МУСЯкомарова• 05 октября 2021

Що це за гриб?

Допоможіть зрозуміти, який це гриб? Дякую!
птицаворона• 05 октября 2021
Ребят, ну какая бледная поганка, шампиньон это)
У поганки утолщение снизу, она как из яйца растет и цвет пластин совершенно другой.
Впрочем, автор, я не рекомендую вам употреблять лесные шампиньоны в пищу - среди них есть один ядовитый, шампиньон желтокожий, который убить не убьет, но серьезное расстройство спровоцировать может.
Коварная Зая• 05 октября 2021
Ответ дляМУСЯкомарова
В інтернеті бліді поганки зеленувату шапочку мають і взагалі вони на вигляд інші.
Пару дней назад смотрела видео где девушка рассказывала как отравились бледной поганкой. Грибы насобирали опытные грибники, были уверены, что это шампиньоны. Ели 3 взрослых и девочка11 лет. Девочка не выжила.
Слухи-руки не распускаю• 05 октября 2021
Ответ дляЖена аллигатора
потому что для грибницы нет значения - вырывать гриб или срезать. Можно и так, и так.
Просто нужно не вырывать гриб, а аккуратно выкручивать, прикрывая потом почвой грибницу.

Грибница - это как яблоня. А грибы - это как яблоки на яблоне.
Соглашусь.
Ибо я в лес за своими грибами, как на грядки хожу.)
Яйцеголовая• 05 октября 2021
Это шампиньон.
Пиу!Пиу!• 05 октября 2021
Это шампиньоны. Приложение PictureThis со мной согласно.
Но также я согласна и с тем, что грибы лучше есть те, что из магазина, или не вызывают сомнений ни внешним видом, ни местом произростания. Типа белых грибов в Карпатах:)
13чудоСВЕТА• 05 октября 2021
Ответ дляРусская Богатырша
Вы шутите? Это же бледная поганка!
Вы- так точно шутите.Вы бледную поганку видели вообще?
Почемучечка• 05 октября 2021
Господи, это шампиньоны!
Почемучечка• 05 октября 2021
Ответ дляSamostoyatelnaya
Я грибник з дитинства, але невже так хочеться тих грибів, що готові збирати все підряд?
Раз вы опытный грибник, почему шампиньоны не узнаете?)
Под пытками• 05 октября 2021
Ответ дляМУСЯкомарова
Це один і той самий гриб. Точніше, з однієї грибниці
Це шампіньйон. Але вони також бувають отруйні. Хоч цей і виглядає їстівним, та я б на вашому місці не ризикувала. Не варте воно того
Под пытками• 05 октября 2021
Ответ дляМейк-ап форева
Ну... Вы или сами думайте или других спрашивайте..
Це не бліда поганка. В блідої ніжка ди низу розширюється й виростає з так званого яйця. Колір пластинок білий або з жовтим відтінком. Й сама шапинка також віддає жовтим чи зеленим.
Та окрім неї є багато отруйних грибів. Особливо обережними потрібнно бути з пластинчатими.
Samostoyatelnaya• 05 октября 2021
Ответ дляПочемучечка
Та я бачу печерицю, але, якщо чесно, я не сторонник всіх підряд грибів.
Я беру маслюки, білий, польський і опеньки. У мене є знайома, вона любить все, я стрємаюсь😆
автор МУСЯкомарова • 05 октября 2021
Дякую за відповіді.
Насправді, я боюся грибів. Тому ніколи б не ризикнула їх їсти.
Всього лиш цікавість, що це за гриб.
І дуже не хочу, щоб вони росли. Я так над тими клумбами працюю, самі бачите, що нічого не виходить. Намагаюся зберегти ті рослини, що є, посадити ті, що мені подобаються, але бачу такий підхід результату не дає.
Все захаращено, негарно, а тут ще й гриби.
Я собі уявила, як виглядатиме, коли гриби ’вистрілять’ та почорніють, і швидко їх всі вирвала.
Якби хто порадив, як пошкодити таку грибницю, була б вдячна. Там поруч велика ялина, весною я мульчувала квіти, напевно грибниці подобається рости серед хвої та мульчі.
Трынди-брынди• 05 октября 2021
Ответ дляМУСЯкомарова
Тут ваша ’вихована людина’ розкрилася наповну.
Автор,ну вы же знаете ,что это шампиньоны))
Радостина• 05 октября 2021
Ответ дляМУСЯкомарова
Назбирала вчора
Вот объясните мне, на кой ляд вы собираете грибы, которых не знаете? Первое и главное правило грибника: если сомневаешься, то не берёшь.
Радостина• 05 октября 2021
Ответ дляМУСЯкомарова
Дякую за відповіді.
Всього лиш цікавість, що це за гриб.
Прошу прощения, я выше уже прочитала и про грибницу, и про выбросили.
оксюморон• 05 октября 2021
Ответ дляРусская Богатырша
Вы шутите? Это же бледная поганка!
Это шампиньон.
оксюморон• 05 октября 2021
Ответ дляМУСЯкомарова
Назбирала вчора
Это шампиньон. Бледная поганка всегда имеет легкий зеленоватый отлив с желтинкой.
оксюморон• 05 октября 2021
Ответ дляМУСЯкомарова
Я їх просто забрала, щоб не дратували мене і викинула.
Не їм я їх.
Просто хотіла знати, що то таке, щоб почати шукати як виводити, а тут вже почалося.
Люди наоборот их пытаются развести.
sunshine95• 05 октября 2021
Печериця
Булькаю• 05 октября 2021
Ответ дляРусская Богатырша
Вы шутите? Это же бледная поганка!
хосподя, не позорились бы хоть. Это обычный шампиньйон, лесной. Для развития и чтобы не советовали вам жевать, погуглите, как выглядитьледная поганка.
Булькаю• 05 октября 2021
Ответ дляРусская Богатырша
Ядовитый гриб!
еще одна ЫксперДица)))))
Булькаю• 05 октября 2021
Ответ дляМУСЯкомарова
Не думаю, що бліді поганки так виглядають
Автор, вона ж пахнет печерицею, там аромат - куди тим тепличним
Бліда погане зовсім інша
Булькаю• 05 октября 2021
Ответ дляМУСЯкомарова
Це - звичайна печериця або, по-панЬському і по-модннЬому, шампіньйон)
Булькаю• 05 октября 2021
Ответ дляМУСЯкомарова
Мені теж цікаво, що це у мене в квітнику виросло.
Я усі викинула, ще учора. Я не з тих, хто їсть гриби, зібрані не з полиці магазину.
У вас грибниця шампіньйонів.
Булькаю• 05 октября 2021
Ответ дляфан L.O.S.T.
Це бліда поганка!! Категорично не вздумайте їсти.

