Не будь КакСвета• 03 октября 2021
Спасайте собачницы!!!
У моей крошки грибок на спине! Бакпосев ещё ждем, клеща нет, а вот грибок вет сказала что есть 100 %, ну и видно спина вся в хлопьях
Выписала мыть шампунем дерматолог раз в 5-6 дней и всë
Чумачечая Весна• 03 октября 2021
Ждите бакпосев, думаю назначат и частое мытьё и хлоргексидин и возможно таблетки. Сейчас не назначают потому что не знают что лечить. Не переживайте
Не будь КакСвета
• 03 октября 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
Корюшка себя что провтыкала, длинношерстнная такса, думала дерматит на корм, запустила
Ненька наша• 03 октября 2021
Ответ дляНе будь КакСвета
Та все добре буде.
У нас донька принесла з вулиці кошеня, ніхто не здогадався в вет клініці його лампою посвітити.
А кіт був переносником лишая.
Через тиждень у нас почалася веселуха
У собаки лишай, а в нас тойчик
У доньки лишай
І в мене пару плям, бо я якраз після операції була і імунітет на 0
Три тижні лікувала собаку, доньку вилікувала десь за тиждень
Але постійне миття і дизенфнкуія всього двічі на день я запам’ятала на довго
А кіт був переносником лишая.
Через тиждень у нас почалася веселуха
У собаки лишай, а в нас тойчик
У доньки лишай