жижифреймут• 05 октября 2021
38-42 милые советчицы покажите свои фотографии
АгатаХристя• 26 октября 2021
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Зачем вам холодильник, если в доме холодно?
погреб есть еще
И.О. человека• 26 октября 2021
Ответ дляжижифреймут
В Кременец проезд 160 грн там и биржа и больница. И соц служба. Вроде там.
На такси?
Платье Длинное бальное• 26 октября 2021
Ответ дляжижифреймут
Три слоя итальянские тонкие,такие не сделаешь. Ребенка я разбаловала,теперь не понимает что сейчас ничего не имеем. Раньше было иначе. Но ничего думаю восстановлюсь в скором будущем
Вы же с 16 года не работаете, откуда деньги брали на баловство ребенка? Вот хочу сложить пазл и не могу, хоть убей. Все ответы противоречат друг другу.
Зашла на 5минут• 26 октября 2021
Ответ дляБиблиотекарь
Извините. Точно, не подумала. Всё дело в Лавре.
Хм. Тогда почему не при храме?
ТАм везде своя мафия, куда пустили, туда и ездит.
АгатаХристя• 26 октября 2021
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Ляяя...
и таки она победила, это самое молодое фото
И.О. человека• 26 октября 2021
Ответ дляСвета С Приветом
Люди, не вірте цій особі. Вона спочатку як, взагалі, з´явилася ця тема просила подивитися мене на картах, чи вибереться вона із своєї ситуації.
Все почалося із тієї величезної теми, де я спитала, Людмила, а де подівся ваш співмешканець, той, що не батько вашої дитини? В темі вона нічого не відповіла, а от в особисті швидко настрочила. Звідки ви взяли, що ви таке пишите. А потім, ну ви ж бачете, що зараз (підкреслюю зараз) біля мене вже нікого немає. Я самотня з донькою в котиками.
До речі, це я перша сказала про співмешканця, який був і який був молодший за неї (а от це вже не точно) в подальшому цю інформацію підтверджували жителі села.
Вона так заперечувала, так заперечувала, аж попросила на картах подивитися, що там далі їх чекає, чи вирішить свої вона проблеми. На що я їй відмовила. Все. Кілька разів написала, що наш діалог вже завершено.
Як я і обіцяла, я коректно вийшла із топової теми тоді. Зникла і все. Але ж вгараздило мене написати відкрито в іншій темі, вже за кілька днів, щоб не чіпали Людмилу, бо вона сама не розуміє, що пише. Типу знущатися над хворою людиною не гоже. Так вона мені почала писати в особисті, що чому я чи не в кожній темі її згадую. Ви можете подивитися самі скільки тут моїх повідомлень))))) І що мене залишилося жити всього 5 років. Щоб я добре думала над тим, що пишу.
Ааа, так это вы и есть та самая пресловутая гадалка на таро.
Зашла на 5минут• 26 октября 2021
Ответ для vihola
Ви взагалі не зрозуміли про що той допис. Не треба мені доводити що деякі українські селяни все палять.
І пластик і поліетилен.
А що не горить, вивозять у ліс.
Нема чим пишатись, якщо нема смітників в селі.
І пластик і поліетилен.
А що не горить, вивозять у ліс.
Ви така поборниця екології з доходом думаю тис під 100, може і вище. От ви скажіть ви свої замолвення в звичайні пакети пакуєте чи в екологічні, біо-розкладні. Поборником екології з доходом вище 3 тис баксів бути легко, а от спробуйте з доходом в 100 доларів так міркувати.
АгатаХристя• 26 октября 2021
Ответ дляСвета С Приветом
Скоро_вчера• 26 октября 2021
А от мені цікаво, існують люди, що вірять у ці байки про город? В нас вранці о 6 годині було -4. Розсаді полуниці після посадки треба вкорінитися, її саджають в серпні-вересні, щоб ще вночі не було приморозків і була достатня температура. Зараз листя падає з дерев, тобто природа вже завмирає і нічого не розвивається. Хтось щось на городі робить? Що? Колупає мерзлу землю рано вранці? В нас люди тільки листя гребують в такий період. Часник-цибуля вже в землі. Зима на носі.
