Доброго дня, хтось може підскаже.
Питання, де взяти довідку, що дитина проживае з батьком, або знаходиться на його утриманні, або склад сїм"ї. Якщо чоловік проживае з дружиною і дітьми, але прописаний в іншому місці, стоїть там на квартиронму обліку. Довідка потрібна в пенсійний фонд для оформлення доплати на дітей. Жекі такої справки вже не дають, ЦНАП теж, в суд ходили, кажуть не дамо бо не мае суті спору.
Надоумте.
Natalka2277• 23 сентября 2021
Якщо ви проживаєте в селищі чи ОТГ, то вуличний депутат дає бумагу з підписами свідків - двох сусідів, де і з ким проживає дитина( якщо з вами, то ви берете такий документ, якщо у батька, то батько) і в селищній раді чи ОТГ мають надати довідку (на підставі документа від вуличного депутата) про місце проживання дитини
Як у місті такі питання вирішуються - не знаю
Ответ дляNatalka2277
В місті, сходить до районного дкпутата?