m-Alinka• 31 августа 2021

Дівчата, кухня планування.

Дівчата, плануємо місце де буде мийка на кухні.
Плануємо острів і навпроти кухня. Як зручно розташувати мийку, плиту, духовку, посудомийку, мікрохвильовку. Грошей на дизайнера немає(((. А рішення треба на вже ( принаймі те що стосується води і каналізаціі. Довжина 2-2,50.
Є приблизний план від забудовника, але рішення все одно за нами
Ps . Перше наше житло- трохи все спонтанно. Ми абсолютно зелені, тому прошу не судити строго
автор m-Alinka • 31 августа 2021
Сьогодні будучи на місці глянула, щоб мойка була під стіною, а навпроти неї на острові була плита. Чи хтось має таке розв’язання. Ширина проходу між кухнею і островом 1 м

Tania07• 31 августа 2021
Польша?
Басина• 31 августа 2021
Фото нерозбірливе.
Я б, мабуть, не робила плиту і мийку навпроти. Стоїш миєш посуд, а за спиною щось шкварчить... Або я млинці смажу, а чоловік посуд миє - спина до спини...
Ирина К.Л.• 31 августа 2021
На фото ничего не видно. Я бы в острове не делала ни плиту ни мойку. Как представлю эти брызги вокруг. Так фартук протёр и красота. А вокруг острова не представляю даже честно говоря. Но многие делают и им ок, так что ориентируйтесь на свой вкус и свои потребности. Кто-то может кроме бутеров и кофе ничего не готовит, а у кого-то борщи с котлетами ежедневно.
МариеттаV• 31 августа 2021
Ответ дляКомпас Ижевска
1.20 минимальное комфортное для острова
автор m-Alinka • 01 сентября 2021
Ответ дляБасина
Фото нерозбірливе.
Дякую:)
автор m-Alinka • 01 сентября 2021
Ответ дляИрина К.Л.
Плита запроектована в острові- канал вентиляції поряд
автор m-Alinka • 01 сентября 2021
Ответ дляМариеттаV
1.20 минимальное комфортное для острова
О, дякую. 20 см можемо обіграти)