Сижуревувшоке• 04 октября 2021

фильм об оффшорах Зеленського вже бачили?

"Фільм анонсований як "розслідування про таємниці офшорного бізнесу президента Зеленського та брудні гроші олігарха Коломойського .Фільм є частиною міжнародного проекту Pandora Papers, пов´язаного з витоком даних про офшорні активи та таємні угоди найбагатших людей світу, включаючи топ-політиків."
Приємного перегляду:
Galina_vinsport• 05 октября 2021
Ответ дляСижуревувшоке
получается что ваш Володька и его 200% - е прокуроры и министры + лепший кореш и дружбан нач. СБУ Бакланофф - ПРОДАЖНЫЕ ШКУРЫыыыыы - БЕРУТ ДЕНЮШКУ!!? Иииииии!! какая неожиданность
где Мой? я за него не голосовала
они все деньги берут.. и Луценко при Порошенко брал.. и т.д... они этим живут.. все
автор Сижуревувшоке • 05 октября 2021
Ответ дляGalina_vinsport
где Мой? я за него не голосовала
не трендите. Повторю то что вам уже писали выше: ’Как только заходит разговор о том, какой Владимир плохой мальчик, так зелупни сразу переводят разговор в русло ’все такие’. Нет. Не все -100% зелёнковское СБУ и ДБР расследовало все позовы против Пороха и что? И ЧТО? - И НИХУ...ничего, короче. Пшик!
Galina_vinsport• 05 октября 2021
Ответ дляСижуревувшоке
Ну, Гардиан тоже врет о Порошенко?
Фея_3уровень• 05 октября 2021
Ответ дляGalina_vinsport
Ну, Гардиан тоже врет о Порошенко?
’Кому що, а курці - просо’.
Порошенко уже в 2016 году обсудили и довели до логичного конца.
А сейчас тема про Владимира, Володю, Вовку, Зеленского. У него нашли офшоры. Ну хватит манипулировать. Выразите же свое мнение относительно нынешнего президента и его аморального поступка.
Я шалунья• 05 октября 2021
Ответ дляGalina_vinsport
где Мой? я за него не голосовала
только Порошенко платит огромные налоги в бюджет, и его предприятие платит людям хорошую зарплату и производит качественную продукцию
Я шалунья• 05 октября 2021
Зеленского ж выбирали за то, что он честный, создал свой бизнес, а оказывается весь его бизнес - это своровать людские деньги из привата
Просериарила молодость• 05 октября 2021
Ответ дляGalina_vinsport
ну, Вы ведь уже большая девочка и должны понимать, что все продается и покупается.. можно быть виновным по 20 делам, но дать достойную денюжку и стать Невиновным
Зеля больше всего мечтал нарыть что-то на Пороха.
И Коломойский тоже.
А они небедные люди, не так ли?
Ну думайте, прежде чем писать
Просериарила молодость• 05 октября 2021
Ответ дляФея_3уровень
’Кому що, а курці - просо’.
Нету мнения.
По тв не рассказали
автор Сижуревувшоке • 05 октября 2021
Ответ дляGalina_vinsport
Ну, Гардиан тоже врет о Порошенко?
’США починає розслідування відмивання грошей через офшори Зеленського.’
автор Сижуревувшоке • 05 октября 2021
Мусорка возле ВР после сбора подписей за отставку Разумкова. Разорванные упаковки от пачек долларов ’слуги’ выкидывали прямо под ноги.
Просто люмпен и большевики. Босота у власти. Конец парламентаризма в Украине - начало диктатуры жадного бydла.
Мудрий нарід, который их привел, выглядит точно так же. Если его допустят к любому корыту - ужрется до потери пульса.
автор Сижуревувшоке • 05 октября 2021
Ну шо, зелупні, епоха бідності скінчилась - починайте грітись дровами
’Місяць назад, коли Нафтогаз та Центрєнерго вже збанкрутували (Центрєнерго навмисно банкротив Коломойський) - ми вже знали, що світла та тепла зимою не буде. Але не гадали, що станеться це прямо зараз:

