ОноВамнадо• 06 октября 2021
Страшна трагедія розігралася на Закарпатті. У селі Паладь-Комарівці під Ужгородом 34-річний вітчим до смерті забив 10-річну падчерку.
При цьому рідна мати дівчинки не тільки не захистила її, вона навіть не надала їй допомоги. Очевидці кажуть, що дівчинку в родині постійно жорстоко били, в цьому брала участь і рідна мати. Тепер соціальна служба забрала у неї дітей, проте мати хоче їх повернути
Дівчинка боялася побоїв вітчима
У селі Паладь-Комарівці тільки і говорять про трагедію. Щоправда, розповідати подробиці журналістам не дуже хочуть. Справа в тому, що половина населеного пункту давно боялася Сергія Давидова, вітчима вбитої 10-річної Маї.
"Коли він випивав, то був дуже агресивний. Приблизно півтора року тому в нього стався конфлікт біля бару з одним із місцевих жителів, якого Сергій обізвав. Вони побилися. То він ще й до суду подав на того хлопця", – розповів один із місцевих жителів.
Але більше за все від Сергія діставалося його падчерці Маї. Він міг бити її за що завгодно. За те, що вчасно не замела в будинку, не помила посуд, не нагодувала кроликів, не поміняла молодшій дитині памперс. Били її кулаками, армійським ременем.
Причому мати дівчинки, 37-річна Наталія, ще й допомагала вітчиму карати дочку. Оточенню Сергій завжди говорив, що він дітей не чіпає, а б´є їх сама Наталя.
"Насправді це не зовсім так. Агресором у домі був він. А вона говорила, що боялася його, тому не заперечувала і сама брала участь у побоях. Але сильно не била, нібито вдавала", – розповів один із жителів села.
Дівчинка виконувала всю роботу в будинку. Місцеві розповідають, що Мая ходила в магазин за продуктами, доглядала за молодшими братами і сестрами. Сергій із Наталією могли серед ночі кудись поїхати, а за старшу залишали Маю, якій вранці ще потрібно було йти в школу.
Мая не раз утікала з дому через побої. Вона так боялася вітчима, що навіть коли у неї випадково втік кролик, то вона просто від страху кинулася навтьоки. Місцевий пастух розповідав, що одного разу дівчинка втекла з дому навіть без взуття. Боса бігала по свіжоскошеній траві в полі. Сама трава була гостра після косовиці, але навіть це не зупиняло дитину.
Бив Сергій і Наталю. Бив так, що вона теж тікала з дому і ховалася у сусідів. А він шукав її по селу і погрожував перерізати собі вени. Однак писати заяву в поліцію на домашнього насильника Наталя не хотіла.
Чому Наталя так поводилася? Жінка запевняла, що дуже любить свого чоловіка, тому перечити йому або скаржитися на нього в поліцію вона не буде. Називала його завжди "мій лапулічка, коханий".
Навіть на своїй сторінці в соцмережі в його день народження вона писала: "Ти людина, якою я не просто дорожу – я тобою в буквальному сенсі живу і дихаю. Ти коханий, ти єдиний, ти надійний і вірний. Я бажаю тобі, коханий мій, щоб над твоєю головою ніколи не збиралися хмари. Нехай тільки сонце над тобою світить, показуючи правильні шляхи, щоб ти міг по них без перешкод та завад до свого успіху йти. Бажаю тобі завжди залишатися таким, як ти є, адже ти мій коханий чоловік і найулюбленіший тато на світі. З днем народження, лапулічка", – написала Наталя.
Вітчим і мати жорстоко били дівчинку армійським ременем за будь-яку провину.
Побив колишнього чоловіка Наталії
У Наталії було шестеро дітей. Старшій уже 18 років, але з матір´ю вона не живе. Далі за старшинством ішла Мая. Був і хлопчик, який помер ще в дитинстві. Залишилася 5-річна Ніка, вона також доводиться падчеркою Сергію.
Його рідними дітьми є двоє молодших – однорічний Максим та дівчинка, якій всього два тижні.
Із Сергієм жінка познайомилася через інтернет. Вони листувалися, потім він приїхав до неї, і вони стали жити разом. Сам він із Нікополя, звідки втік, оскільки жорстоко побив свою співмешканку, його розшукувала поліція.
А раніше Сергій сидів у в´язниці за вбивство.
Колишніх чоловіків і батьків дітей Наталії Сергій у будинок не впускав. Одного разу до них прийшов батько Маї, Ігор, щоб перевірити, як живе його дочка. Однак ворота йому ніхто не відкрив. Тоді батько переліз через паркан, що дуже розлютило Сергія. Він жорстоко побив Ігоря, навіть топив його в калюжі, а Наталя все знімала на телефон.
Поліція затримала вбивцю дитини
Мати не захистила доньку
У п´ятницю, 1 жовтня, соціальні служби повинні були забрати Ніку і Маю із сім´ї, оскільки родичі дітей написали заяви про те, що з ними в сім´ї жорстоко поводяться. Але з якоїсь причини служби не приїхали.
