Кошка Мурка• 29 августа 2021
Qa, тестировщик.Обучение за 5000 в месяц
Нашла обучение за 5т в месяц на 4 месяца. Ментор заявляет, что лучших возьмёт в фирму к себе.
Хороша басня? Или может быть правдой.
(не столица)
Хороша басня? Или может быть правдой.
(не столица)
Нагайна• 30 августа 2021
Ответ дляОтвечаю всем
В айті беруть талановитих аж бігом. І досвід отримати елементарно. Вас просто розвели.
А ну да, сразу видно что вы дальше своего дивана ничего не видите. Айти очень широкое направление и в университете невозможно освоить все, ну спорить с такими как вы только тратить свое время, сейчас все хотят с элементарным опытом, а если без опыта то берут на каких то 15000, никто не будет тратить свое время и деньги и при этом учить
Называйте меня Повелитель• 30 августа 2021
Ответ дляСКИБИДЫШь
поделитесь ссылками плиз
Черкаси:
- в цьому році QA немає
Ці курси дуже популярні і в роботодавців, багато розбирають людей відразу після навчання. Але! щоб пройти треба дуже багато вивчити і знати. Конкуренція там дуже велика. У мене дуже багато там знайомих вчилось
Черкаси, Львів : - у вересні-жовтні знову буде набір
- в цьому році QA немає
хто ще не знає, чи справді сподобається направлення QA , є курси буквально на 2 неділі з домашками і розбором польотів, онлайн - QATestLab. Кращим пропонують роботу у себе, але дуже багато поганих відгуків про компанію, що галера. Зараз уже ввели підпис контракту на 3 річне відпрацювання, якщо ідеш туди працювати. Але курси мені сподобались, коротко саме головне + фідбек по домашці , безкоштовно
СКИБИДЫШь• 30 августа 2021
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
как туда пройти на эти курсы? пару лет назад пробовали три раза семье, попросили знакомого АйТишника - 28 баллов и соррииии
СКИБИДЫШь• 30 августа 2021
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Черкаси:
- в цьому році QA немає
Дякую!
Ответ дляСКИБИДЫШь
у фейсбуці наткнулась на оголошення, туди якраз без тестів, заповнила реєстраційну форму, і все. Це в QATestLab.
Потім за важкістю іде е-креатів, там тестове завдання дома зробити+співбесіда онлайн
ну і гітхаб і спд-юніверсіті, самі престижніші, але і самі важчі, буває 20-50 людей на місце, дивлячись яка спеціальність
СКИБИДЫШь• 30 августа 2021
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
дякую!