’В Україні зупинилась половина енергоблоків в наслідок нестачі газу та вугілля. Головну провину єнергетики покладають на кабмін України, який належним чином не забезпечив необхіджну кількість палива. І це лише на початку опалювального сезону.
Згідно з повідомленням, 12 з 23 енергоблоків державної генеруючої компанії ’Центренерго’ станом на 11 годину 5 жовтня не працюють через відсутність палива - вугілля і природного газу.’
Ну шо -ура?, зелупні... жеріть теперь
http://rusjev.net/2021/10/05/v-ukraїni-zupinilas-p...
Galina_vinsport• 05 октября 2021
Ответ дляСижуревувшоке
сливают, значит.. нашли другую кандидатуру, видимо
Реанимация• 06 октября 2021
ну как и ожидалось
автор Сижуревувшоке • 06 октября 2021
Просто факт
В кортеже Зеленского четыре полицейские машины, одна скорая и девять автомобилей сопровождения.
Тогда как в кортеже Байдена всего четыре автомобиля сопровождения. И без скорых)))
Одноклассница• 06 октября 2021
Ответ для vihola
Подивимось.
Бідний електорат в Порошенка і Бойка.
Одні сподіваються на подачки Європи, інші на подачки рашки.
Електорат Зеленського тарифи звісно переживе.
Ви як завжди нахабно брешете. Електорат Порошенко не бідний, то у Зеленського бідний, бо саме електорат Зеленського голосував за зниження тарифів, як і верещав про офшори. А тепер зовсім не соромно писати про офшори Зеленського ’та нічого страшного’.
Одноклассница• 06 октября 2021
Ответ для vihola
Та нічого страшного.
Довкола Порошенка було стільки скандалів і з офшорами в тому числі, а йому все як з гусака вода. Досі носиться з нав’язливою ідеєю стати знов президентом.
Думає, в людей пам’ять, як в рибки дорі.
В нас дуже добра пам´ять. Добре пам´ятаю як ви розказували всім про те, що Зеленський швидко закінчить війну. То що, закінчив? Чи ще треба почекати? Чи може то вже теж ’нічого страшного’. Хто тепер наживається на війні?
Одноклассница• 06 октября 2021
Ответ для vihola
Гірше ніж при Порошенкові?
Не може бути.
Звісно, набагато гірше. Ваші слова нічого не варті. Краще стало тільки у ваших фантазіях, реальність зовсім інша.
Одноклассница• 06 октября 2021
Ответ для vihola
Не бачу сенсу тут надриватись.
Рейтинг Зеленського який був в 2019-му, такий залишився.
На відміну від рейтингу сивочолого, який з 54% обвалився до 17 за рік, а за 5 років до 6%.
Він вже ніколи не випливе, сам себе потопив.
Ще сили на нього витрачати, навіщо.
В Зеленського все добре.
Про ці офшори через 3 дні всі забудуть, теж мені новина.
Хіба порохоботи потішились.
Чітко по методичці пишете - ’офшори Зеленського то не новина, скоро про них всі забудуть’. Про рейтинг Зеленського на рівні 2019 це взагалі треш. Це ж зовсім совісті немає так нахабно брехати.
vihola• 06 октября 2021
Ответ дляОдноклассница
Тьотя, заспокойтесь.
Проспали тему?
Прискакали на третій день, накинулись на мене і не можете спинитись?

Всі знали про офшори Зеленського ще до виборів, так що мимо).
vihola• 06 октября 2021
Ответ дляОдноклассница
Так, рейтинг як був +-30%, таким і залишився.

«В умовному другому турі виборів, чинний Президент Зеленський переміг би Петра Порошенка чи Юрія Бойка. У парі Зеленський/Порошенко розподіл голосів становив би 60/40%. У парі Зеленський/Бойко, така перевага була би ще відчутніша і становила би 74/26%. При цьому, є певні регіональні особливості. Порошенко зумів би перемогти Зеленського на Заході, але нищівно програв би на Півдні. Бойко, у свою чергу, зумів би перемогти Зеленського на Сході, але зазнав би нищівної поразки в Центрі та на Заході»

Тобто якщо завтра вибори, в Зеленського буде той самий результат в другому турі.
60% в парі з Порошенком і 74% в парі з Бойком.

https://dif.org.ua/article/reytingi-i-napryamok?fb...