Однак про це дізнався Сергій. Це викликало у нього лють. У суботу, 2 жовтня, він знову пиячив. Розмова зайшла про Маю. Це розлютило вітчима, і він почав жорстоко бити дівчинку. Бив усім, що потрапляло під руку, навіть дерев´яною палицею. Наталя не захищала дитину.
Пізніше вона виправдовувалася, говорила, що боялася гніву чоловіка. І коли побита до півсмерті дівчинка заснула в ліжку, вона навіть не підійшла до неї, щоб подивитися, що з дитиною. А вранці вони вже побачили мертве тіло. Тільки тоді подзвонили в поліцію.
Поліція відкрила справу і проти матері
Зараз Наталі в селі не видно, кажуть, вона ховається у когось із родичів. Дітей вилучили соцслужби і відправили до лікарні. Після цього їх переведуть до дитячого приймальника і вирішуватимуть питання про позбавлення батьківських прав матер
У поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 115 КК України – умисне вбивство дитини. Суд найближчим часом має обрати Сергію Давидову запобіжний захід. Йому загрожує строк від 10 до 15 років позбавлення волі.
Також поліція відкрила провадження за ч. 3 ст. 135 КК України – залишення без допомоги, що призвело до смерті людини. В межах цієї справи буде дано оцінку діям матері дівчинки.
Дівчинка боялася побоїв вітчима
Побив колишнього чоловіка Наталії
Поліція затримала вбивцю дитини
Мати не захистила доньку
Поліція відкрила справу і проти матері
Карусель-весель• 06 октября 2021
Ответ дляТетя из министерства
За убийство ребенка он с зоны не выйдет, там убийц детей жестко наказывают.
Да нет уже такого. Спокойно сидят и насильники, и убийцы.
ДА да да• 06 октября 2021
Ответ дляЛисАпедная
а где же соцслужбы, слепоглухонемые, да? типа должны были приехать, но увы и ах?
да и соседи могли бы пару раз накостылять, авось бы притих.
история жуткая.
Это все наше дебильное государство с нерабочими и гуманными законами и кучей распиздяев на госслужбе. Чтобы люди не боялись заявлять на преступников, должна быть реакция по первому звонку. Должны давать приличную взбучку даже за то, что притонулся к другому человеку, особенно слабому ребенку. А у нас наказания несоизмеримы с издевательствами, которым подвевергаются жертвы. Ну почему дают всего 10-15 лет за убийство? Ребенка лишили жизни, не вернуть. Конечно, эти маргиналы ничего не боятся.
МеняАЖтрусит• 06 октября 2021
Ответ дляШирли-Мырли
алкоголь зло...
при чем тут штаны?
При том, что еб@нутая, штаны важнее детей
Мамзелькин• 06 октября 2021
Карусель-весель• 06 октября 2021
Ответ дляТетя из министерства
Все таки есть споаведливость...
Да какая справедливость. Заплатили скорее всего. Все время пишут про повторные преступления убийц и насильников детей. Отсидели, вышли и дальше делают что хотят.
ПешитеБесАшипок• 06 октября 2021
Ответ дляemerald_88
Предполагаю, что и она его боялась больше, а не любила.
Удивляет, как она пишет: во-первых, без ошибок, во-вторых, слог красивый, не складывается картина.
Ошибки есть,но текст хороший да,вообще удивлена,дом вроде хороший,дети ухожены,по описанию настроена была увидеть другое..
Кукуша• 06 октября 2021
Ответ дляМЧСница
И трахать его, чтобы свиданку давали чаще.
та хотелось бьі надеяться, что трахать его будут, но не она.
а за такое, думаю, будут
ДА да да• 06 октября 2021
Ответ дляМатрёна
самое ужасное на свете,когда мать предаёт своего ребёнка. мне кажется это какое-то психическое расстройство,иначе не объяснить. любовь к собственному ребенку сильнее инстинкта самосохранения у нормальных людей
По психологии читала, что не все матери любят своих детей. И это даже не отклонение(
Планшетница• 06 октября 2021
Ответ дляОноВамнадо
Это же село, там мужик нужен в хозяйстве а то что он убийца и тиран это так, мелочь.
Да я и в городе вижу случаи, одна мысль- бабы дуры.
Сколько_мне_лет?• 06 октября 2021
Даже читать не буду эту простынь
И так понятно что это трагедия
Автор надо замуж выходить ,имея мозги тогда и трагедий не будет
И так понятно что это трагедия
Маманя• 06 октября 2021
Ответ дляОноВамнадо
Трагедия из за штанов,которые притащила самка к детям, я на вас даже не обижаюсь, живите без бана
Там самка не жертва ни разу, а соучастница преступления.
Кого вы именуете любителями штанов? Детоубийц? Очень странное определение. Да чего уж, откровенно глупое.
Маманя• 06 октября 2021
Ответ дляЛиса Патрикевна
Это у автора сложности с восприятием мира
Но она не понимает этого.
Так что вы мягко написали.
кнопкодав• 06 октября 2021
Ответ дляКусочек Сыра
На фото девочка почти подросток в обтянутых брючках.