НІКОЛИ НЕ БЕРІТЬ ГРИБИ У ЛІСІ, ЯКЩО НЕ ВПЕВНЕНІ І НЕ ЗНАЄТЕ, ЩО ВІН ЇСТІВНИЙ!!!
Не позортесь, у блідої поганки при корені капсула і пластини знизу не мають такого забарвлення
Булькаю• 05 октября 2021
Ответ дляМУСЯкомарова
Назбирала вчора
Булькаю• 05 октября 2021
Ответ дляПоэтеСССа
Нашла. По центру молодая бледная поганка

’Плодовое тело у поганки представлено шляпкой и ножкой, однако в молодом возрасте напоминает яйцо и целиком закрыто плёнкой. ’
https://zelenyjmir.ru/blednaya-poganka/
а головне, як впевнено)))))
Булькаю• 05 октября 2021
Ответ дляфан L.O.S.T.
Жіночко, я з Полісся, гриби збираємо щороку в лісі зі школи, я їх знаю багато. І на фото отруйний гриб.
Хочете їсти і спробувати, то пробуйте, але дітям не смійте давати. Бо через дурну матір, ще кого потруєте.

П.с: якщо Ви така розумна і знаєте, що це не гтруйни, і тут сплрите зі всімв, то навіщо тему створили???
То ви так виросли і тск збирали, що не можете печерицю від блідої поганки відрізнити
Булькаю• 05 октября 2021
Ответ дляиз желе я
Це лісова печериця)))
Поганка має потовщення знизу
І нк тільки, вона ще має капсулу і не пахне печерицями)
Булькаю• 05 октября 2021
Ответ дляМейк-ап форева
Не люблю спорить с дураками...
А зачем вы сами с собой спорите? может, попробуйте от зеркала отойти?