Схема сыра• 14 октября 2021

Дівчата вітаю з покровою! Хто як вітає своїх чоловіків?

Дівчатка вітаю зі святом Покрови! Нехай Богородиця благословить всіх та наділить здоров"ям, благополуччям та добром ваші родини!
Хизуйтесь хто як привітав своїх чоловіків??
Доречі сьогодні тільки дізналась, що це день українського козацтва та день створення УПА. Виявляється не просто так 14 жовтня зробили днем захисників України!
Рассказница• 14 октября 2021

Своего не предлагать• 14 октября 2021
Это день защитников и ЗАЩИТНИЦ Украины. Не только мужчин.
100%• 14 октября 2021
з Покровою? ніяк....
щодо дня козацтва,теж ніяк. не козак він
Ду да ду да ду• 14 октября 2021
Ніяк
автор Схема сыра • 14 октября 2021
Тюю навіть без шкарпеток?
Ду да ду да ду• 14 октября 2021
От я, наприклад, після проголошення Незалежності України в школі була переведена з жовтенятка в козачатко. Сижу, чекаю, коли мене вітати почнуть мої мужчини з Днем козацтва. чекаю... чекаю...
Не гавкаю- но охраняю• 14 октября 2021
Ответ дляДу да ду да ду
Это где такое?
Смыкалка• 14 октября 2021
Своего поздравляю 23 февраля, сегодня празднуем Покрову,у нас престол
Кудесница_с_пургеном• 14 октября 2021
Никак

Ду да ду да ду• 14 октября 2021
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Это где такое?
Південь країни
автор Схема сыра • 14 октября 2021
Раніше було правило, як 23 зустрінеш, так 8 і проведеш, а зараз жінки розперезались я от теж поки нічого, але збираюсь, піду якихось смаколиків куплю певно :) малому машинку!
Чеширская кошечка• 14 октября 2021
якщо з Покровою, то до чого тут чоловіки?
волосатое стекло• 14 октября 2021
Ответ дляЧеширская кошечка
Не мешайте,автор в экстазе
автор Схема сыра • 14 октября 2021
Ответ дляЧеширская кошечка
Бо зараз подвійне свято! :) Для українців християнського віросповідання.
Чеширская кошечка• 14 октября 2021
Ответ дляСхема сыра
а, ну это не про меня.
автор Схема сыра • 14 октября 2021
Ответ дляволосатое стекло
Не мешайте,автор в экстазе
Так ви праці, бо бажаю всім здоров’я та благополуччя і дійсно отримую від цього задоволення
Ду да ду да ду• 14 октября 2021
Ответ дляСхема сыра
А ваш чоловік і син з машинкою яким чином до подвійного свята? Чому сьогодні, а не завтра, наприклад, дарувати подарунки зібрались?
Ду да ду да ду• 14 октября 2021
І ще питання, якби у вас була донька, а не син, ви дарували їй сьогодні щось?
автор Схема сыра • 14 октября 2021
Ответ дляДу да ду да ду
Дивне питання. Для мене це день чоловіка, як 8 березня! Ви закликаєте до гендерної рівності але цікаво, якби була ситуація потоплення човна і спершу садили тільки б жінок та дітей ви теж в тій ситуації закликали б догендерної рівності?

Ра ру ра ру ра• 14 октября 2021
Я подарила мужу кожаную классную сумку сегодня)
Вообще со всеми праздниками поздравляю его-14 февраля,день святого Николая,НГ
Мне нравится дарить подарки))
Ду да ду да ду• 14 октября 2021
Ответ дляСхема сыра
Звісно.
Жінки можуть ще народити, толку від повної шлюбки чоловіків.
Ви ж орієнтуєтесь, чому саме рятують спочатку дітей і жінок? При тому що, чоловіків також обов´язково рятують, але в меншій кількості.
Дивне ваше ставлення до свят, але воно суто ваше, можете собі святкувати в колі сім´ї. Хто ж вам заборонить продовжувати радянщину?))
Котя_люлю• 14 октября 2021
Ответ дляСхема сыра
Основна фраза -’ як на мене ’
Конец темы.
автор Схема сыра • 14 октября 2021
Ответ дляДу да ду да ду
Звісно.
Ви самі відповіли на своє запитання.
Брынза• 14 октября 2021
День захисника та захисниці.
Поэтому не поздравляю непричастных к армии людей, мужа и сына в том числе. Буду поздравлять на международный день мужчин 19 ноября. Это справедливо, как и женщин на 8 марта.
Отца поздравляю 23 февраля, он военный на пенсии, служил ещё при союзе.
автор Схема сыра • 14 октября 2021
Ответ дляРа ру ра ру ра
Мне нравится дарить подарки))
Ух ти, класс!!! Треба зі вятим Миколаєм теж їх привітати буде, гарна ідея
Настя Снежок Воля• 14 октября 2021
7 лет тому доцю подарила))) теперь каждый год подарок готовый)))
Анти-аноним• 14 октября 2021
Читаю ленту ответов... Реальная деградация общества. Все в велику нацию играются...
С праздником Покрова всех!
100%• 14 октября 2021
Ответ дляДу да ду да ду
прочитаоа ’ козенятко’)))
Ду да ду да ду• 14 октября 2021
Ответ для100%
прочитаоа ’ козенятко’)))
автор Схема сыра • 14 октября 2021
Ответ дляАнти-аноним
С праздником Покрова всех!
Супільство в нас хворе - істина!