Обращеница• 25 сентября 2021
Хто розбирається в інстаграм?Що це може бути?
Рік тому зробила сторінку,було вже на днях 3000 і трішки підписників,ніколи участі ніде не приймала,якщо робила рекламу то виключно інстаграм,була бізнес сторінка.2дні тому ні з того ні сього все зникає,більше доступу немаю.Вчора зробила 2 сторінку з іншого телефона,додала пару фото,було 13 підписників мої клієнти яким у вайбері написала назву нової сторінки.Сьогодні від 3 були повідомлення у дірект все ок я їм відписала.І сама вже пишу ще одній людині ще вже получається як 4 повідомлення і лише написала доброго дня як вискакує на екрані блок до 29.09 за повишену активність.Хто розбирається що це таке може бути,коли ніякої активності не було взагалі,3 повідомлення лише
Стопясят раз обсуждала• 25 сентября 2021
покажите скрин - что значит ’нет доступа’ к первой странице
по второй странице - подождите, несколько дней всего
Вареный лук• 25 сентября 2021
Если бизнес-страница, то там было что-то такое, что инста блочит, если первое сообщение от страницы к подписчику. Типа клиент должен писать первым, заинтересоваться товаром/услугой. И типа это чтобы не было спама. Может поэтому заблочили?
ротцвеники• 25 сентября 2021
В первые дни создания страницы лучше вообще сидеть тихо, т,к. алгоритм Инстаграм блокирует автоматом любую активность, т.к. думает, что вы спамер
Обращеница
• 25 сентября 2021
Ответ дляВареный лук
Вони перші писали
Обращеница
• 25 сентября 2021
Ответ дляНафаня Маня
Сколько подписывали людей в час?
Я не підписува нікого,самі підписувались,я на попередній сторінці брала рекламу кілька разів але лише інстаграм