Ёшки_Матрёшки• 21 сентября 2021
Бюджетні місця. Де подивитись
перелік вузів і спеціальностей з державного замовлення. На сайті не зможу МОН знайти . дякую
Бабка-ежика• 21 сентября 2021
Я думала, кількість бюджетних місць залежить від поданих звявок і щороку різна.
На привозе• 21 сентября 2021
Ответ дляБабка-ежика
Так и есть, каждый год разное колличество бюжетных мест. В этом году бюджетные места были выделены на группы специальностей, а не на каждую отдельно