АгатаХристя• 26 октября 2021
Ответ дляСижуревувшоке
да кончено она почернеет. ночью приморозки
Бутылка Кифира• 26 октября 2021
Ответ для vihola
І пластик і поліетилен.
А що не горить, вивозять у ліс.
І пластик і поліетилен.
А що не горить, вивозять у ліс.
Вы как и Люда, отвечаете не на пост, а как бог на душу положит. Всё я прекрасно поняла.
И.О. человека• 26 октября 2021
Ответ длядЫнька
А как поняли, что Людмила?
Она сама здесь в разговоре с Вихолой призналась, а потом открыто стала писать.
Так вы ж у нее и спрашиваете. На ник посмотрите - семейный магазин стандарт. Это и есть Людмила.
И.О. человека• 26 октября 2021
Ответ дляСКИБИДЫШь
Людмила выпытывает у девочек секреты, как в 39 выглядеть на 32

Наоборот, это ведь ей дали на вид 32 года))
Скоро_вчера• 26 октября 2021
Ответ дляАгатаХристя
Але ж пишеться це все з розрахунку, що хтось в це повірить і грошенят підкине на розсаду й добрива
. Людо, немає дурних- українці знають, як на землі працювати
Ответ дляЗашла на 5минут
Ви постійно з мене ліпите як не патріота, то благодійницю, а потім публічно розчаровуєтесь.
Я не поборниця екології, мене здивувало що поборники справедливості, не звернули уваги на такий момент і не поцікавились чому в селі все палять і нема смітників. Село не бідне, з нічним клубом, супермаркетами, шикарною як для села перукарнею, плантаціями, тому не треба їм по 100$ на хату виділяти.
Бо знову ця сама волинка про мандаринку. Тут заможні і хазяйновиті, тут вже пів вареника доїдають.
Манька Галченок• 26 октября 2021
Ответ дляСтриптизерка
Купите цыплят весной, вырастите и будет мясо
Та ну, представляете сколько это свитеров надо будет?
АгатаХристя• 26 октября 2021
Ответ дляСтриптизерка
ага потом на корм ей собирать будем.
кстати, Люда! там в селе есть водоем? как насчет рыбалки?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 26 октября 2021
Ответ дляАгатаХристя
У человека кукуха съехала
Зашла на 5минут• 26 октября 2021
Ответ для vihola
Та ні ви не патріот. С. Петлюра писав: ’Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди’. Ну власне я саме такий висновок зробила з того, що ви писали про захист України. З приводу розчарування, то ви мені ніхто, щоб я у вас розчаровувалась.
Даруйте, мушу працювати.
Зашла на 5минут• 26 октября 2021
Ответ для vihola
Я пишу як мінімум про пенсіонерів. Моя мама вчителем за все життя, вищої категорії напрацювала на пенсію в 2200 грн. Навіть і 100 доларів немає.
Ответ дляЗашла на 5минут
Допоможіть своїй мамі матеріально, замість тут час марнувати на бруд і плітки. Вивіз сміття в селі за місяць 120 грн. раз у тиждень.
Зашла на 5минут• 26 октября 2021
Ответ для vihola
Якщо дохід навіть 10 тис не сім’ю то це не мало. Не всі будуть згодні за це платити.
Зашла на 5минут• 26 октября 2021
Ответ для vihola
Я тут розважаюсь і відпочиваю від буденності, в цій темі
Просто звязда• 26 октября 2021
Ответ дляГордая_птичка
Фото месячной давности - 44 года ))
Вы хороша!
Стильная штучка• 26 октября 2021
Ответ дляЗашла на 5минут
Вище писали, що якщо ромські діти, тощо вони не діти а фуфуфу, типу ми такі погані, а вже не переносите! Вище також писали що переїхалиб в Росію але це не можливо. Слухайте одне питання, у вас емоції взагалі до інших людей є, є поняття співчуття? Просто у вас або соціопатія яскраво виражена або пробачте шизофренія. Не хочу вас образити, вам з цим жити.
Вот и я о том