Привіт.
Я дуже хочу почути вашої поради, можливо хтось має досвід таких стосунків.
Мені 23, йому 26. Разом вже біля 5- ти років. Нам цікаво проводити час , він ніби то мене слухає , але є одне але, він курить траву , і це вже давно років з 17.
Будь ласка, не пишіть куди ти дивилась і нашо звязувалась з ним. Я закохалась в нього ,він не скривав тоді шо курив і десь в гаражі покурить ,інколи сам а інколи з хоопцями , я з нормальної порядної сімї, де виховували завжди шо це погано, і звичайно я почала протестувати , або я або трава , він скривав , казаа шо не курить , коли я казала шо дивний, казаа шо пиво випив , в мене були істерики я плакала бо думала шо почуття важливіші хоча він мене переконував шо не курить , а потім через пару місяців міг казати шо курив але вже не курить , я як в псих лікарні завжди з цієї травою жила тільки думкою про то чи покурить чи нє . Через то шо я була категорично проти він почав вже дуже добре скривати і я дійсно ніяк не могла зрозуміти, по пару місяців вірила шо не курить потім раз побачила , влаштовувала скандал і казала шо лишаю його шо не можу вже боротись, він всеодно бігав за мною , доставки квітів , душевні розмови , зустрічав після роботи , рано встава шоб щавезти на роботу , збоку колеги кажуть який ідеальний в мене наречений( зробив пропозицію, хоче сімю і дитиною марить) , останній рік ми не разом практично , я пішла вже не могла терпіти депресії і думки про то скільки чекати до наступного накуру . Він не давав спокою не завів нові стосугки , постійно шукав зустрічі , телефон все зміннно можливості говоорити не мав , в соц мережах писав з сторінок сімї бо я всюди заблокувала , я вкласт на ці ігри могла з ним зустрітись бо дуже скучала , він тоді ререконував шо не курить шо так любить , постійно плаче шо скучає ні на кого навіть дивитись не може , але зриви були і дальше , хоча він пояснює це тим шо я псіхувала , я могла сидіти і просто обізвати його послаати він каже за шо я кажу бо ти наркоман кончений шо я тут роблю , я вибігала з машини а він поїхав і накурився каже шо так було цей рік черкз то шо не витримував моїх скандалів того шо я лишила і шей ображаю ,останній тиждень в мене страшна депресія заспокійливі снодійні , я вже просто змучилась , бути сама навіть цей рік і не знати чи я сама чи так і не відпустила його , попросила його сказати як буде дальше бо я мушу оприділитись , і він тоде , скільки так ше бігати будемо , він запропонував пощавчора шо він може мене не обманювати але коли захоче курити скаже і всьо і йому не треба компанії , як яасто це буде він не днаб може раз два в місяць , перпд вагітністю сказав кине на пару місяців шоб дитина була здорова , а я не знаю чи можу на таке погодатись бо я знов буду нервуватись і згадувати це все і не впевнена в ньому шо це дійсно буде і раз в місяць , хоча не знаю чи і на йе з оду погодитись , більше схилялась до думки шоб знов пропасти видалити всі соц мережі телефон пропасти і відйти і почати нове життя . І я не можу прийняти вибір чи боротись за стосугки пробувати знов ( я вже записалась до психолога, шоб не псіхувати біля нього якшо шо) чи не змінюються такі , і поки він зацікавлений ше страється курити менше чи каже шо не буде , а пізніше і взагалі може бути шось страшніші.
Порадьте будь ласка може був хтось в схожій ситуації з людьми які курять траву
Ср_ный пряник• 24 августа 2021
Ответ дляLia-7777
Можливо ви чи вагі друзі хтось стикались з таким , чи є чоловіки які так роблять , є якись приклад таких відносин?
Я вас старше на 20 лет. Знакомые были разные. Поэтому я (и не только я) здесь с такой уверенностью и говорим, что связав с этим человеком жизнь, вы обрекаете себя на страдания. Ничем хорошим это не закончится. В конечном итоге, вы вынуждены будете от него уйти. И с детьми это будет сделать намного сложнее. Вы обрекаете своих родителей на страдания, потому что им будет больно наблюдать за вашими мучениями, а в конечном итоге финансовый груз упадет на их плечи. Я была знакома с парой мужчин, которые регулярно курили траву в течении нескольких лет, поверьте, деградация была очень заметна. Не чувствуете в себе сил, идите к психологу, но не стоит портить себе жизнь. Просто поверьте. Через пару лет, если не придете в себя, вспомните мои слова с горечью. Не хочу быть правой в вашей ситуации, мне вас жаль, хоть я вас и не знаю.
Ответ дляLia-7777
Дякую , мені дуже цікаво приклади з життя почути. Бо мій мене завжди переконує , шо всі знацлмі і навіть в зал куди він ходить всі курять траву , і бехто навіть в дома собі на куні перед сном і все , і звдди з дружинами , а мої подружки навпаки я ніколи такого не чула , говорили шо колись пробували хлопці і все , але шоб так хотіли і черещ то такі сварки я не чула ні від кого , тому мені цікаво чи то я вже пе зрозуміло шось хояу і так живуть багато сімей , чи це простт я вже так себе виню бо боюсь його лишити, бо розумію шо вадко буде і мені і йому нові стосунки будувати , так як рік не ращом ні сексу толком нічого , бачились десь колись як під чекав а він чекав і під домом і роьотою годинами , а ніхто нікому не зрадив , ніби окремо а так чекали тої зустрічі , він тому і каже ти д сама так чекаєш і я чекаю то чого ми мучимо себе
Ви хочете почути позитивні приклади,я знаю.Але те,що людина курить траву,це не норма.І приклад моєї подруги,там багато є нюансів,я просто не маю часу все писати..Він курив траву регулярно,кожного дня і ,можливо,навіть не один раз в день.Трава коштує не мало.Цю пристрасть оплачувала вона...вона з цим змирилась,гроші були.Ну ,попри то чоловік мав позитивні риси,не зовсім пропащий,смачно готував завжди,я сама не раз їла,рибалив і то рибак був дуже хороший,компанійський,веселий. Але подруга тягла все решту сама,все було на ній,ну і є.