Так що не брешіть, як завжди).
vihola• 06 октября 2021
Ответ дляОдноклассница
І в мене дуже хороша пам’ять.
Пам’ятаю завершення атр за лічені години, долар по 10 і 1000 грн в день кожному солдату.
Крім того ще 180 невиконаних обіцянок.

https://www.slovoidilo.ua/persony/poroshenko-petro...

Війна не закінчилась.
Але яке не яке перемир’я триває.
При тому, що Порошенко закликав в квітні йти в наступ.
Коли на кордоні 120 тисяч озброєних росіян стояло.
От було б «весело».
vihola• 06 октября 2021
Ответ дляОдноклассница
В кого в нас? Вас там багато під цим аккаунтом?)
автор Сижуревувшоке • 06 октября 2021
Ответ для vihola
І в мене дуже хороша пам’ять.
Крім того ще 180 невиконаних обіцянок.

Війна не закінчилась.
Але яке не яке перемир’я триває.
От було б «весело».
Я не вижу тут никакого перемирия -это фикция зелёнского. Пиар. Фарс. как и всё что он делает.
Хронику смотрите:
https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_1.html
и тут:
https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_86.htm...
а еще вот это: ’’Представитель пророссийских боевиков Ходаковский не стесняясь говорит, что в случае наступления украинской армии террористы будут прятаться в жилом секторе за спинами мирных жителей. Потому что ’в 2014 эта тактика себя оправдала’
’’ https://t.me/c/1343206637/422
Перемирие ВООБЩЕ не от зелёнского зависит. Псть не пиндит
vihola• 06 октября 2021
Ответ дляСижуревувшоке
Хронику смотрите:
и тут:
’’ https://t.me/c/1343206637/422
Зеленський не йде у наступ, не відповідає на провокації.
На що вони з нетерпінням чекають.
При Порошенкові не тільки захищались.
Так що залежить, ще й як.
При Порошенкові Донбас в підвалах сидів, діти гинули.
Люди гинули тисячами.
Зараз такого нема.
автор Сижуревувшоке • 06 октября 2021
Ответ для vihola
На що вони з нетерпінням чекають.
При Порошенкові не тільки захищались.
Так що залежить, ще й як.
Люди гинули тисячами.
Зараз такого нема.
а при зелёнском запреты на ответный обстрел, и поэтому их снайпера наших отстреливают как зайцев. и безнаказанно.
vihola• 06 октября 2021
Ответ дляСижуревувшоке
Ці люди свідомо туди пішли, зважуючи ризики.
А не так, як Порошенко погнав кого зловив, голоими босими в шкільних автобусах в атаку на м’ясо.
Наші зараз також відповідають.
Але не так як при сивочолому.
Прилетіло з лікарні, школи, багатоповерхівки.
Туди ж полетіло у відповідь.
автор Сижуревувшоке • 06 октября 2021
Ответ для vihola
Наші зараз також відповідають.
Але не так як при сивочолому.
Туди ж полетіло у відповідь.
’...голими босими’ - прям распятым мальчиком в трусиках потянуло как-то... методичек зелёнковских перечитали?
vihola• 06 октября 2021
Ответ дляСижуревувшоке
Давайте сюди ці методички, якщо ви їх читали, звіримо.
Бо схоже, інших аргументів нема.
автор Сижуревувшоке • 06 октября 2021
Ответ для vihola
Бо схоже, інших аргументів нема.
Да вам бесполезны любые аргументы Вы же вона что написали - что типа при зелёнском люди прям резко стали свидомыми в армию идти, а вот при Порохе они все несвидомыми были, и что мол Порох прям руками их ловил на улице и прямо сам (предстаялетекакойкошмар) прямо сам их по автобусам и распихивал. Да не простым автобусам. А школьным! ЕдридМадрид!
vihola• 06 октября 2021
Ответ дляСижуревувшоке
6 хвиль примусових мобілізацій.
Армію годували і одягали волонтери.