Чики-брык• 17 сентября 2021
Нова пошта. Продукти.
Дівчатка, підскажіть будь ласка чи хтось з вас передає продукти поштою і якщо так,то як.
У дитини день народження, навчається у Києві. Хотіла б зробити їй сюрприз, щось приготувати і переслати. Чула раніше, що передають передачі, але які і як не цікавилася. Тепер вирішила запитати. Чи краще не ризикувати? Хоча є ж багато кондитерів, які навіть торти пересилають, і вже теж цікаво як,бо ж буває посилки такі пім´яті приходять.
Буду вдячна за ваші поради!
Намакушка• 17 сентября 2021
Ответ дляЧики-брык
Можливо посилки позначають, що там продукти?
Продукти- то одне (ковбаса, сало, чай, печиво чи картопля). Але ж ви, я так розумію, хочете торт, який можуть кинуть догори ногами і який перевернеться.
Закажіть в Києві доставкою та оплатіть.
соева-сысоева• 17 сентября 2021
Плюсуюсь к передаче деньгами)) А вообще я кондитерка пересылаю, всё ок. НО! Упаковываю не в коробки, а в картон, чтобы очень плотно было.
Чики-брык
• 17 сентября 2021
Ответ длясоева-сысоева
А что именно вы, автор, планируете отправить почтой?
Хотіла солодку випічку і домашню ковбасу, та буженіну. Я розумію, що можна все купити, але не домашнє.
Чики-брык
• 17 сентября 2021
Ответ длясоева-сысоева
Що саме? Ви пересилаєте печиво чи кекси?
Чики-брык
• 17 сентября 2021
Ответ дляНамакушка
Закажіть в Києві доставкою та оплатіть.
Я не знаю де і в кого.
СкрипяСердцем• 17 сентября 2021
Ответ дляЧики-брык
Отправьте поездом, через проводника.
СкрипяСердцем• 17 сентября 2021
Ответ дляЧики-брык
Я ещё бла бла каром отправляла, спрсите в своём городе.
Дон Пэдро• 17 сентября 2021
Ответ дляЧики-брык
Выпечку можно рулет напр. бисквитный испечь, не особо страшно, что перевернут.
Муроводчица• 17 сентября 2021
Выпечку упаковываю в картон или маленькую коробку, чтоб не помялось. Буженину, колбасу в фальцу. Ну и коробку плотно упаковываю, что места не было и не телепались продукты по коробке. Все прекрасно доходит Новой почтой, вечером отправила, после обеда сын получил
Я такая наивная• 17 сентября 2021
Все хорошо замотали и отправили в коробке.
Ещё есть на олх - доставка бесплатная при оплате мастер кард и детские вещи. Ещё такое делают.
ZaRaZa• 17 сентября 2021
Якщо переживаєте за ковбасу щоб не зіпсувалася, то в супермаркетах (напр. АТБ) продають пакети-холодильники. І до них ще такі картриджи (пластмасові, всередині вода). Картридж в морозильнику заморожуєте. Потім його і ковбасу в такий пакет. І воно холодним доїжджає.
НП набагато зручніше, ніж потягом. У відділенні можна забрати в зручний час, десь неподалік. А до потяга: їдь на вокзал, на певний час (може ще й з пар відпрошуйся), не дай боже спізнитися.
Я вже давно не студент)), але батьки часто передають так домашнє.
Я_канеша_извиняюсь• 17 сентября 2021
Продукты высылают маме ,но так чтоб никто не видел. Киев в Херсонскую обл.
Однажды увидели,с4ащали продукты нельзя,ноя мясо пересылаю,асе хорошо
ВернитеВалеру• 17 сентября 2021
Все крихке пакуйте в тверді коробочки і вже потім в ящичок.
Приготуйте заздлегідь.
Аби був з твердого матеріалу,щоб не пом*явся в дорозі.
Продукти легально можна пересилати,я своїй мамі в село посилала з адресною доставкою-дуже зручно.
Нікуди не треба їхати.
Але швидкопсуючого я не відправляла.
М*ясному нічого не буде-на Київ швидко доставка.
Ви посилку підвозьте якраз до відправки машини від вас.
Маєте утрчнити в відділенні
Приготуйте заздлегідь.
Нікуди не треба їхати.
Але швидкопсуючого я не відправляла.
Маєте утрчнити в відділенні
Чики-брык
• 17 сентября 2021
Ответ дляМуроводчица
Спасибі вам!Так і зробила все
Чики-брык
• 17 сентября 2021
Ответ дляZaRaZa
Дякуууую!
соева-сысоева• 18 сентября 2021
Ответ дляЧики-брык
Пересылаю зефир крафтовый, ’птичье молоко’, фруткейки в шоколаде, украшенные сверху, маршмэллоу, штоллены в сахарной присыпке - всё такое, в принципе, что нужно осторожно пересылать. В Киев, Черновцы, Харьков, Черкассы - из Сумской области доезжало ттт)) на ура.