Ответ дляСр_ный пряник
Дякую вам , я вже замисана до психолога , хоча до нормальних вадко попасти і я мушу чекати . А цей період так важко і він пише шо не буде , навіть до псизолога зі мною піде , і я чекаю нічого не можу робити просто лежу як овоч постійно підпиваю заспокійливі і от так чккаю тієї розмови з психологом , шоб хоч трохи стало лекше . Я боюсь відмовитись від нього бо вір всеодно появиться в можму житті , а я навіть як лишу це все , буду яккати коли буду виходити з дому чи з роботи , плюс роботу міняти не хочу , мене все воаштовує і сісти вдома буде гірше , і нову таку роботу не знайду , а в підсвідомості я коден ранок вдягаю плаття і вихожу з дому в надії шо він там чекає і ми зараз поговоримо . Коли ми не говорили , я перша не звонила , бо сама лишила і вже дойшла до тої думки шо нічо не міняється, але я настільки скучала шо дивилась фотографії , насіть зробила інший скритий номер шоб просто позвонити я просто звонила ввечері він не знає дотепер шо це є і слухала як він каже алло , а цей голос такий був рідний і сумний , я вибивала і просто плакала бо знала шо вернутись мені страшно і я нічо не можу зробити . Походу в мене більга залежність від нього ніж в нього від трави
Ответ дляKsjuVers
В нього оці зриви є шо я замічаю саме частіше це один раз в тиждень , два, останній раз три місяці не курив , пив заспокійливі коли було погано , і коли він зривався зачасту на наступний день він відчував себе постійно винним , почуття вини його просто зїдало ми про це говорили , він цілими днями логоджувсв мені , кудась возив , так мило всьо постійно, каже ти як моя донечка я всьо тобі купляю я з тобою шоб тобі не було сумно. І всьо і ми говорили він мене відволікав від думок про траву, ми їхали в парк робили пікнік суші піца , подружки мої як йшли і бачили нас потім тільки всі і казали шо Боже які ви гарні разом(але ніхто не знав шо день перед тим я сходила з розуму, але хлорець мене і переконує шо типу чого ти плакала , ну покурив я але я не хожу ніде ні з ким не кричу як мої знайомі до жінок шо ти хочеш я ше пю чи ше з друзями , я просто прийшов додому , завжди звоню до тебе, і це правда він еіколи нікуда не йде а як йде то питає і коли я звоню кажу йди будь ласка додому мені рано на роботу , він каже ок киця там зараз буду йти і йде сам додому не чекає коли всч розійдуться) і так в багатьох дрібницях ніби то все вибирає мене але мусить курнути десь ізрідка , за гроші я питала його він казав шо в нього згайлиі в гаражі чи де постійно сидять курять і він моде звйти до них покурити і то грошими ніяо не дає , бо це буває рідуо підйшоі пішов і все , і наприклад може машину мити чи шось таке , він мене всім переконує шо він то шо робить це з мінімальним наслідком , і коли він накурений шо любить менн так само але не моде прийти шоб я не плакала чого він курив тому йде і лягає сам спати чи просто ввечері якшо ше має якісь справи то робить, переконує шо ті шо хлопці так курять яких він знає шо жінки опше не догадуються , вони познайомились пізніше і всі через рік одружились а я знаю його змолоду івін вже не міг скрити , бо я знала шо він це робив і вже начиталась ше колись як відрізнити накуреного і вже так замічала , він каже шо я одна хто замічає по ньому, ех я іже закритила всім голову , чесно якби хтось інший мені шось походе казав я б казала нашо він тоюі диви радій всьо є , а тут я не можу і лишити не можу і бути не можу , зараз кажу що такий милий класний а як приіже і обніме я скажу не чіпай мене ти планокур і пояну поакати істерику , він казав колись шо вже деколи курив яерез ті ітсерики шоб самому заспокоїтись , бо він не дцмає про рраву а я кожен день обзиваю і говорю про то . Останній тижлень каже шо він живе нормальним життям працює і дійсно зранку до вечора куча роботи , а я сижу і плачу бо трава
Ответ дляLia-7777
Я б казала краще якийсь час перемучитись ,залишити хлопця,ніж потім все життя з розуму сходити от так.Бо життя не легка штука і всяке буває,коло себе потрібно мати надійного чоловіка.Переключіться на щось інше,а то ви ні про що інше не думаєте,як тільки про нього.І знайдіть собі хорошого хлопця,маєте ще купу часу,ви ще молода.З власного досвіду скажу, що ’лучшее средство от любви -новая любовь’.
Ответ дляKsjuVers
Да я розумію і про так звану нову люов думала , пле який би злопець не був навіть в комппнії ( бо я ні з ким не знайомилась) всі лумаю блін вони такв не цікаві , а мій такий рідний і зразу хочеттся його набрати , плюс якшо я когось буду мати він тоже чекатт не буде , цей рік коли секс був пару раз і так не знаю як він не знайошов нікого, а тут знайже якусь а ше як кине курити , злається я собі ніколи того не пробачу , і здається мені шо він ше на зло так би і кинув і був типу де успішними шоб я жаліла , бо коли ми не були разом він дуже акцентував увагу на речах шоб гарно виглядати пахнути бо знає шо мене це цепляє