Цыгане вряд ли так одеваются.
Сейчас одеваются, прошли времена юбок до пола.
Скользкая• 06 октября 2021
по фото видно что он жестокий грубый.очень тяжелый низ,губы.страшно.я боюсь таких.с таким не до шуток.надо спасть жизнь.как жаль что некому было заступиться,ведь есть же смелые и сильные еще мужики на свете..
ее посадить.детей забрать.ему максимально светит а лучше бы пожизненно..
ДА да да• 06 октября 2021
Ответ дляШирли-Мырли
два алкоголика - что тут обсуждать...
Это не алкоголь, а сами люди такие. Водка просто срывает им тормоза. У меня дядька законченый алкаш, никогда никого пальщем не тронул. Реально добрый и вечелый хоть трезвый, хоть пьяный.
Файна_зупка• 06 октября 2021
Ответ дляМаманя
А как ее назвать,если притащила его в дом к детям,и родила ещё двоих ?
Ей, извините,повылазило ? Она не видела что оно за чмо ? Хотя...если пишет ему такие поздравления,то все с ней понятно.
По фиг ей на всех,и на детей в первую очередь. У нее ж любофф.
Вот реально не понимаю - зачем те выплаты на детей ? Нормальная семья очень крепко подумает о количестве детей. А вот такое- рожают ,пока рожалка работает. Бо деньги ж дают.
Накрыло-не отпускает• 06 октября 2021
Ответ дляЛиса Патрикевна
Все правильно автор поняла
Недомать дорожила штанами с рюмахой в руках
Ей приятней было думать что дочь плохая и требует мужского воспитания
А вот что он плохой,это ей не приятно было даже допускать
Коробка с карандашандрами• 06 октября 2021
И эта недомать его еще жалеть будет .
Передачки будет возить и верно ждать урода из тюрмы.
Аж душаболит за девочку.
кнопкодав• 06 октября 2021
Ответ дляЯ не на долго
Им же должен жаловаться кто-то,чтоб могли прийти с проверкой. Соседи,школа -молчали,хоть и знали.
Ой, в нашей стране жаловаться.. В соседнем подъезде живёт семья, 5 детей, он сидел, не работает, живут неизвестно на что, у них газ откоючнден за неуплату, но он сам подключается, на просьбы к газовщикам проверить, так как могут взорвать дом, ответили, мы не можем этого сделать, у них же отключено.. Пишите заявление, регистрируйтесь с указанием фамилий. . А все жить хотят, мало ли что он потом сделает
Гладковыбритый шишун• 06 октября 2021
Ответ дляТетя из министерства
да никого уже там не наказывают, хватит писать эту чепуху.
парИла я парИла• 06 октября 2021
Жалко дитину(
Але в таких сім´ях, часто, це норма.
Раніше коли в кожній, навіть, сільській школі не було психолога, мої батьки вечорами ходили для проведення бесід з такими мамаШами і вітчимами. І це був триндєц, мами які ставали на сторону чоловіків, чоловіки які морили пасинків голодом. Мій папа домовлявся в їдальні і дітей кормили безкоштовно обідом (хоча він і зараз у них коштує 5 грн, а тоді була гривня і тієї не давали), а потім просили зайти після уроків в їдальню повторно і кормили ще раз.
Дівчина яка втекла в інший район від такого ж вітчима і він на серйозі вважав і заявляв, що це учителька винна.
Мама мені тоді казала, що своїх дітей потрібно любить, якби оті мами любили дітей то такого не було б. А так скільки років пройшло, а нічого не міняється
Але в таких сім´ях, часто, це норма.
Миссис Буркул• 06 октября 2021
У меня мурашке по коже от прочитанного. Бедный ребенок, царство небесное ангелочку.
Увы, у нее матери не было, это не мать! Ну почему нет смертной казни у нас, обоих вешать!
Выступаю Я.• 06 октября 2021
Маргиналы были и будут
Другой вопрос,что нужно принудительно стерилизовать неблагонадежную прослойку общества
Сегодня не целуюсь• 06 октября 2021
Ответ дляМамзелькин
В новостях вчера показывали.
Тут живут? Или это магазин?
ДА да да• 06 октября 2021
Ответ дляВот Она Я
За такий злочин не дадуть 3 навіть в нашій країні, навіть з вправним адвокатом. Сумніваюсь, що у нього буде гарний адвокат. Хоча хто зна, що там у нього за рідня.
Имеется ввиду не за убисйство, а избиение ребенка 3 года.
НЛОша• 06 октября 2021
Мать нужно как соучастницу привлечь и так же срок дать. Детей жаль, никому не нужны…
Миссис Буркул• 06 октября 2021
Ответ дляНе пью, не курю
Как должно чесаться между ног, что бы приводить в дрм, к детям убийцу.
ну, посмотрите на последнее фото. Видно , что он моложе ее и на лицо не плох. Вот она и молилась на него. А то что дети.... то извини мозгов нет и не было, пись.к.й думала
Сегодня не целуюсь• 06 октября 2021
Ответ дляМиссис Буркул
Аппалон