 2021
Ответ дляВикасикрет
Куди біжить?
Бежит везде на встречи, с каждым , кто позовёт, даже малознакомый, дома почти не бывает. Когда дома, постоянно ноет, что жизнь уже не та яркая
Викасикрет• 23 августа 2021
Ответ дляРусалка на ветвях
Ой,хай бігає,дома меньше буде
Русалка на ветвях• 23 августа 2021
Трудно поделить квартиру и дом, не знаю как. Привыкла к хорошему уровню жизни

Русалка на ветвях• 23 августа 2021
Ответ дляВикасикрет
Ой,хай бігає,дома меньше буде
Да, я понимаю, но я очень страдаю, хочу нормальную семью. Мне одной не комфортно, и с ним уже не комфортно
Русалка на ветвях• 23 августа 2021
Ответ дляПовелительница лампочек
Развелись
Коротко и ясно, а у меня черти что и не разводимся
автор Пез Году Неделя • 23 августа 2021
Ответ дляparele
Я теж його нікуди не тягну, але в нього з’явилося щось типу ми маємо бути завжди разом, вдома-це якщо я кудись хочу піти. А якщо він з друзями на рибалку, так просто ставит перед фактом, знає, що я відмовляти його не буду і проситися з ним також.
автор Пез Году Неделя • 23 августа 2021
Ответ дляРусалка на ветвях
Теж деспотизм з’являється, особливо чомусь зранку. От обов’язково треба зранку знайти привід, але це поки не поїсть. а ще він усім все розповідає, особливо якщо вип’є : які в нас стосунки, що він купив, де ми відпочивали, рот неможливо закрити, один монолог, яка б компанія не була. Аж соромно. Саме головне, коли тверезий, то не балакучий.
parele• 23 августа 2021
Ответ дляПез Году Неделя
Хм. Ну как-то не очень справедливо
Русалка на ветвях• 23 августа 2021
Ответ дляПез Году Неделя
Ну я б на вашего с удовольствием поменялась
Ворую вкусняшки• 23 августа 2021
Мы 18 лет вместе. Но все чаще муж гуляет отдельно, а я с детьми подростками. Всей семьёй может раз 5 в году прогуляться можем.
автор Пез Году Неделя • 23 августа 2021
Ответ дляРусалка на ветвях
Я не кажу, що в мене поганий, але з віком змінюється не в кращу сторону. При чому мені здається, що я навпаки, з віком стала спокійніша і витриваліша
Русалка на ветвях• 23 августа 2021
Ответ дляПез Году Неделя
Вы с ним просто разные, он более домашний, вам нужен движ